Vzglavnik iz spomniske pene (dormeo ali "noname")

H&M  

član od: 4.9.2004

sporočila: 78

tema odprta - 25. avg 2006 13:16 | ogledi: 3.571 | odgovori: 17

Ali poznate te vzglavnike? Ali ga ima kdo doma? Kako se obnese? Kako spite? Ima mogoce kdo tega, ki ga prodajajo npr. tudi v Sparu.. je podoben temu od Dormea.. je pa bistveno cenejsi.. Kako se ta obnese?

Hvala za odgovore!

Lep dan!

Heike

kreich  

član od: 8.8.2002

sporočila: 65

25. avg 2006 13:54

Jaz sem pred kratkim kupila dva. Sta precej velika in visoka pa tudi trda. Mož je nekaj časa vztrajal, pa ni in ni mogel spati na njem. Tudi meni nekaj časa nikakor ni odgovarjal vendar nisem odnehala, sedaj pa že lep čas spim na njem. Mislim, da je odvisno od posameznika, njegovih potreb. Jaz sem ga kupila zato, ker imam velikokrat bolečine v vratu - ta pa se ob obtežitvi prilagodi obliki telesa, potem pa se mu oblika povrne v prvotni položaj. Pa še nekaj: vrat me še vedno boli!! Lep dan! kreich

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

25. avg 2006 14:02

Jaz uporabljam vzglavnik, ki je polnjen iz ajdovih lupinic. Super. Sva si ga nesla še na morje s sabo, ker so nama vso ostali zanič. Pa vroče nama je spat na drugih vzglavnikih. Prej sem imela nekega podobnega Dormeovemu. Dormea takrat še ni bilo. Bil je v redu. Jaz se pač ne strinjam z poslovanjem, reklamiranjem Dormea in od njih ne bi kupila nič.

sila  

član od: 6.12.2005

sporočila: 80

25. avg 2006 14:44

Jaz sem kupila vzglavnik od Dormea letos (pač moč reklame, bila naj bi akcijska cena, vseeno sem plačala zanj nekaj čez 6.000 sit). Je bolj trd, kakšnih posebnih učinkov (ne v pozitivnem ne v negativnem smislu) pa nisem ugotovila. Sem pa slišala, da so vzgavniki iz ajdovih luščin zelo dobri iin mi je žal, da nisem kupila takšnega. No, morda ga pa še bom. sila

trurskimed  

član od: 18.10.2005

sporočila: 8

25. avg 2006 16:53

Pozdravljni, Sama uporabljam vzglavnik iz pirinih luščin jih ga nikakor ne zamenjam za katerega drugega, čeprav imamo doma tudi vzglavnike iz spominske pene, raje uporabljam svojega. Vzglavnik iz pirinih luščin priporočam vsakomur, ki ima težave z bolečinami v vratu, saj se ti ta vzglavnik resnično prilagodi in nudi dobo oporo. trurskimed

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

25. avg 2006 17:09

Tudi jaz sem menjala že kar nekaj vzglavnikov. No, že kar nekaj časa pa spim na vzglavniku, ki sem ga kupila v Planetu Tuš - neka ne draga zadeva ( se mi zdi, da okrog 2.000,00 ) iz spominske pene. Najprej se mi je zdelo, da je prenizek, premajhen, sedaj pa mi odgovarja. Pa še ena zanimivost - zelo so se mi zmanjšale gube na vratu. lp, vanjatajnsek

neznan uporabnik

25. avg 2006 17:37

Tudi jaz prisegam na vzglavnik iz pririnih luščin - od 8-ih vzglavnikov, ki jih imamo doma, je to končno TISTO TA PRAVO. Pa še lahko si dodajaš ali odvzemaš luščine, odvisno od željene višine vzglavnika. Super, res. Lp zoja1

fakin712  

član od: 29.3.2005

sporočila: 2682

25. avg 2006 20:08

Pozdravljeni. Ali lahko izvem, kje ste kupile vzglavnik iz pirinih ali ajdovih luščin? Imam močne bolečine v vratu, pa bi rada zamenjala vzglavnik. Pa še ceno bi rada vedela, če je mogoče. Najlepša hvala za odgovor. LP! fakin712

rastko2  

član od: 17.1.2006

sporočila: 15

25. avg 2006 20:52

Mene pa pri teh vzglavnikih iz luščin moti to, da zelo šumijo, pa tudi življenjska doba je kratka. rastko2

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

25. avg 2006 20:54

Tudi jaz že pet let uporabljam vzglavnik iz pirinih luščin. Kupila sem ga v Mariboru, na Glavnem trgu, na bio tržnici, stal je 6.000 tolarjev. Ga ne zamenjam za nobenega drugega Nena-morje

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

25. avg 2006 21:01

Jaz imam Hitexovega, ki se prilagaja glavi. Ga tudi vlačim s sabo po svetu. Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti