Big brother

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

20. mar 2007 21:16

lovebeyba je napisal/a:
meni je pa osebno Big Brotker kar zanimiv, samo ne grem mi pa v glavo zaradi česa so se ljudje prijavili na to. a zaradi 75,000 Eurov, medijske prepoznavnosti???? Pa zdi se mi da je tole malo preveč kruto da si skos nekje zaprt pa da da nimaš stika z zunanjim svetom, da nimaš ure itd. ne vem. Res ne gre mi v glavo:( lovebeyba
Jaz sem že dvajset let vsak dan osem ur zaprta med štiri stene,pa v treh mesecih zaslužim samo 1500 evrov in tako bo še naslednjih dvajset let,če ne bo firma prej propadla! A še komu ne gre kaj v glavo! Denar sveta vladar! Kdo si ga ne želi? Naj vsak dan bo s soncem obsijan

Pitončica  

član od: 7.6.2005

sporočila: 1677

20. mar 2007 21:27

Če se mene kej upraša je tole kr dobr trening. Če si samo probate predstavlat, da vam letalo stramoglavi na samotnem otoku in morate tam preživeti 84 dni z neznanimi ljudmi, brez hrane, ur, šampona ...... Tam je pač to preživetje nujno z uro ali brez, tukaj pa bo zmagovalec - no ja tisti, ki bo to prenesel odnes še malo denarja. Tako da ....... Mislim da jim ne bbo hudga. Bojo vsaj zaslužil ta denar. Čeprav, marsikdo na tem svetu res ima samo fižol in krompir in niti slučajno nima ure, pa še vedno živi. No upam da boste, tisti ki boste gledali uživali ob gledanju. lp Pitončica

nike  

član od: 25.11.2005

sporočila: 522

20. mar 2007 21:59

BRAVO, VERI. mislim, da ni stavka, v katerem se ne bi absolutno strinjala s tabo... nike

Kristina  

član od: 13.1.2007

sporočila: 425

21. mar 2007 0:13

Še moje mnenje glede resničnostnih šovov: gledam, če imam čas.Saj kdo pa ne?Vsaj malo pokuka.Na žalost tako ali tako ni več nič kaj pametnega po tv, pa "matramo" daljinca, pa se "slučajno" ustavi na kanalu a.... Kaj žene ljudi, da se prijavijo na resničnostne šove? Bog si ga vedi?!(pokaži rit na resničnostnem šovu, pa boš slaven) Še bolje, če jo kažeš še potem ko je konec.... Se strinjam z Vendelino, po drugi strani pa tudi z ostalimi... Ampak Veri!Oprosti, ampak s tabo pa nikakor.Veš, ko sem se odločila za materinstvo, sem se zavedala tudi tega, kaj to s sabo prinese.Zame so moji otroci božji dar in JA, 100% obsojam mamo ki je pustila svojega triletnega sina samega in JA zame je slaba mati.Sem pač starokopitna, ozkogledih nadzorov...pač! Sicer pa sedaj, dokler še živiš življenje kot ptiček na veji, tega še ne razumeš- meterinsva namreč. Pa brez zamere Kristina Sporočilo je spremenil(a) Kristina dne 21. mar 2007 00:18:27

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

21. mar 2007 6:53

SUZANAZ je napisal/a:
Se strinjam, da so resničnostni šovi (pa tudi kakšne druge oddaje in razne španske... ) popolna neumnost. Ampak ko prideš domov, ko delaš od 8:00 do 18:00 ali še dlje. Ko imaš možgane tako razraščene po glavi, da ti lahko samo še ven pokukajo, si res ne želim ogleda dokumentarca o Janku Lavrinu. Takrat prav paše kakšna neumnost pri kateri imaš možgane totalno na off. Suzi

Evo mene,  prebral vseh sedem strani, zdi se mi da je bistvo zajeto v zgornjem citatu ( bravo SUZANA ).

Z marsikom se strinjam, escada ne pove najbolj važno stvar: tisti daljinci imajo en gumbek ( pri meni je rdeči ) s katerim se televizor izklopi. Veri, tvoje pisanje je popolnoma na mestu, cenim to, da nimaš televizorja, vendar je televizor tudi koristna zadeva: vključiš Tv, se vsedeš in spiš v petih minutah ( razen tega se lahko uporabi za gledanje poročil pa morda še česa ).

mamamia pa je tudi lepo povedala ( velja tudi za mene ): izklopi TV in brska po kuharskih ( ali še kakšnih, dodam jaz ) knjigah, ne vem pa zakaj me kliče, da se oglasim ( prvi naj kamen vrže...... ).

V Srbiji rečejo: neko voli popa, neko popadiju, a ja najviše volim popovu kčerku ( menda je iz Nušića ), se pravi naj si vsak izbere kaj ima rad.

Kot sem že povedal, bistvo je v tem kaj je povedala SUZANA: imamo kapitalizem, in namen kapitalizma je dobiček za nekaj bogatih prascev, drugi so sužnji ( mimgrede, po nekaterih analizah na vshodu ZDA je obremenjenost delavca večja kot v suženjstvu ). Kapitalizem je najbolj lopovski sistem v zgodovini planeta in ljudstvu je treba dati kosti za glodanje, da ne primejo za puške.

Vendelina, zakaj svoje znanje in energijo ne uporabiš za kaj drgega , recimo za  zbiranje orožja za Al kaido, ali napiši novi komunistični manifest, ali kaj podobnega, namesto za žalitev žrtev lopovskega kapitalizma, med katerimi ( žrtvami ) si tudi ti?

Namen televizije je da se ljudstvu obrne pozornost na postranske zadeve in počasi ljudstvo ne loči več kaj je važno in kaj ni.

Naprimer 1: enih petnaest dni nazaj na POP TV ( kapitalistični-lopovski televiziji ) novinarka povabi nekaj največjih lopovov ( kapitalistov ) v državi in ji popraša, če so se pošteno obogateli, in presenetljiv odgovor: seveda, vse je pošteno ( zakaj za uravnoteženost informacije ni povabila katerega od staršev 18% otrok, ki lačni hodijo spat ( podatek iz ene pogovorne oddaje na TV ), kaj si oni mislijo o poštenost,  novinarsko združenje na tako propakando ne reagira, kaj pa novinarske etika ? ).

Naprimer 2: novi ljubljanski župan ustavi dela na napeljevanju nekakšnega kabla s podjetjem, s katerim je pogodbo podpisala bivša županja na zadnji dan županovanja. Po prvih reakcijah, podjetje vloži tožbe, po nekaj dni tožbe povleče, vplača ( nekam ) 500.000 € ( čigavega denarja, a iz žepa lastnikov ) in nadaljuje dela, vesoljni novinarji ne bev ne mev, čeprav je pčitno da gre za velike lopovščine.

Vesoljna Slovenija se pa ukvarja s plastičnimi joški neke srbske pevke.

Hotli smo kapitalizem, sedaj ga imamo, z vsemi BB in lačnimi vred. 

 

ežoj

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

21. mar 2007 8:30

jaz BB ne bom sodila ali mi je všeč ali ne, ker še nisem nič konkretnega videla, tako da ne vem, ali bom kaj gledala al ne... Glede tiste mamice pa... ej mora bit pa ful pogumna, res ne obsojam, vsak se zase odloča, kakor mu je prav, ampak v tisti hiši nima niti ene informacije iz zunanjega sveta. Si ne predstavljam, da bi jaz sedela v tisti bajti in se j... za neke naloge in prenašala sostanovalce (ki so bili seveda namenoma izbrani tako, da bo kreg), moj triletnik bo pa doma bolan, ali pa pogrešal mamico, jaz pa nič vedla... V Baru so imeli vsaj možnost obiskov, pa čeprav le v smrdečem lokalu... Spomnim se, da je pred veliko leti v italjanskem BB zmagal prav en očka tako malega otročička in je ljudi ganilo prav to, ko je v tisti kamrici jokal za njim in svojo ženo. matilda

Kalipso  

član od: 29.8.2006

sporočila: 199

21. mar 2007 9:18

bravo ežoj sam da se kuha..

karfiola  

član od: 13.1.2007

sporočila: 37

21. mar 2007 9:33

Ežoj, popolnoma strinjam s tvojim mnenjem. Lep dan vsem karfiola

nasha  

član od: 30.12.2006

sporočila: 477

21. mar 2007 10:36

Rada pogledam BB, na hrvaški Tv sem gledala občasno obe sezoni. Mi je bilo všeč. Sem pa tudi starokopitna. Mi polnoma nič ni všeč, da je mlada mamica pustila otročka doma in iz čistega zadovoljstva, da bo zadostila svojim podrebam odšla v BB, če bi vsaj naredila koristno delo zase, za otroka, družino. Sicer imam občutek, da bo kmalu zunaj in se posvetila materinskim dolžnostim. Veri, vse je lepo napisano, samo v današnjem svetu se od lepih misli ne da živet, bi bilo pa lepo. nasha

iri  

član od: 12.11.2001

sporočila: 247

21. mar 2007 12:11

"Si ne predstavljam, da bi jaz sedela v tisti bajti in se j... za neke naloge in prenašala sostanovalce (ki so bili seveda namenoma izbrani tako, da bo kreg), moj triletnik bo pa doma bolan, ali pa pogrešal mamico, jaz pa nič vedla... " V takih primerih vseeno BB obvesti stanovalce. Se spomnim, da je v italijanskem BB nekomu umrl stric, so mu povedali in je zapustil BB.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti