Vprašanje za jerneja (administratorja)

Ima morda še kdo težave pri nalaganju slik? Šele po ponovitvi ukaza "naloži", le to tudi naredi. Traja že nekaj dni.

, aja, kam so pa okvirčki v forumih izginili? Mi je tako čudno brat, se bojim, da vse pade ven

Hvala in lep pozdrav!

mzm

Nalaganje slik... kam? K receptom, v shrambo, foto album...?

Okvirčki so pa šli novim dogodivščinam naproti ;-) 

V shrambo.

, okvirčki...

lp

mzm

mzm, najbolje, da se navadiš.

Bojan Administrator

V shrambo? Ne, kot vem deluje... sem ravno poskusil in mi je lepo naložilo. Kateri brskalnik pa uporabljaš? Sicer pa tudi shramba bije zadnje ure, tako da... malo počakaj ;-) Tule namreč nič ne praznujemo ;-)


, o boga jest...ravno navadila sem se. Bom počakala, drugače pa uporabljam IE 8.

lp

mzm

Hehe, mzm... novosti se boš PREJ navadila, ker bo imela precej boljšo up. izkušnjo, pa nekaj novega, da boste kar ploskali (upam) ;-)

PS - Od veselja upam 

Jaz pa čakam na spremembe  (da se ne učim dvakrat) pa se mogoče skorajžim tudi kaj novega naredit na forumu, kar še nisem probala. Ha ha.

Lep večer.

irena66

Med vikendom sem prvič jedla reform torto in zdaj ko sem doma, sem morala preverit, če je recept na mojem najljubšem portalu. Seveda je!

Vendar isklanik kulinarike s ključno besedo: reform oz. besedama: reform torta, ne najde ničesar. Ko pa taisto vtipkam v google, mi kot prvi zadetek izpiše kulinariko.net?

V čem je problem Jernej?

Hvala v naprej za odgovor

Vilma

Vilma, uradno: Kuharček iskalko si je vzel malo dopusta za praznike, zato ti ni našlo. Njegov pomočnik namreč ni tako vešč pri iskanju. Sem ga podučil. Naj ti pa zagotovim, da je pomočnik skoraj tako dober kot mojster Iskalko in da si morala imeti res nesrečno besedo, da je ni našel. No, "reform" je ena od njih.

Neuradno: Pravega razloga, zakaj beseda ni delala ti seveda ne morem zaupati, ker posega na področje varnosti naše kulinarike. Ti pa zdaj za zahvalo, da si javila težavo, najde kar dve tovrstni torti, ne le eno. 

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Izpostavljeno

Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtrimljanka
malo za hecNikita2
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti