Posoda emo

moses  

član od: 29.11.2002

sporočila: 13

13. mar 2007 12:49

Čas je za poročilo. Kot je razvidno zgoraj, sem razmišljal o nakupu Emo emajlirane posode, na koncu pa kupil Silit, navkljub temu, da sem dobil informacije, naj bi se v Silitu zadeve prijemale (sem se pač zapičil v te piskre in na podlagi "internetne raziskave" se mi je zdelo, da bi lahko bila tista "preverjena" informacija napačna). To posodo zdaj uprabljamo približno 14 dni in o kakšnem pretiranem prijemanju ni ne duha ne sluha. Seveda to ni teflon, ampak če se že kaj prime se tudi zelo hitro odlepi. Nič drugače ni kot v dobrih nerjavečih posodah. Posoda je sicer dražja od recimo WMF nerjaveče, mi je pa všeč to, da je emajl. Samo žena se pritožuje, da je pretežka :) Na kratko, zadovoljen sem z nakupom in v drugo bi se verjetno odločil enako.

jass  

član od: 9.4.2006

sporočila: 521

16. mar 2007 6:43

Jaz sem ravno včeraj v Lesnini v Hočah kupila 4 delni komplet Silitovih loncev, ki so znižani za 40%. Moses, upam, da so v redu, ker drugače bo joj. Sem pa vzela še kpl nožev od firme Justinus, serija proficut. Tudi - 40%. Pa saj imajo vse znižano. jass

moses  

član od: 29.11.2002

sporočila: 13

29. mar 2007 11:11

Upam, da se je posoda obnesla, da res ne bo Joj Jaz sem delal že vse mogoče v njej in za zdaj lahko samo potrdim dober nakup. Vsaj enkrat
jass je napisal/a:
Jaz sem ravno včeraj v Lesnini v Hočah kupila 4 delni komplet Silitovih loncev, ki so znižani za 40%. Moses, upam, da so v redu, ker drugače bo joj. Sem pa vzela še kpl nožev od firme Justinus, serija proficut. Tudi - 40%. Pa saj imajo vse znižano. jass

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti