In mirno plavala bo moja barka.....

tema je zaklenjena

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

10. sep 2006 20:36

Nisem glih frišna na Kulinariki, ampak "stara koka" pa tud nisem - me pa zanima zakaj se Petro obsoja, da nam hoče nekaj prodati, ko pa je tema kateri mikser je boljši pa ni problem, če eni prisegajo na tega-in-tega proizvajalca, drugi pa ta-isti izdelek popluvajo. To sem opazila že večkrat in res ne vem, a sem tako naivna ali pa so eni prepametni. Sicer pa - sem ziher, da ne bo šla s Kulinarike - saj, ko si enkrat not, sploh ne moreš več ven. Ti kar lepo ostani - vsak ima pravico do svojega mnenja; če komu ne paše "te brati", te pač naj preskoči in te ne komentira, a ne? Lep nov začetek tedna, baje bo sončen, bodite taki tudi vi. vanjatajnsek

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

10. sep 2006 20:41

vanjatajnsek je napisal/a:
me pa zanima zakaj se Petro obsoja, da nam hoče nekaj prodati, ko pa je tema kateri mikser je boljši pa ni problem, če eni prisegajo na tega-in-tega proizvajalca, drugi pa ta-isti izdelek popluvajo.
A to se ne hecate? V čem je razlika??? 1. Petra nam hoče nekaj prodati 2. Eni prisegajo na en izdelek, eni pa na drugega, a nam nočejo nič prodati Ni očitna razlika? V tistem, da nekdo skuša nekaj prodati? Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

mandeljcek  

član od: 22.7.2006

sporočila: 66

10. sep 2006 21:58

najprej sem bila zelo presenecena da se urednik, torej najvisji tu, ki skrbi za red in mir opredeljuje in stopa na le eno stran, berem naprej, pa se kar ... ne vem, nekaj manjka ... mandeljček

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

10. sep 2006 22:06

Jernej se opredeljuje samo zato, da ne dovoli posameznikom, da bi na forumu nekaj prodajali. To je edina stran, proti kateri je. In ima pravico do tega. Treba je prebrat pač vse, da si lahko ustvariš celovito mnenje. In bodi prepričana, da ne bo nič manjkalo. Lahko noč vsem! jasna

mandeljcek  

član od: 22.7.2006

sporočila: 66

10. sep 2006 22:23

kljub vsemu, s tem je dokoncno odpikal članico, ... slabši prodajalec od petre, če sem malce hudomušna

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

10. sep 2006 22:59

Mandeljcek, ona ni kupovala oglasnega prostora, če bi ga hotela, bi ga lahko z veseljem kupila, saj je Jernej to lepo napisal. Torej ni slab trgovec, le izigrati se ne pusti. Pa pustiva to, da ne bova še midve zabredli, prav? Konec koncev je to prežvečena tema, dajmo raje kaj lepega napisat! jasna

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

10. sep 2006 23:11

mandeljcek je napisal/a:
kljub vsemu, s tem je dokoncno odpikal članico, ... slabši prodajalec od petre, če sem malce hudomušna
Članico sem odpikal s čim že? Ker ji ne dovolim oglaševati? Tema je bila odprta z očitnim namenom provokacije. Če si se poslovila Petra1, potem se lepo imej in nasvidenje. Pa končajmo zdaj. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecNikita
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti