1.april

Anomis  

član od: 4.11.2003

sporočila: 1175

1. apr 2007 14:18

Čao, hi hi, tudi jaz sem jih mal nahecala doma... je stara mama zjutraj že juhico pristavla, jaz pa naj bi dokončala kosilo, ker je šla ona z mojo sestro butarce žegnat. No, jaz zjutraj vstanem in ko so se ravno basali v avto, sem prišla vsa pokvekana k njej, da jst ne morem dones kuhat, ker me je čist križ zvil (včeraj me je pa res boelo, kar fajn). Pa se je brat neki smejal, češ da ve, da je 1.april in sem se valda začela še jst smejat in sem šla. Sem pač mislila, da mi nihče ni verjel. In potem, ko sem jaz že skoraj vse skuhala in pripravila, pridejo naši domov, pa so se mama in sestra tako zakadile v kuhinjo, ker morajo kosilo hitro dokončat.... no, jst sem pa zjutraj mislila, da ni užgalo.... Lep pozdravček, S.

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

1. apr 2007 15:10

A ste slišali  zjutraj na Valu 202, da so v EU že sklenili vzeti iz obtoka  vse kovance po 1 in 2 centa, najbrž pa kasneje še tiste po 5  in 10 centov. Seveda naj bi cene ustrezno zaokrožali.

Cila

VEROVNIKA  

član od: 28.8.2005

sporočila: 639

1. apr 2007 19:05

Cila, tole pa ne vem, če je 1. april. Se mi zdi zadeva kar smiselna. Kaj pa podražitev elektrike - ko bi le bil 1. april, pa zagotovo ni!!!!! Se beremo! Veronika

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

1. apr 2007 19:32

Letos nisem nikogar nahecala. Sem mislila fanta, ki ima jutri izpit pri mojem mentorju nahecat, da hoče on kaj posebnega, on ma pa samo eno noč, da to naredi, hehe:) pa se mi je preveč smilil, ker je bil že itak čisto bogi od učenja in bi se preveč prestrašil. Potem sem mu hotela rečt, da me je najina kužika šavsnila, pa je bila ravno zraven (kar po navadi je, sploh, če jeva:), pa nisem hotela, da jo takoj krega. Sicer sem najboljše na finto vrgla mami, pred precej leti. Ravno malo prej sem se razšla s svojim bivšim fantom, kar je vedela in je bilo res, vendar sem ji na prvi april povedala, da sem ga pustila zato, ker sem se zaljubila v svojo prijateljico. Da jo vi vidite! Bila je čisto tiho in čisto bleda, se mi zdi... Ko sem ji rekla 1. april, si je pa vidno oddahnila Sicer sem imela pripravljeno, da bom koga nahecala, da sem noseča, samo je bilo prehitro res, da bi lahko to izvedla, hehe. Sem pa mislila, da je prvi april to, da mora ljubi danes v službo, pa žal ni... Je kar res moral it. Veri

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

1. apr 2007 19:39

Jaz ne maram 1.aprila, ker sem načeloma zelo proti laganju. Pa vrednote so se spremenile, včasih je bila laž greh, danes ja pa marketinški prijem. In zakaj bi prav na 1.april skušali koga nalagati, če je zdaj to dopuščeno celo leto?

Me je pa potegnila prijateljica, ki je napovedala obisk danes zvečer. In sicer bi naj prišli še njen brat in svakinja na moje krasne  sirove štruklje, svakinja bi še pa jabolčni štrudl. Ne samo, da v hladilniku nimam ne skute ne smetane, imam zvinjen gleženj in od tipkanje vnete sklepe na roki. Me je povprašala, če me še boli in se pri tem režala ko prismojena. ( Sem pa požrtijo s štrukli objubila ob neki drugi priložnosti ). A je hotela to ?

 

Frina Sporočilo je spremenil(a) frina dne 01. apr 2007 19:48:21

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

1. apr 2007 19:52

Mam čist običajno finto: "Šlic maš odpet." Pa kar vedno pali. Bivšega sem vsako leto na to finto vrgla. Se je zaklel, da drugo leto ne bo nasedo, pa je, ker sn pač ponucala druge besede: "A ti misliš cel dan z odpetim šlicom hodit okoli?" Kaki tumpek! tumpika

nike  

član od: 25.11.2005

sporočila: 522

1. apr 2007 20:24

tumpika hehehe nike

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

2. apr 2007 8:42

Jaz pa sem po valu 202 poslušala reportažo o idilični vasici Male Travnje. Sem se že pripravljala na selitev, mož pa jo je šel v atlas Slovenije iskat LP K

terezija  

član od: 26.5.2003

sporočila: 931

2. apr 2007 8:47

To sem slišala tudi jaz, posebno dobra pa je bila tista kako male medvedke čohajo po glavi, mama medvedka pa lepo mirno opazuje. Pa na POP TV formula 1 v Ljubljani pa prav čez tromostovje. Vse pohvale avtorjem za izvirnost idej reza

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti