Pomoč-nosečnost

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15159

27. jul 2016 17:03

Anka, jaz sem tedaj imela (----odstranjeno-------). Je še delala v Zd Domžale, sedaj ima privatno ordinacijo. Če si lahko privoščiš jo toplo priporočam. Pozna zdravnike v Ukc in te zna pravilno usmeriti. Meni je bila obliž na rano in hvala njej, da sem precej pozno donosila tretjega otroka.



Kjer je volja, tam je pot. Trixi

moderator2  

član od: 12.3.2010

sporočila: 710

27. jul 2016 17:27

Prosim, da se vzdržite konkretnih poimenovanj. Za take primere je povsem uporabna osebna korespondenca po zasebni pošti.

Hvala, ker boste upoštevale prošnjo.



martinika  

član od: 12.2.2016

sporočila: 4

28. jul 2016 14:27

Zelo ste prijazne ja moja G ko sem bila na UZ mi ga je naredila takrat 2x in rekla prekinit treba nič drugega. Ni mi povedala razloga, kako dolgo sem noseča nič mi ni rekla samo pisala pa rekla adijo. Asistentka njena je bila prijaznejša kot pa G. V bolnici so mi vse povedali kaj bi mi mogla G povedat. Zato sem se odločila, da jo menjam. Problem je edini, da nene vsak G jemlje pacientk. Saj sem poklicala v bolnišnico kjer mi je svetovala samo za 2 G in sem se pač odločila za eno, ki je še sploh nisem videla in nič. Je pa res, da lahko še pol vseeno menjam če ne bom zadovolna. To bom pa tak ugotovila takoj kak bo naredila vtis in kak se bo zavzela. 

Počakala še bom ker še morem it do stare G na pregled in oktobra mam pri novi. 

V Lj se pa mi zdi malo predaleč, da bi iz Ormoža se vozla na pregled k G. 

 

Vsem res najlepša hvala za podporo, nasvete, mnenja. Res najlepša hvala. Upam, da bom imela vsaj enega otroka in da bo vse vredu. 

martinika

anjabe  

član od: 27.5.2015

sporočila: 33

18. avg 2016 7:44

Mene pa zanima ali obstaja kakšna kvalitetna spletna stran, na kateri je možno spremljati kaj se dogaja z nosečnico in njenim telesom v teh 9-ih mesecih? Kdo ve?

anjabe

jkd  

član od: 9.4.2007

sporočila: 144

18. avg 2016 9:49

anjabe je napisal/a:
Mene pa zanima ali obstaja kakšna kvalitetna spletna stran, na kateri je možno spremljati kaj se dogaja z nosečnico in njenim telesom v teh 9-ih mesecih? Kdo ve?

anjabe

 

Sicer je blog, ampak avtorica je zgleda medicinska sestra. Prebrala ga je moja noseča prijateljica in je zelo zadovoljna z informacijami. Kolikor sem sama pogledala, je res kar informativno.

https://nosecababa.wordpress.com/



jkd

Sporočilo je spremenil(a) jkd dne 18. 2016 09:50

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

19. avg 2016 6:31

Odlična knjigica je Babybook, ki ga dobijo nosečnice pri ginekologu. v njem piše toliko pomembnih stvari, kot v vsaj treh knjigah skupaj. Razvoj ploda po tednih, spremembe v nosečnosti, opis slovenskih porodnišnic. članke do napisali slovenski strokovnjaki, tudi zakonodaja, kako urediti porodniški dopust in še milijon važnih podatkov

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

20. avg 2016 16:47

Tule imaš nekaj blogov.

Sonja

čebulka  

član od: 31.1.2009

sporočila: 879

20. avg 2016 22:39

med.over.net

čebulka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti