Žalostinka za kafetiero

taja  

član od: 16.4.2002

sporočila: 83

7. jun 2006 8:06

oj tako, ki tudi speni mleko sem tudi sama opazovala, vendar me je vsakič odbila cena...tako, da vstrajam pri stari..te popolnoma razumem :))) Lunika, poskusi še ti s Citronko, čeprav moja nikoli ni oksidirala, tako, da ne vem ali pomaga..... LP Taja

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

7. jun 2006 8:50

Danes smo jo pokopali, žalost žalost. Za v službi sem si kupila kar navadno, za doma me pa resno tista moka muka daje. Loni Makaroni

taja  

član od: 16.4.2002

sporočila: 83

7. jun 2006 10:25

Loni, sožalje :((((.... če se boš torej odločila za eletrično Mukka Expess, pa le javi kako deluje..... LP Taja

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

7. jun 2006 14:02

se bom, je na listi daril, ki jih nameravam dobiti v prihodnosti - morda, ko se bom selila.... Loni Makaroni

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

7. jun 2006 18:07

Lunika, aluminij vedno oksidira: prevleče se s tanko plastjo aluminijevega oksida, ki varuje pred nadaljno oksidacijo. (pri železu pa poteka oksidacija naprej). Tako da ni to nič nenavadnega, je le zaščitna plast. Atina

Sasenka  

član od: 5.9.2005

sporočila: 252

26. dec 2006 22:39

Reca je napisal/a:
pa čeprav bi si rada kupila tisto ki v zgornji posodi speni še mleko. Ima katera izkušnje s tem. Sicer je v stari Ljubljani cena kar zasoljena, 12.000,00 jurčkov, samo me tako drži da se ne da povedat.
Imam jo, imam jo, Božiček prinesel Ful lepo speni mleko, ampak moraš delati čisto po navodilih, kar se količin tiče, lahko pa skuhaš tudi cafe latte brez penice (no, tam nastane mini penica)... Iiiiiii..., samo kaj ko sem dva dni samo kave za stran vlit kuhala, preden je kavica dobila tisti dober kafetjerski okus. BTW, pri nas (Domžale) je za kake 3 jurje cenejša - vem, kakšna je cena, ker sem jo namreč toliko časa hodila gledati, da sta mi jo starša podarila po smrekico, pred tem sem pa na vsakem shoppingu z mamo v LJ vlekla mamo še občudovati tole Mukko. Sta me pa res presenetila, ker je kljub vsemu nisem pričakovala. Joj, pa fuuul je lepa ... Sasenka

lisička  

član od: 21.7.2003

sporočila: 588

29. dec 2006 11:42

V Mercatorju jih imajo v akciji (elegance) za 3.800 sit. Gobica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti