Kaj jutri za kosilo?

tema je zalepljena

neznan uporabnik

31. jul 2002 10:27

Včeraj piščanec z arašidi, priloga pražen riž, solata. Danes, v sredo - testenine v gobovi omaki. Vesna VEsna SKol

mc maya  

član od: 28.11.2001

sporočila: 474

1. avg 2002 11:44

včeraj: njoki v sirovi omaki s paradižnikom in rukolo, mešana solata danes: stročji fižol v solati, ocvrt oslič maja

tp  

član od: 5.6.2002

sporočila: 8

1. avg 2002 13:48

Predvčerajšnjim: makaroni s sojinim mesom (temu ne morem ravno reči makaronflajš, ne?) Včeraj: stročji fižol v omaki s krompirjem in korenjem + zelena solata. Danes: Buče v omaki + pire krompir + solata Tatjana Polanc Kolander

sergeja  

član od: 26.7.2002

sporočila: 19

2. avg 2002 8:53

predvčerajšnjim: telečja obara s proseno kašo, sladki zavitek iz bučk Včeraj: juha iz korenja in cvetače, riž s piščancem in grahom, solata Danes: piščančja juha, paiško ocvrti puranji zrezki, narastek iz ohrovta, solata Sergeja Javornik

mala-zd  

član od: 17.5.2002

sporočila: 9

2. avg 2002 12:44

slani sirovi štruklji zabeljeni z malo ocvirki (malo za slab holesterlol), skleda domačega radiča z bučnim oljem, česnom in jajcem, pa kozarec ravno prav hladnega belega vina. barbi

neznan uporabnik

2. avg 2002 13:21

Predvčerajšnjim ričet in palačinke z marmelado. Včeraj zelenjavna juha, ravijoli s sirovo omako, koruza in korenje v solati. Danes zelenjavna juha od včeraj, puranova rižota z zelenjavo in zelje v solati. Pozdravček! barbarosa

mala-zd  

član od: 17.5.2002

sporočila: 9

5. avg 2002 12:23

mesne kroglice v paradižnikovi omaki, kuhan krompir v kosih, paradižnikova sloata začinjena z malo sveže bazilike in šalotko. solati ponavadi dodam tudi žličko ali dve gorčice. barbi

neznan uporabnik

6. avg 2002 10:03

Včeraj segedin golaž, danes goveji zrezki v zelenjavni omaki, polenta in pesa v solati. Pozdravček, barbarosa

gorenjka71  

član od: 19.10.2001

sporočila: 24

6. avg 2002 11:55

Nana, ta ideja o "fritatnem pečenjaku" je odlična. Ker sem šele začetnica, se mi je pojavilo vprašanje, koliko časa traja, da se vse to v pečici zapeče. Hvala za odgovor in lep pozdrav.

NANA  

član od: 28.9.2001

sporočila: 145

6. avg 2002 14:39

Pozdravljena Gorenjka! Pravzaprav za pečenje ne potrebuješ veliko časa, saj so sestavine pripravljene, le toliko da zakrkne smetana in jajce ter da se sir lepo razpusti. Recimo 20 minut. Jaz pač večkrat pogledam v pečico. Pa dober tek. Nana

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti