Brskalnik ali kaj drugega

fakin712  

član od: 29.3.2005

sporočila: 2682

11. dec 2006 22:36

Juhica, najbrž na veliko žuljev. Rada bi samo povedala, da se podpišem pod tvoj komentar. Lepo in mirno noč želim vsem na kulinariki. LP! fakin712

Nasja  

član od: 10.6.2003

sporočila: 815

12. dec 2006 0:40

Se strinjam Juhica! Malokje so teme tako pregledno urejene kot na tem forumu, in če komu kaj ni všeč, jih zlahka spregleda... JasnaV

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

12. dec 2006 7:03

Dalaj Lama: Dejansko sta "jaz" in "dugi" relativna, tako kot "to pobočje gore" in "ono pobočje". Z moje perspektive sem jaz "jaz" in ti si "drugi"; s tvoje perspektive pa si ti "jaz" in jaz "drugi". Duglas Malloch: Če biti ne moreš borovec vrh grička, pač bodi le grm v dolini- najlepši grmiček na bregu potočka, če nisi drevo na višini. Če nisi grmiček, pač bodi le bilka in cesto okrasi samotno. Če nisi za bobra, pa bodi le ščuka, gladino razburkaj tihotno. Je dosto posatke, en sam kapitan, za vsakega prostor se najde. Če složni smo skupaj, ni delo zaman, že barka pred ciljem se znajde. Če nisi kot cesta, pač bodi le steza in zvezda, ko sonce zaspi. Velikost ne odloča, kdo vzpne se, pogreza; a bodi najboljši, kdorkoli že si. (Ni kaj dodati ...... so že drugi v lepši obliki napisaji, kar sem vam želela sporočiti) Naredite si lep dan, bodite strpni drug do drugega, kajti " Jaz ne morem biti Ti, in Ti ne moreš biti Jaz". kobra 1

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

12. dec 2006 9:16

Ko prebiram tele komentarje vidim, da konec koncev vsi mislimo enako, le da v večini napišete da vas to ne moti, hkrati se pa strinjate, da so vprašanja neumna in jih spregledate. Saj bistvo tega ni, da mene moti eno vprašanje, nekoga drugega spet drugo. Potemtakem, bi vsak moral vprašati za dovoljenje ostale člane, če koga moti, da on odpre temo. Pa se ne gre za to. Mislim, da bi se moral vsak zamisliti preden odpre temo zaradi sebe, ne zaradi drugih. Da mogoče pogleda vsaj dve strani tem na forumu, če je bilo mogoče kakšno podobno vprašanje že odprto in najprej prebere odgovore v teh temah, nato pa vpraša, če mu kaj ni jasno. Kot sem rekla, zaradi sebe, ne zaradi drugih. Na tak način marsikdaj dobiš še kakšen odgovor ali informacijo več, kot si mislil. Res je pa težko pregledati 40 strani vseh tem, sploh brez pluska, ampak saj noben niti ne misli tega. Če malo spremljaš kulinariko, mimogrede res najdeš veliko zanimivega, jaz včasih kaj takega, kar sploh nisem vedela, da obstaja, ali pa o tem nikoli nisem razmišljala. In ravno to je fajn na tem forumu. Edino včasih me pa res moti, ko se pri kakšnem odgovoru potrudim in dvajst minut pišem odgovor, pa tisti, ki mu je bil namenjen niti tega ne opazi. Vsaj rekel bi: hvala, ampak ne bi, ni po mojem okusu. matilda

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti