Katere trgovine z oblačili

Mijan  

član od: 30.12.2006

sporočila: 554

3. apr 2007 7:58

Torri d`Europa: kako do njih in katere prodajalne najdete v tem centru: http://www.torrideuropa.com/raggiungerci.asp Če prečkate mejo na mejnem prehodu Fernetiči, se spustiste po avtocesti proti Trstu in nato nadaljujete pot proti industrijski coni (greste v bistvu proti Kopru) in skoraj na koncu avtoceste (mislim, da je označeno s smerno tablo) zavijete desno dol z avtoceste, nato še enkrat desno za v mesto, greste še skozi 2 semaforja, potem še 1x desno in nato levo zapeljete v garažno hišo nakupovalnega centra. Upam, da sem prav napisala. Meni osebno ta center, kakor center Giulia nista nič kaj posebno všeč, zato ju kljub bližini zelo, zelo redko obiščem. Mijan

Daška  

član od: 15.3.2007

sporočila: 19

3. apr 2007 14:42

Ali kdo kupuje v Trstu pri Kitajcih? Daška

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

3. apr 2007 15:04

Goga, še nisi bila v City Arkade centru? Not maš res vse... Sicer imaš pa tok bluzu, da lahko kadarkoli skočiš tja... Hi, hi... lidka Sporočilo je spremenil(a) lidka dne 03. apr 2007 15:05:02

tabina  

član od: 15.2.2005

sporočila: 474

3. apr 2007 15:46

Kar se C&A tiče - Štajerci ga imamo dokaj blizu- pri Lipnici v Gralli (CandA). Vendar je zadeva podobna kot pri H&M-ih pri nas: bolj ali manj drugorazredna roba, po mojem mnenju; oz slaba izbira. Mi se vozimo v Seiersberg pri Gradcu, kjer pa je ogormen C&A pa tudi H&M, New Yorker, Orsay idr. kjer mi, ki nismo več najstniki, dobimo kaj za nase dat (kar za mariborske podružnice težko rečem). Glede na to, da se čez prvomajske praznike odpravljam na Gorenjsko, me zanima,ali se sploh splača hodit gledat; posebej usnje, vem da se je splačalo čez kupovat. Da se mi ne ponovi lanskoletna zgodba: Ker je bilo slabo vreme, smo se odloičili, da malce ponosljamo pri sosedovih. Tako smo marca šli v Trbiž in je bilo vse zaprto! Ne le tržnica, tudi Ianina trgovina. Nekje maja naj bi se odprlo. Tako, da Gorenjci in Štajerci malo izmenjamo izkušnje, da priložnostne obiske izkoristimo za šopinge :) tabina

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

3. apr 2007 16:26

Limonca ,hvala za odgovor. Lidka nisem še bila ,sploh nisem vedela da obstaja.Saj poznaš mene ,ob prvi priliki skočim. lp goga

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

3. apr 2007 18:02

Dekleta, če boste pred prazniki kaj kupovale čez mejo ne pozabite, da imajo v petek praznik, da ne bo neprijetnih presenečenj.
 
LP
Sporočilo je spremenil(a) LIJANA dne 03. apr 2007 18:17:44

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

3. apr 2007 19:37

Pri vseh trgovskih verigah je tako, da kar se v prvem šusu ne proda v nam severnih ali zahodnih državah, pride k nam. V to sem se prepričala ob otvoritvi H&M v MB, ko smo leto dni po tistem, ko si je hčera v Avtriji kupila neke puloverje in majico, enake puloverje in majice videli na policah v MB. Pa po nič nižji ceni.

 

Je pa tako, da se da tudi v trgovinah višjega cenovnega razreda (Mango na primer) kupit poceni blago. Srečo moraš imet, da naletiš na kakšno akcijsko znižanje, pa zadnji dve številki enega modela, pa se račun hitro izide. Mi včasih obrnemo na glavo ves H&M in Orsay, potem pa poceni kupimo v Mangu, Street One ali kje drugje.

 

V C&A sicer ne kupujem veliko, ampak tisto, kar smo doslej kupili, je brez pripomb. Predvsem bombažne majice, kakšna bluzica,majčke za otroke.

 

Mamamia

mamamia

BrankaZ  

član od: 18.2.2007

sporočila: 4

3. apr 2007 19:46

Punce, za tiste, ki ste z Gorenjske, H&M trgovini sta tudi Villachu, ena je na Hauptplatz 22, druga na Kärntnerstraße 34. Roba, ki jo prodajajo v A je druge (beri boljše) kvalitete kot ta, ki jo Švedi pošiljajo v SLO. Žal so nas tako opredelili, o tem pa so me podučili tisti, ki se na to zastopijo. Kupovala sem tudi pri Kitajcih v Trstu, (kakšne 2 leti nazaj); od vsega, kar sem kupila za nekaj eurov (puloverji, spodnje perilo...) so v kanti po enem letu končale edino usnjene rokavice, ki so se pač strgale. Ker pa so bile le 2 €, se nisem preveč sekirala. Zelo poceni je tudi pri Mirrelli-pri železniški postaji (kavbojke 6 €, kompleti pulover kratek rokav+jopica 5 €, kratke bombažne nogavice 10 kom 5 €...). lp BrankaZ

balonka  

član od: 9.3.2007

sporočila: 548

3. apr 2007 19:52

Sedaj ,ko ste že povedale kje se kaj kupi pri zgornjih sosedih. Ali kaj zahajate še ta spodnim?Mislim Zagreb. Jaz zahajam na Jankomir.Baje so odprli City center(enako kot Citi park pri nas),pa me zanima če ga je že kdo obiskal. Sporočilo je spremenil(a) balonka dne 03. apr 2007 21:26:46

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti