Naša ema

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

5. feb 2007 16:43

Ja, pa smo si res različni! Tokrat je pesem za mojo dušu in mi je prav vseeno kako se bo uvrstila naprej. Lahko izrečem le čestitke ! kobra 1

plopsa  

član od: 28.11.2006

sporočila: 441

5. feb 2007 17:08

kdo ve kje lahko zmagovalno pesem preko neta poslušamo? plopsa

hanzi  

član od: 24.2.2006

sporočila: 29

5. feb 2007 18:19

Men je bila tudi ta pesem edina poleg Evine všeč. končno nekaj drugačnega. hanzi

yimi  

član od: 10.1.2007

sporočila: 26

5. feb 2007 21:15

No če sem čisto odkrita, mi pesem ni nevem kako všeč. JE pa res, da ženska obvlada svoje področje, tako da se mi zdi , da imamo možnost ker je nekaj drugač. Pustimo se presenetiti! yimi

Scorpy  

član od: 3.2.2006

sporočila: 335

5. feb 2007 21:22

Meni je pesem tako-tako, je pa vsekakor res, da je Gotarjeva odlična vokalistka in že to je nekaj. Lahko na dolgo in široko polemiziramo kaj je za na Eurosong in kaj ne... nikoli se ne ve, je pa tudi velik kuhinje pri vsem skupaj, tako da ne moreš vnaprej rečt, da nekaj ne sodi tja. Obupno se mi zdi samo, da si nekateri upajo na oder, čeprav še to ne vejo kaj je lestvica, pravilno dihanje pa se jim zdi, da pomeni, da pač vdihneš in izdihneš:) Bom kar omenila: Žana. Luštna punca, luštna pesmica. Samo za boga - violiiiiiiiinaaa..???? Jap, ne moreš odpet, pa konc. Go home and study. Very sorry. (Njo sem samo izpostavila, je bilo še par takih). Ali nam je komad všeč ali ne, to je ena stvar. Se mi pa zdi bistveno, da karkoli bi že bilo, bi moralo biti narejeno kvalitetno, v vseh pogledih - glasba in vokal, aranžma, nastop itd. Vsaj jaz drugače ne bi šla na tako zadevo kot je ema. Scorpy

escada  

član od: 21.8.2002

sporočila: 563

5. feb 2007 21:38

matilda je napisal/a:
Anamarija, na evrosongu odločajo navadni ljudje, ne strokovnjaki, ravno v tem je problem. matilda
V tem draga Matilda pa jaz res ne vidim problema.... Lep in prijeten dan vam želi:
escada Sporočilo je spremenil(a) escada dne 05. feb 2007 21:39:32

teya84  

član od: 9.11.2005

sporočila: 331

5. feb 2007 22:40

Scorpy, se strinjam glede Žane. Jaz sem z zmagovalko in njeno pesmijo zadovoljna; ko sem videla ostale, sem prav upala, da zmaga ona. Ne vem kdo mi je bil najmanj všeč, vsekakor pa je med njimi Don Corleone oz. Žrebci - ti pa res ne vejo več kaj bi. Že tako mi niso ne vem kako všeč, ker so samo ponaredki (tisti, ki malo spremljate italia1 in poznate dolgoletni satirični program "Le iene", veste o čem govorim... p.s. če so pa tudi Le iene kopiranci, se pa opravičujem zaradi nevednosti), zdaj ko se pa še silijo "pet" pa... No ja, pa smo spet pri okusih... Lp Teja

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

5. feb 2007 22:47

escada je napisal/a:
matilda je napisal/a:
Anamarija, na evrosongu odločajo navadni ljudje, ne strokovnjaki, ravno v tem je problem. matilda
V tem draga Matilda pa jaz res ne vidim problema.... Lep in prijeten dan vam želi:
escada Sporočilo je spremenil(a) escada dne 05. feb 2007 21:39:32
problem je bilo mišljeno s tem, da strokovnjaki ne odločajo in niti nimajo kaj odločati, kaj je primerno za evrosong in kaj ne, ampak ljudje. In se bodo sigurno najdli kvazi strokovnjaki, svoje mnenje pa bodo gotovo podali bivši slovenski evrovizijci, ker oni so bili tam in kao vejo kaj bi bilo treba... Ljudje bodo pa itak izbrali pesem, ki bo njim najbolj sedla, ne glede na strokovnjake in primernost komada. matilda Sporočilo je spremenil(a) matilda dne 05. feb 2007 22:49:45 Sporočilo je spremenil(a) matilda dne 05. feb 2007 22:54:20

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

6. feb 2007 8:51

Meni pa je bil prav Don Corleone všeč. jade

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti