Vinas plošče

londonska rezina  

član od: 1.6.2006

sporočila: 312

tema odprta - 9. jan 2007 20:49 | ogledi: 3.185 | odgovori: 3

V stanovanju imamo položene vinas plošče.Kateri zaščitni premaz naj uporabljam, da ga zaščitim?Ima katera kakršne koli izkušnje? Hvala za pomoč.

londonska rezina

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

9. jan 2007 21:39

Jaz za taščino kuhinjo, kjer so tudi vinas plošče, uporabljam Johnsonov premaz. Je zelo odporen, saj glede na to, da smo na deželi, kjer stalno preobuvanje v copate ni ravno v navadi, kuhinja pa je precej "prometna", premaz zelo dolgo zdrži (skoraj pol leta). Pred leti sem uporabila cenovno ugodnejšo zadevo, pa se žal ni obneslo- včasih kar drži rek: malo denarja, malo muzike LP, V.

londonska rezina  

član od: 1.6.2006

sporočila: 312

9. jan 2007 21:55

Hvala za nasvet. Sedaj pa samo še na kolena.... londonska rezina

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

10. jan 2007 1:23

Jaz ga za vinas ne uporabljam, ker se ni obneslo, bilo je grozno, se je pacalo, res pa je, da nisem uporabila tega kot vilma, ampak bolj "navadnega". Tako, da zdaj sem brez. Lahko pa rezinca kaj poročaš, kako se ti zdi, če ga boš uporabila... hvala katka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti