Big brother

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

19. mar 2007 18:26

vem da big brother in bar nista isti zadevi. gre se za to, da so oboje prevzeli pop tv ali a kanal, ki sta povezana. in če se je bar vodil lepo v slovenščini, bastjan je hodil na tečaj retorike, zakaj potem nina ne bi malo popravila svojega govora? saj vodila je ok, nimam kaj rečt, me je presenetila. ampak njen način govora, za vse tiste ki nismo ljubljančani ali iz okolice je pa, ne vem kako naj rečem, nekako negativen. sicer pa je tako vseeno, nina bo vodila le sobotne oddaje, takrat bomo že nekako. nektarina

Kalipso  

član od: 29.8.2006

sporočila: 199

19. mar 2007 18:40

ja sej se strinjam s tabo, meni tudi ni všeč ljubljanščina, mi smo tudi takoj, ko je spregovorila reagirali na njen govor, ampak potem sem pomislila, da pač pri njih to ni nujno, je lahko, ma ni nujno motijo me pa recimo kletvice v eter od stanovalcev. se mi zdi, da so jih na hrvaškem rtl-u opozarjali, da naj ne govorijo grdo.. sam da se kuha..

Kalipso  

član od: 29.8.2006

sporočila: 199

19. mar 2007 18:43

ja komentatorji so pa tudi bli malo mimo s svojimi komentarji, še posebno tale bjonda - ne vem kaj je že...in meni tudi ni blo všeč, da so jih kritizirali tako javno iz štarta, mislim da tega ni blo ne hrvaškem in ne na italijanskem BB sicer so nekateri bli za kritizirat, samo to bi morali pustiti gledalcem, ker point te igre je da prepričaš gledalce, da ne glasujejo zate, če si nominiran in ostaneš notri, tako pa so že na začetku ustvarjali neko mnenje s temi komentarji - kritizirali ene in preferirali druge sam da se kuha..

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

19. mar 2007 18:45

alma je tista bjonda. ona je bila v baru. nektarina

Jožica Filipčič  

član od: 17.2.2007

sporočila: 3

19. mar 2007 19:58

Pozdravček. Ne morem kaj, da ne komentiram nekih zadev v tej nori hiši. Vse podobne zadeve sem gledala že pri naših sosedih hrvatih. Oni to res znajo na nek drug način. A tudi naši nebi bli tak slabi, če nebi voditeljica ga lomla v taki ljubljanščini. Vse prav. Vsak govori v svojem narečju, a to odajo verjetno gleda še kdo razen Ljubljane. Pa lep pozdrav. Jožica Filipčič

Kristina  

član od: 13.1.2007

sporočila: 425

19. mar 2007 23:06

Nina Osenar pa voditeljica...ona je dobra samo za eno...tu pa se ni treba znat knjižno izražat. http://kdoteje.be/2007/03/19/nina-osenar-in-pir Lepo, pa otroke tudi vključi zraven, ja sej, zgodaj je treba začet... Aja, pa se spomnite tistega njenega stavka v predstavitveni oddaji? "Uh, to nebi bilo zame, da bi jaz mogla delat tisto kar bi mi drugi rekli?! No way!" Hehe, pa ja... http://kdoteje.be/2007/03/19/jarmo-pohjaniemi-s Brrrrr mrzla voda Kristina

tejka77  

član od: 27.2.2007

sporočila: 544

20. mar 2007 9:02

Kristina,dober komentar!!! Lp tejka77

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

20. mar 2007 9:41

Ladies and Gents, sama sem že enkrat izrazila svoj gnus nad restničnostnimi šovi. Prav tako sem izrazila svoje usmiljenje/sočutje do osebkov, ki dejansko mislijo, da se da z minimalnim matrom doseči slavo, žaromete in potem glamurno življenje do konca svojih dni. Have you guys some life and grow up! Tudi ne vidim, v čem je zanimivo gledati sleharnika, kako se čoha, lula in kaka in govori stavke, v katerih ni ločil.....Sploh pa me ne zanima, kako prazno življenje mora imeti nekdo, ki pristane na več kot en mesec (ali koliko to traja) na življenje z njemu podobnimi luzerji. A ljudje ne hodijo v šole, službe??? Za tiste, ki zmorejo kaj več, kot stavke brez ločil, pa priporočam ogled nocojšnjega Dokumentarca na nacionalki - govor bo o gospodu Janku Lavrinu, filologu in slavistu - da boste videli, kdo je bil pa res car. Vendelina jr.

natkas  

član od: 13.10.2003

sporočila: 83

20. mar 2007 10:15

A bo ta "Big brother" na sporedu vsak večer, tako kot recimo "Bar"

JERIKA  

član od: 21.10.2005

sporočila: 10

20. mar 2007 10:22

Bravo Vendelina jr. tvoje komentarje in odgovore zelo rada preberem in skoraj ~e vnaprej vem, da se bo ujemalo z mojim mialjenjem.

 

p.s. A mi zna kdo povedat zakaj mi ne piae aumnikov?

Jerika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti