Prehrana mladih muckov

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

9. jun 2006 8:55

Žal nimam pluska, nicol, drugače bi se zdajle slišalo glasno ploskanje. Pardon, videlo. Lp Dolores Sporočilo je spremenil(a) Dolores dne 09. jun 2006 08:56:11

simonka23  

član od: 10.6.2004

sporočila: 39

9. jun 2006 10:44

Hrana, ki jo uživamo mi, za pse in mačke zagotovo ni primerna, ker jim škodujejo sol in začimbe. Tudi vsaka konzerva in briketi niso v redu, največji šmorn pa je hrana, ki se največ oglašuje, pa če so v reklamah še tako lepe mačke in kužki. simonka23

nicol  

član od: 8.11.2004

sporočila: 120

9. jun 2006 14:34

simonka,saj ne pretiravam s soljo in začimbami,seveda mu manj solim,sicer pa kužki in muce ravno tako kot mi potrebujejo minerali,ki so v soli,ampak kot pravim v mejah normale. lp nicol

Vrana  

član od: 16.2.2006

sporočila: 620

9. jun 2006 20:21

Kuža, če zanj niso nevemkako skrbeli, bo verjetno vesel vsakega surovega mesa (drobovina je poceni, pa tudi kakšna kost za v juho, slabši kosi mesa - če je že problem previsoka cena za hrano). Kosti v kombinaciji z maščobo ne bodo zapirale. Vse, kar od piščanca vržemo stran, mu bo teknilo... Tudi, ko čistiš sardele, ne bo imel predsodkov pred .... Psi in mačke so v osnovi zveri. Še nisem zasledila, da bi kdo videl volka (prednika psov) ali tigra (...), s solnico okrog vratu.... ali pa, da bi obirali fižol.... Hec je hec, ampak tukaj drži, kot pribito! Pozdravček! PS: Muce, verjetno pa tudi pse, je najbolje kastrirati oz. sterilizirati, ko so spolno zreli. Do takrat namreč razvijajo tudi svoj značaj, ki je pri pasemskih osebkih lahko zelo pomemben: pes ali cucek? muca maca ali potepin? Vrana

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti