Darilo

kraljevic  

član od: 25.8.2006

sporočila: 12

7. feb 2007 6:41

Pitončica, očitno ima tvoj fant podoben okus kot jaz. Kombinacija tehničnega in osebnega, predvsem pa praktičnega darila bi bilo npr tole: http://www.asbisme.ae/Products/leather.cfm ??? Kraljevic kraljevic

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

7. feb 2007 6:46

Kupon za masažo, polet z balonom, panoramski polet z letalom , obisk kakega adrenalinskega parka, šola varne vožnje pri g.Küzmiču - sama veš, ali bi ga kaj takega zanimalo in ali bi to tvoja denarnica prenesla. Lp Cila

stara  

član od: 12.10.2005

sporočila: 380

7. feb 2007 6:51

pikica 82 - tudi jaz imam podoben primer (svak praznuje abrahama). Mi mu bomo po vsej verjetnosti podarili kar bon Relaxa (turistična agencija), pa si bo sam izbral čas in lokacijo dopusta. Za bon bomo vrgli eure skupaj 4 oz. 5 družin. Ideja za darilo bi lahko bil tudi bon pri Hervisu, pa si tam kaj izbere, če je športnik ali rekreativec. stara

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

7. feb 2007 8:30

Ladies Smisel obdarovanja je, da razmišljamo o osebi, ki jo obdarujemo - da premislimo, kaj nam ta oseba pomeni. Obdarovanje je neke vrste intimno srečanje s sabo. In škoda je, da priložnosti obdarovanja večina ljudi ne izkoristi za to, da bi bolj spoznala sebe - namesto tega pa furja pred prazniki po trgovinah in kupuje kozlarije - ali pa na forumu sprašuje, kaj naj kupi nekomu, ki ga nobeden od nas ne pozna.... A propos solne lučke: Saj so res okusi različni, ampak ene stvari se ne spremenijo in vrtni palčki, plastične rože, solne lučke....to bo vedno kič. Pa medna ja ne mislite/verjamete, da je nekaj, kar je vizulano ostudno, da predmet, ki ga na tržnici prodajajo na zanikrnem štantu ali pa v hipermarketih na akcijskih mizah za 15 EUR - da to res zdravi - ker je kobajagi (ko jo je budistični menih na obisku v LJ videl, ni imel pojma, kaj naj bi to bilo) budistično?????? Vendelina jr.

Mijan  

član od: 30.12.2006

sporočila: 554

7. feb 2007 8:43

Pitončica; najprej pojdita skupaj v kakšno savno, jacuzzi ali na eno dobro masažo. Potem pa še na eno dobro večerjo (mogoče v kakšno tujo restavracijo, katere hrane še nista nikoli poizkusila) in to je to. Bosta imela oba nekaj od takšnega darila in "ziher" tega darila tvoj fant ne bo še nekaj časa pozabil! Mijan

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

7. feb 2007 9:04

Pelji ga gledat 5moških.com, ima številko 5 v naslovu, narežala se bosta oba do solz, potem pa še kam ven. Pa lahko mu kupiš še kako navijaško majico s številko 5 gor. Loni Makaroni

Kozmeja  

član od: 7.12.2005

sporočila: 409

7. feb 2007 11:42

Sem se pa res nasmejala ob besedah Vendeline jr... Ta kič imam že kar nekaj časa na nočni omarici (še iz časov, ko ni bil tako opevan), pa ne zaradi zdravja ali kakšnega verovanja, ampak le zaradi prijetne svetlobe. Ko zjutraj vstanem, sem umirjene svetlobe zelo vesela, v nasprotju z ostalimi lučmi, ki so za moje motne in zaspane učke pravi šok. Solno lučko smo podarili tudi znanki, ki si jo je močno želela. Okusi so pač različni in prav je, da je tako. Kozmeja

plopsa  

član od: 28.11.2006

sporočila: 441

7. feb 2007 11:51

hej pitončica jaz gledam vedno na to, da je to najinja obletnica kar pomeni najin dan!!!!!!!!!!!! -sem ga že peljala v laško na romantično kopel za dva, z večerjo (cena je bila sprejemljiva),pa še šampanjčka sva cukala tam v jakuziju,...... -pol maš pa tudi adrenalinsko sankanje za oba na rogli +večerja lahko tudi prenočitev pa kak kompletek,..... - nočno sankanje,......................... vglavnem nekaj kar delata skupaj in če nista tip za aktivnosti, pol pa recimo najemi sobo z vodno posteljo,........ konec koncev je obletnica vajine veze, ljubezni, se....... plopsa

plopsa  

član od: 28.11.2006

sporočila: 441

7. feb 2007 11:58

u za abrahama pa mislim da je potovanje za dva ali pa samo vikend paket v kakih toplicah superrr, tudi če še ni nikoli nikjer bil, se moškim ponavadi po petdestem letu malo"obrne",.....tako da bi mu to najvrjetneje ugajalo,...... ne ga pa siliti z nekimi modernimi masažami in namakanji v welnes centrih, ker če pomislim na našega očija, bi se raje v kolen ustreli kot šel tja,...... malo pomislite na končni znesek in ponavadi je res pametno, da se več ljudi skupaj da,.... pa veselo praznovanje vam želim!!!1 plopsa

ADRIJANAM  

član od: 15.10.2006

sporočila: 212

7. feb 2007 12:01

Mislim, da žaljeneje res ni potrebno. Solna lučka ali pa vrtni palček nekomu je to pač zelo všeč in je takega darila zelo vesel. Še sreča, da imamo ljudje različne okuse, si sploh predstavljate kako bi bilo če bi se vsem dopadle enake stvari. Tudi sama včasih dobim darilo, ki mi mogoče ni najbolj všeč, vendar tega ne pokažem tistemu, ki mi ga je podaril to pa zato, ker lahko s tem zelo prizadaneš ljudi, ki so hoteli najboljše. Imam pa srečo, da me moji najbližji že zelo poznajo in vedo kaj imam rada tako da se to, da bi dobila napačno darilo ne zgodi pogosto. Jaz osebno bi mojemu možu kupila na primer bon za romantično kopel za dva, ali pa kakšno sprostilno masažo ..., za 50-letnico pa kakšno sliko, mogoče res kakšno kolo ali sobno kolo tudi počitnice bi bile v redu... ADRIJANAM

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti