Vprašanje za jerneja (administratorja)

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

4. okt 2017 12:43

Ne more biti, ker dovolimo do 15MB fotko. Pa spletna stran na mobilnem telefonu je identična "desktopu", nimamo posebne verzije...

Kaj pa napiše ko skušaš naložiti fotko preko spletne strani mobilnega telefona (ne preko aplikacije)? Shramba se pojavi kot sem razumel, pa potem, ko klikneš NALOŽI?

anka  

član od: 7.9.2005

sporočila: 4627

5. okt 2017 8:23

Preko spletne strani sem poizkusila eno fotko naložiti, velika malo več kot 1mb, je šlo, drugo fotko, veliko 9,62mb pa ne gre.

Mogoče je to zgolj slučaj. Ne vem, samo sprašujem se.

 

Preko spletne strani mi je najprej napisalo, kot da je Finished uploading, takoj po tistem pa napako:

Napaka
× 
 
Error response is not proper JSON Response:
in fotografije ni naložene.

Zdaj sem pa šla poizkusiti še preko aplikacije, naložene na telefonu, pa je naložilo to isto fotografijo v shrambo. Hm, res ne vem, kaj nagaja.

Hvala!

 

NutellomAnka

sijasaja  

član od: 21.7.2017

sporočila: 616

14. okt 2017 18:12

Eno vprašanje: a bi se dalo narediti tako, da ko odpreš temo, te vrže na zadnjo stran, ne pa prvo?

S tem bi si prihranili en klik :)

 

Še eno vprašanje: na ZIDu, ko klikneš na fotko, se ti pojavi manjša. Zakaj ne večja?

 

Lep pozdrav!

sijasaja

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

14. okt 2017 21:19

 Ko klikneš na fotko, se ti že odpre večja na zidu...?!

Ko odpreš temo, te vrže na prvo stran, če pa temo odpreš na rdečem skakaču (puščici) pred naslovom teme, te pa vrže na prvo neprebrano sporočilo, kar je ponavadi na zadnji strani.

sijasaja  

član od: 21.7.2017

sporočila: 616

15. okt 2017 9:27

hvala za trud ... saj res je na zidu večja, samo pričakovala sem še večjo fotko ... oh, pričakovanja ;)

 

ampak puščico ima le ta tema, druge me še vedno vržejo na stran 1 

https://www.kulinarika.net/forumi/

 

lepo nedeljo!

 

sijasaja

Sporočilo je spremenil(a) sijasaja dne 15. okt 2017 09:28

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

15. okt 2017 10:06

Vsaka tema, ki ima kak nov vpis od tvoijega zadnjega obiska ima puščico.

rimljanka

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

15. okt 2017 10:40

Kar pomeni, če je kaj novega te vrže puščica na konec (oziroma na novosti), če pa ni nič novega, sklepamo, da te zanima tudi prvo sporočilo in te pošljemo na začetek. ;-)

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

17. okt 2017 15:12

Glede teh fotk na ZIDu imam pa tudi jaz vprašanje. Če slikam s fotoaparatom je slika tu na Zidu dosti večja, kot tista, ki jo slikam s telefonom. Če kliknem na to telefonsko sliko se nič ne poveča, zmanjša se. Morda je sijasaja pri svojem vprašanju tudi to mislila? Morda moram pa samo kaj drugače naštimat, pa tega ne vem, ne znam......

Hvala Jernej, za tvoj čas, ki sem ga vzela s svojim vprašanjem.

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš."

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

17. okt 2017 15:17

Ja seveda, odvisno je kako imaš nastavljen telefon, če imaš nastavljeno da ti slika na majhno ti sliko pomanjša. Klik na sliko jo poveča/pomanjša v pravo velikost posnetka (razen če je prevelika da bi bila v zaslonu jo zmanjša).

Če je telefon novejši, lahko nastaviš velikost/kvaliteto, pri starejših je pa žal tako da so slike manjše ...

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

17. okt 2017 15:28

Hvala Jernej. Sej sem vedla, da moram nujno dobit nov telefon 

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš."

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti