Sam še ena pohvala...jo je pa vedno lepo slišat!

drejki  

član od: 20.12.2005

sporočila: 99

16. jan 2007 13:38

tudi jaz sem do obisti zasvojena z kulinariko, kaj češ se ne more nič pogat, če je pa tako fajn tu gor, a ne drejki

neznan uporabnik

16. jan 2007 15:34

trikrat hura za vse nas!

nb  

član od: 29.11.2005

sporočila: 2339

16. jan 2007 15:41

Tudi jaz sem že kar nekaj časa kulinarična odvisnica. Doma seveda vedo, da me morajo vsake toliko časa spustiti k računalniku, sicer me zagrabi abstinenčna kriza. Včasih sem kupila kar precej kuharskih knjig, sploh pa revij, sedaj pa si kakšno knjigo raje sposodim v knjižnici, revijo pa prelistam preden kupim in jo kupim samo v primeru, če je notri res kaj posebnega. Sem si raje privoščila pluska. Ja, v klepetalnico pa še nisem zavila, že tako me čas vedno preganja, pa se bojim še dodatne odvisnosti. Nena

marja44  

član od: 20.1.2005

sporočila: 57

16. jan 2007 16:03

Sem že dolgo v bolniški, tako se mi zdi kot da ste Kulslo včasih moj edini stik s svetom, saj dobim vse mogoče informacije in pa predvsem nove recepte, ki jih z veseljem uporabljam jaz in moja hčerka v kuhinji. Čeprav ne pišem velikokrat, vas res rada prebiram in včasih tudi od srca nasmejim. Ko grem za računalnik sem najprej na kulinariki in ko me mož opazi pravi : moj heker je na kulinariki. Ostanite takšni še naprej, vaša odvisnica Marja pa vas lepo pozdravlja. marja44

tinča  

član od: 29.1.2004

sporočila: 91

16. jan 2007 16:51

Res je, kulinarika je ZAKON! Tudi jaz včasih nisem tolk visela za računalnikom, kot sedaj, ko sem prijavljena na kulinariko. Tudi pri nas, že vsi vedo, ko je na mizi kakšno novo pecivo, od kod je prišel recept.Da se ne bom preveč ponavljala... KULINARIKA JE KUL!!!! Lep dan vsem "kulinaričarjem"! Tinča

ela  

član od: 28.9.2006

sporočila: 735

16. jan 2007 18:58

Draga dekleta, vidim, da imamo vse enake probleme,vse visimo na kulinariki,če le imamo malo časa,pa vidim, da ni samo moj mož ljubosumen na kulinariko Kot vas je pa že več omenilo,tudi jaz rajši ne zavijem na čvek,ker potem pa moji res ne bi nič več imeli od mene...te kar potegne! Lep večer še naprej! ela

niagara  

član od: 10.9.2006

sporočila: 55

13. jul 2008 16:09

Joj, tudi jaz bi rada pohvalila vse tu gor. Od tistih iz "zakolisja", do tistih, ki ahtivno sodelujete v forumih, z recepti, slikcami....

Od kadar imam pluskota preživim še več časa na kulinariki. Super ženskice ste, no tudi moški ste ok, da ne bo zamer

Veliko ste me naučili in me še boste. Res zgledate kot velika družina in je lepo videti, da med se sprejmete vse, prijazno in dobrosrčno.

 

Edino kar pogrešam, je kakšna informacija več o uporabnikih- rojstni datum, mesto v katerem živijo, morda še poklic (ali pa tudi ne). Bolj simpatično bi se mi zdelo. Firbčna sem, baba, kaj čem. No,ja, kot idejo mogoče

Kakor koli, pohvala gre vsem in samo tako naprej   

 

 

Vaša zvesta

niagara

Sporočilo je spremenil(a) niagara dne 13. jul 2008 16:11:20

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

13. jul 2008 16:19

niagara, od določenih članov imaš rojstne dneve vpisane na levi - link rojstni dnevi (pač vsi nis(m)o zabeleženi, ker ne želimo, morda tudi kdo ne ve...) o krajih od koder prihajamo, je bilo pa tudi že govora, bi bilo treba samo poiskat nekje v forumu se skriva...prav tako so tudi pojasneni nicki, ki jih nosimo. lp

niagara  

član od: 10.9.2006

sporočila: 55

13. jul 2008 16:49

majamarko hvala za pojasnila, to na forumih sem sicer že brala.

Za ostalo sem mislila bolj tako,da bi se kliknilo na nick pa,da bi se videlo. A nič zato!

niagara

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti