Katere trgovine z oblačili

tabina  

član od: 15.2.2005

sporočila: 474

2. apr 2007 12:29

Mamamia, : kaj čem, sem pač djevojka sa sela. Delam na drugi strani Drave, ponavadi se z avtom zapeljem do nakupovalnih cenrov, in ne pomnim, kdaj sem nazadnje šla v center MB (problem s parkirišči)... Še dobro, da kulinariko berem, kaj pametnega izvem tabina

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

2. apr 2007 12:31

Kaj pa je zdaj spet to za ena štacuna C&A? Prvič slišim.

Kupujem pa v H&M kadar se spravim v Lj.

jade

ksenjako  

član od: 10.10.2004

sporočila: 1086

2. apr 2007 12:50

tut jst sm že ugotovila da v slovenijo res pošljejo tisto kar ne morejo prodati. v sloveniji si ne kupim nobene cunje več. vse kupujem v avstriji. Pa tudi na zimskim razprodajah sem bila v Grazu in je blo super-zelo znižane cene in veliko izbire. ksenija

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

2. apr 2007 12:58

tabina, potolaži se. Jaz sem sicer v službi v centru mesta, pa sem pred nekaj leti potrebovala tri mesece, da sem ugotovila, da je 200 m od mojega delovnega mesta odprta ena sila znana drogerija. Za c und a pa vem po službeni dolžnosti, če ne, kdo ve, kdaj bi izvedela...

 

Jade, c in a je ena veriga trgovin z oblačili z dostopnimi cenami. V A kdaj kaj tam kupim, se kar najde kaj uporabnega.

Najbolj zanimivo izkušnjo s C&A imam iz Pariza. v nakupovalnem središlče carrefour (ali kako se že piše) sem v trgovini z Diorjevimi, YSL, itd znamkami opazila eno srajco, ki sem jo hootela kupiti možu. Draga je bila kot žafran, ampak ni mi šla iz glave. Pa grem gledat malo dalje, po drugioh trgovinah, upajoč, da me bo že minila volja do tega nakupan. Pridem do C&A, pa vidim popolnoma enako srajco za polovično ceno. Halo? No, potem me je sestrična podučila, da v Parizu šivajo srajce v enem mestnem predelu, kamor se stekajo potniki različnih trgovskih verig in tudi bolj znanih hiš mode in izbirajo, tako da se kaj lahko zgodi, da so na enakih srajcah nalepke različnih blagovnih znamk. No, srajco sem potem kupila v C&A, za razliko pa še sebi čevlje in torbico...

mamamia

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

2. apr 2007 13:13

Crrefour je tudi meni všeč. Bila pa sem samo v italijanskih... V SLO se mi pa za malo zdi kupovat strgane in sklumpane cunje, ki ostajajo, pol so pa znižane. Halo? Jaz pač zapravljam tam, kjer sem saam določila, da mu ponujajo v redu stvari. Stvar odločitve pač...

Pa v Gradec tudi zavijem. V Ikeo, potem pa naprej... 

 

lidka

Sporočilo je spremenil(a) lidka dne 02. apr 2007 13:16:14

Kozmeja  

član od: 7.12.2005

sporočila: 409

2. apr 2007 13:58

Najraje obiskujem tiste trgovine, kjer ni "stražark" - to so tiste prodajalke, ki ti dihajo za ovratnik. Kozmeja

Sy  

član od: 11.12.2003

sporočila: 1057

2. apr 2007 17:42

Kozmeja: točno tako! jaz tud takih trgovin (beri: trgovk) ne prenesem!

ena mš  

član od: 18.11.2006

sporočila: 1184

2. apr 2007 17:59

Mi lahko katera pove v katerem kraju je H&M v Avstriji, pa ne iz Mariborskega konca ampak iz Gorenjskega. Bo treba spet čez mejo, zaradi boljše ponudbe. ham-njam

balonka  

član od: 9.3.2007

sporočila: 548

2. apr 2007 18:07

Jade dobro,da si ti vprašala kaj je to C&A.Ker jaz sem to tudi prvič slišala.V tem mojem posavju ti ne pridejo dobre štrcune.Še špar je rabu 15 let.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti