Kam letos na morje? :)

darja2  

član od: 29.9.2006

sporočila: 249

28. feb 2007 9:07

Tudi mi gremo letos na otok Pag in sicer smo že rezervirali apartma v Metajni. Bomo videli kako bo, gremo prvič tja, upam, da bo za naši dve malčici uredu. darja2

natkas  

član od: 13.10.2003

sporočila: 83

28. feb 2007 9:26

Turčija, Tunizija, Bolgarija,....... - nizke cene, čudovite plaže, prijazni ljudje, nočno življenje,... Tudi jaz dolgo nisem poznala drugega kot hrvaško primorje. Potem pa me je zaradi teh nenehnih zdrah s Hrvati prijateljica "naštimala", da okusim kaj novega. Od takrat so potovanja moj hobi, skoraj obsedenost. Čudovito je, ko na lastni koži spoznavaš druge kulture, običaje, ljudi dežele,... Sporočilo je spremenil(a) natkas dne 28. feb 2007 10:34:25

ADRIJANAM  

član od: 15.10.2006

sporočila: 212

28. feb 2007 10:19

Tudi jaz bi letos probala iti kam drugam ne na hrvaško, ker smo obiskali kar dosti krajev na hrvaškem (Poreč, Maredo, Pag, Petrčane pri Zadru, Biograd na Moru, Sv. Filip Jakov, Kaštel Stari, Seget Donji...) povsod je bilo lepo in povsod so nas lepo sprejeli, a kljub temu bi letos šla rada v Bolgarijo. Zanimajo me vaše izkušnje. ADRIJANAM

pina colada  

član od: 8.9.2005

sporočila: 52

28. feb 2007 10:29

Temba, pravo morje je res samo v Dalmaciji. Vsaj zame. Je pa res, da so Hrvati nespoštljivi do slovenskih turistov, čeprav jim naredimo največ prometa. Iz tega vidika dam prav natkas, ki potuje v bolj oddaljene kraje. Vendar na koncu ugotoviš, kako lepa je pravzaprav Dalmatinska obala. Lp, pina colada pina colada

bina  

član od: 13.12.2002

sporočila: 186

28. feb 2007 10:35

Jaz s hrvati nimam slabih izkušenj, bi rekla da prej s kakšnim slovencem in njihovo "zavistnostjo". Do sedaj so bili vsi vljudni, prijazni, vedno pripravljeni pomagati. Vedno hodimo v isti kafič, in večkrat dobimo kavo gratis.V sloveniji mi se še to ni zgodilo. Edino kar moraš vzeti v zakup je njihova počasnost. Tisto kar pa je politika, pa je druga pesem. bina

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

28. feb 2007 10:46

Kje je šele morje, mi smo se začeli šele o smučariji pogovarjat Loni Makaroni

ati zlati  

član od: 24.11.2006

sporočila: 597

28. feb 2007 16:30

Prikolico imam postavljeno v dalmaciji in tja hodim že več kot 10 let.Kar se klime tiče,je dalmatinska bolj po mojem okusu kakor kvarnerska ali istrska.Tudi dalmatinski otoki so lušna zadeva,posebej pri srcu mi je Hvar, pa tudi Črna gora je vredna obiska.Vsak ima svoj okus,vendar vedite,da se morje ne začne ali konča na Hrvaškem.Ko bo prikolica odslužila se bom podal še kam drugam,saj se prijatelji vračajo iz dopustov(bolgarija,turčija španija...)zelo zadovoljni in prav nič ne pogrešajo Hrvaškega morja,sploh pa ne njihove "gostoljubnosti".Imam občutek,da si Hrvati najbolj želijo,da bi dopustovanje plačali potem pa kar odšli. ati zlati

BEZMAR  

član od: 21.11.2006

sporočila: 62

28. feb 2007 17:06

Izgleba, da polovica kulinarike letuje na Pagu. Mi gremo pa letos" skoraj na Pag" samo na celino. V vasico Rtina, to je pri Paškem mostu. Mislim, da bo vredu. Prijatli so nam priporočili. Klima je tam super. Blizu maš tako na Pag kot v Zadar. Žal je šele februar, jaz bi se že kopala..... BEZMAR

tejka77  

član od: 27.2.2007

sporočila: 544

28. feb 2007 17:31

Mi smo tri leta dopustovali na Pagu(Stara novalja,Novalja,mesto Pag),mi je bilo všeč ,ampak še vedno ne tako, da bi se vsako leto vračali.Vsako leto rečemo-letos pa ne na Hrvaško,potem pa vedno končamo tam.Bila sem dvakrat v Grčiji(super!!!)vendar imamo zdej 2 mala otročka,pa se nekak ne upamo iti tko daleč-vožnja z letalom...Če si na Hrvaškem,si hitro doma,če otrok zboli-nam se je to enkrat zgodilo ravno na PAGU,slabe izkušnje z tamkajšnjim zd.domom. Jaz priporočam Brač-BOL podnevi,SUPERTAR ponoči-super za zabavo!!!! tejka tejka77

ati zlati  

član od: 24.11.2006

sporočila: 597

28. feb 2007 17:48

Bezmar,okolica paškega mostu je zelo vetrovna,kar v vročih letih ni tako slabo,če je pa poletje kilavo,pa je zelo moteče,ker se voda ne zagreje.V primeru,da te bo doletela prava Paška burja,pa dopusta ne boš hitro pozabila.Lep pogled se ti bo odpiral na zaliv in pogosto se delfini priklatijo tja,če pa imaš še čolniček pa bo še bolje(so lepi zalivčki v bljižini). ati zlati

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti