Mastni lasje

emily  

član od: 11.6.2007

sporočila: 432

5. jul 2007 22:36

Celo življenje sem imela mastne lase, sedaj pa zadnjih par let imam normalne. Ne vem ali so to hormoni ali šampon, ki ga uporabljam že kar nekaj časa (šampon za volumen las od Avona), ali je pomagal alojin spray, ki sem ga tudi ves ta čas uporabljala za lasišče, ko je koža srbela. Lasje so postali tudi močnejši. Ker pa imam čisto ravne lase, ki so tudi tanki, čeprav jih je veliko, si naredim včasih volumensko trajno, ampak samo pet minut na laseh, samo toliko, da lase malo prezrači in ostanejo zdravi in sijoči. Ampak je treba res pazit in opomnit frizerko, da ne bi bil čas predolg. Ali se je še kateri petdesetletnici zgodilo to z lasmi, da so postali normalni, prej pa vedno mastni? Vsaj nekaj pozitivnega z leti, kar se izgleda tiče. emily

iversonka  

član od: 3.7.2006

sporočila: 163

5. jul 2007 23:34

ko sem mela jst te probleme sem si v umivalniku preprosto oprala samo glavo. ne pa vseh las. ampak sedaj je stvar spet drugačna. lase si perem vsak drugi dan zaradi treninga. preprosto smrdijo in so ogabni. en dan se zdrži potem pa ne več iversonka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti