A ste za rekreacijo...?

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

16. mar 2014 13:42

No, misija Šmarna gora je uspela na celi črti, sicer bolj turistično, a naklepala sem skoraj 40 km in 4000 višincev. O tistih, ki se jim je malo bolj mudilo, bom rajši tiho, ker v momentu, ko se je zdanilo, sem prestavila v nižjo prestavo, počakala na kavo iz kafetjere (sestra je bila dobra duša) in nato še na dobro prijateljico in njeno psičko, s katerima sem potem do konca čvekala, no, vmes sva šli trikrat gor in dol. Dvanajst ur je bilo tik tak konec. 

Štih proba za rojstnodnevni Formaraton odlično opravljena. 

Loni Makaroni

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

16. mar 2014 14:01

Rojstnodnevni Formaraton? Jaz bom imela rojstnodnevni Wings for Life World Run, pa še nisem čisto prepričana, v kateri disciplini bom tisti dan aktivna. Mogoče bom pa res šla celo teči en krog, da malo potolčem slabo vest... ali pa tudi ne, saj konec koncev na rojstni dan tudi na kavču ni treba imeti slabe vesti.

Sonja

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

16. mar 2014 17:30

Pridi ti na kak krogec z mano, pa pridem jaz potem na kak krogec s tabo oziroma tečem dokler me avto ne povozi, saj če sem prav razumela, pri WingsForLife tečeš, dokler te ne prehiti spremljevalno vozilo, ki pa starta pol ure za tekači. 

Pridi v Tivoli pogledat, pa me pocukaj, sigurno bom tam. Osem ur skupaj. Pa upam, da ne bo slabo vreme, ker v tem primeru bom morala 8 ur teči, drugače pa v lepem paše zabušavanje.

Loni Makaroni

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

16. mar 2014 18:53

Če bom že šla, sem bom dala prehiteti po pol ure in eni minuti. Osem ur je pa zame prehuda še celo za ležanje na kavču, kaj šele za tek. Čeprav ne rečem, z obilnimi počitki bi se dalo preživeti, pa dobre torte tudi imajo v Tivoliju.

Sem pa danes šla oddelat ta kratko rundo na Rožnik in je pogled nanj zelo žalosten.... in me je kar malo streslo, ko je ob malo močnejšem sunku vetra par metrov od mene padla na tla ogromna veja premera vsaj 20 cm - če bi jo kdo dobil na glavo, ga ne bi bilo več. Res, letos bo razlgeda z Rožnika veliko več kot zadnjih nekaj desetletij, na globoko senco, ki nas je tako lepo razvajala poleti, pa lahko do nadaljenjega kar pozabimo.

Sonja

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

16. mar 2014 18:58

Jaz dlje kot do Čada to pomlad še nisem prišla, je pa pogled na okolico res zelo žalosten. Rekreiram se z lopato in grabljami te dni. Pa s sprehodi ob Ljubljanici. Saj Loni popravlja kulinarično povprečje.

 

naor

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

16. mar 2014 20:34

Mi smo se danes  rekreirali pri mami - rezali smo veje na drevju, potem odščipnili tanjše in debelejše zrezali na manjše, vse lepo zložili, pripravili za zažgat nekatere veje, po kosilu smo pa še ograjo pobarvali ...

 

Malce utrujajoča, a le pa nedelja, sonce je sijalo, toplo ... (no, zdaj pa križ boli, to je tudi res ...) 

mamamia

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

17. mar 2014 7:50

No, midva bova danes štihala, drevje obrezali smo že, drvarimo pa vsak drug vikend, gmajna je sicer majhna, a je pol leži po tleh. Rekreacije, takšne in drugačne, ne manjka.

Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti