Testomat

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

29. dec 2006 0:48

Pri mojem je potrebno dvakrat stisniti ročico, potem še nekako gre. V navodilih piše, da je potrebno samo enkrat. Imam pa plastičnega s kovinskim vodilom. Pravkar sem končala s takšno peko oz. dokončuje sin, da sem lahko tukaj. S papirnatimi brisačami pa briševa masten testomat, ker drugače vse drsi iz rok. Jasna, potrebno je dolgo mešanje margarine, potem dolgo mešanje margarine s sladkorjem in še dolgo mešanje te mase z beljaki. Zgleda, da se šalim, vendar je to res. Danes si za to mešanje nisem vzela dovolj časa in je bilo piškotke teže delati kot pred nekaj dnevi. riba-ribica

študentkamici  

član od: 16.11.2009

sporočila: 40

26. dec 2011 18:53

Moj recept, ki je stokrat preizkušen in še vedno deluje, vendar na nenamazan in hladen pekač! Najbolje se dela z margarino zvezda! Ker rama je premehka in se ne prilepi na pekač.

 

Recept:

 

700 g mehke moke

300 g ostre moke

300 g sladkorja v prahu

500 g margarine

4 jajca

2 vanilija

1 pecilni

 

To je to, dobro pregneteno in se dela kot "bog"!

 

študentkamici

GOGICA  

član od: 26.12.2009

sporočila: 120

26. dec 2011 19:16

Hojla, tudi jaz sem ga kupila v Merkurju, res pa je, da je kovinski dosti bolj močnejši, kot pa plastičen-se strinjam z trditvijo

 

pa, pa

 

 

GOGICA

študentkamici  

član od: 16.11.2009

sporočila: 40

27. dec 2011 12:13

Jaz bi pa imela modelčke za testomat, če jih ima katera viška oz. bi se rada rešila testomata. Javi se na ZS. Lp

študentkamici

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti