Shranki za zimo in luna

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

7. avg 2007 9:48

Tudi jaz se držim luninega koledarja. Držim se knjige "Vse ob pravem času" in moram rečt, da se mi zdi fajn, manj dela imam, vse je nekako razporejeno in nasplošno imam boljši občutek. Se mi zdi, da so včasih ljudje imeli mnogo več časa za opazovanje narave, da so bolje in lepše shajali z njo in da je to plod dolgoletnih izkušenj. Vsak pa dela po svoje, kot je napisala Kozmeja. Danes je dan za shranjevanje zelenjave in konzerviranje. Pobrala bom papriko, veliko jo imam in naredila tisti okusni namaz. lp Vesna

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

7. avg 2007 9:50

Kateri okusni namaz? rimljanka

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

7. avg 2007 10:05

Tisti veš konarežeš papriko in čebulo, kuhaš v kisu, ohladiš in pomešaš z gorčico. To imam na hitro v spominu, točen recept bi morala poiskat. lp Vesna

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

7. avg 2007 12:10

Zanesljivo vem, da se ribanje zelja za kisanje usklajuje po luninih menah. Tudi  trgovine to upoštevajo pri nabavi. Tudi prešanje in pretakanje vine, pranje sodov je povezano z lunino meno.

 

 

F r i n a

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

7. avg 2007 12:15

Pa piljenje in striženje nohtov, las....... Da ne govorim koliko manj imam plevela ker se držim tega. Zelo pomembno je tudi pri sečnji lesa, obrezovanju in cepljenju dreva. Je pa res, da se ne smeš držat kar vsakega cajtnga ki ima nekaj narisano na koledarčku. To so moje izkušnje in tega se bom še kar držala. lp Vesna

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

7. avg 2007 13:02

Ja, frina, se strinjam, pa koline., sekanje drevja,........to že. Ampak, jaz grem okopavat solato, ko imam čas, pa breskovo marmelado delam, ko imam breskve, robidov sok, ko je treba robide obrati. če bi čakala 5 dni............................bi imela gnile robide. Ne me hecat, da bi potem po luni narejen sok bil boljši.

Reca, a si delala poskuse: pol grede po luni, pol pa ne? 

Sicer pa - vsak po svoje.

rimljanka

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

7. avg 2007 13:10

Poznam koledar Marije Thun. Videla sem tudi oddajo, kjer so bile rastline posejane ob različnem času. Razlika je bila opazna. Ampak to gre v drugo poglavje.

Če luna premika oceane, zakaj ne bi vplivala na sokove v rastlinah ?

Tudi v Hipokratovi zaprisegi je govora o luni in zdravniških posegih .

F r i n a

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

7. avg 2007 13:13

Zato meni vse rože crknejo, ker jih ne sadim ob pravem času! Bom drugič res poskusila gledat na koledar. Jelenckova

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

7. avg 2007 15:25

Ne nisem delala pol njive po luni, pol pa ne. Je pa to delala soseda in je prišla do rezultatov. Ne da se je takoj pokvarilo, je pa imel shranek kar nekak krajši rok obstojnosti. Rekla bi takole. Okopavanje takrat ko je čas, ja res, ampak še se le da se ognemo tistim dnem, ko se plevel rad razraste, pa tudi če potem to ni ravno dan za okopavanje. Isto z breskvami, ribezom....... Če ravno ni pravi dan za shranjevanje glej vsaj na to, da ni tisti, pri katerem se vse hitro pokvari. Ravno tako flancanje. So dnevi ko rastlina ne razvije korenin, ne na tak dan, lahko pa na katerikoli drug dan če že ne na tisti pravi. Bolje tako kot pa da čisto kiksneš. Potem ni potrebno čakat 5 dni. Meni se to obnese in obrestuje. Lani, ko sva kupila s trnjem zaraščeno parcelo sem se zelo držala tega in obrestovalo se mi je, sicer bi zdajle spet čepela v trnju. lp Vesna

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

7. avg 2007 19:58

Enako kot Reca. Če se da, se držim koledarja Marije Thun. Med drugim sem opazila, da plodovke intenzivneje zorijo ob dnevih za plod, preverjeno so se korenovke, pri katerih sem upoštevala prave dneve, izredno dolgo in dobro obdržale. Da kruh ob dnevih za plod in cvet bolje uspe. Ni pa, da bi se tega držala kot pijanec plota, vedno žal ne gre. Cila

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti