Mirena- hormonski vložek

Katarina K  

član od: 5.7.2008

sporočila: 2741

7. avg 2009 22:10

buba, te popolnooma razumem, s tem, da jaz moram še poskusit Mireno. kaj pa Nuvaring? probaj še to, mogoče ti bi odgovarjalo. če ne ti ostane še gumica. Katarina K http://katarinak.moj-album.com/

RESICA  

član od: 5.10.2008

sporočila: 23

8. avg 2009 8:34

no,vidim,da se debata še kar nadaljuje.,,,tud jest še nisem 35 ,ginekologinja pa mi je povedala ,da poseg sterilizacije ni čist tolk easy,meni jo je celo prijateljsko odsvetovala,,,,,,,,, RESICA

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

8. avg 2009 9:38

Zamenjaj ginekologinjo.

F r i n a

Milži  

član od: 8.6.2007

sporočila: 1427

9. avg 2009 15:31

Zakaj odsvetovala ? jaz sem to opravila (sterilizacijo) pred petnajstimi leti in je vse uredu. Milži

caka  

član od: 6.3.2008

sporočila: 42

1. sep 2009 22:38

ker vidim da je veliko govora na to temo bom še jaz povedala svoje izkušnje. Mireno sem imela vstavljeno tri leta, sama vstavitev je bila zelo boleča, naslednjih 6 mesecev sem komaj preživela no potem se je uredilo, vse do pred nekje 6 meseci ko so se začele pojavljati močnejše menstruacije, vnete mlečne žleze na obeh dojkah, boleče dojke pred vsako menstruacijo, nazadnje pa še zdaj na dopustu hudo vnetje maternice kar se je preneslo tudi na ledvice, še zmeraj pije 2 antibiotika(2 tedna že), toliko problemov da se mi je kar mešal. Mireno so mi takoj ven vzela, kar sploh ni bilo boleče. Nikoli več Zdaj sem dobila tablete yaz, vendar še ne vem ali bi jih sploh začela jemati. vsem dekletom upam da ne bodo imele težeav z Mireno kot jaz, ker jaz je ne želim videti nikoli več caka

Katarina K  

član od: 5.7.2008

sporočila: 2741

2. sep 2009 7:07

Evo, včeraj sem dobila recept, in v petek mi vstavijo Mireno. močno upam, da mi bo odgovarjala, da ne bo glavobolov. Katarina K http://katarinak.moj-album.com/

ttanya  

član od: 8.5.2004

sporočila: 9

2. sep 2009 7:39

naj pristavim še jaz svoj piskrček.Mireno imam 4 leta. Vstavljanje je bilo popolnoma neboleče.Nato sem imela še par mesecev menstruacije za vzorec,sedaj jo pa nimam nič več in počutim se ok.

melika  

član od: 16.9.2002

sporočila: 36

2. sep 2009 9:10

Tudi jaz se podpišem pod ttanya, Mireno imam že 4 leta ( brez bolečin, menstruacija za vzorec ) in se bom še enkrat odločila zanjo.

anja  

član od: 2.9.2001

sporočila: 1431

2. sep 2009 13:18

Nisem sicer brala celotne teme, ampak tudi jaz imam Mireno in zaenkrat sem zelo zadovoljna. Vstavljeno imam cca 2 leti, menstruacije sploh nimam (v času ko bi morala biti me bolijo dojke , včasih rahel rjavkast izcedek). Vstavljanje je bilo neboleče, prvih 6 mesecev malo močnejše menstruacije, potem pa so popolnoma izginile. Tudi belega toka nimam. Počutim se ok. ANJA[klepetulja]

deanna  

član od: 12.2.2008

sporočila: 49

2. sep 2009 14:15

Pozdravljene, naj še jaz nekaj vprašam. Mireno imam 5 let, čez nekaj dni me čaka menjava. Ima katera kakšne izkušnje s tem? Hvala. Pozdravček, deanna

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti