Prijatelji(ce) s foruma

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

7. okt 2006 21:19

Da še jaz pristavim svoj piskrček, čeprav zadnje čase raje berem, kot pa kaj napišem. Nisem človek, ki bi me zlepa kaj "sezulo", toda tukaj nisem nikoli pričakovala "rivalstva", zato me je toliko bolj šokiralo, ko so se začeli razno razni prepiri in človeku mine, da bi pri takem sodeloval. Pa pustimo posameznike, saj konec koncev lahko vsak pove, kaj mu leži na duši. Ko mi je pred dobrima dvema letoma mož pokazal tole stran - Kulinariko - ker sem nenehno tečnarila, kaj naj skuham, kaj naj pečem, s kom si naj delim svoje izkušnje in seveda ne/izkušnje, nisem niti slučajno pričakovala, da si bom preko te strani dobila tako dobre prijateljice. Resnično, iskrene ljudi. To se je videlo že tudi po tem, ko sva z mamamio organizirale 1. srečanje Kulinarike v Mariboru, potem pa še v Peklu. Kot ena velika družina. Jernej je res lahko ponosen na nas, svoje "farane". Mi smo mu pa iz srca hvaležni za tole stran. Ne bi rada koga užalila, rada bi pa ob tej priliki omenila Dragičko in Tjašo, smo se res zaštekale v prvem trenutku, pa seveda tudi Zimo in Mperhaj, pa Dolores in še več, pa ne bom naštevala, ker bi rabila celo večnost, da vse omenim. Ker sem navdušena nad kuhanjem in peko najdem tu gor vse, kar mi srce poželi, rada sprobavam nove recepte, nekateri se mi posrečijo, drugi spet ne, moji doma so pa veseli, ker je vedno nekaj dobrega na mizi, pa tudi v službi so moji fantje deležni vsega in svašta, ha,ha, ker mi vedno doma kaj ostane in potem odnesem še v službo. Tu na našem koncu se tu in tam tudi dobimo na kavici - kulinarične kuhle - ha,ha, vedno nima vsaka časa, se pa le dobimo in že to je nekaj. Najbolj pa sem vesela, ko me pokliče katera iz Ljubljane in mi reče, čez eno uro sem pri tebi, pristavi za kavico. Ne morete si zamisliti, kako sem ganjena, ker čutim, da smo si res blizu in to mi veliko pomeni. Želim si, da bi se tukaj na tej strani res vsi lepo razumeli, pustimo zdrahe in pikanja, če komu kaj ne paše, naj obrne list in gre dalje. Naj bo Jernej ponosen na nas, ne pa da se nam drugi (naključni sprehajalci po Kulinariki) posmehujejo. Upam, da nisem napisala kaj napačnega, če pa sem........bo pa spet bombardiranje! Vsem želim prijetno druženje! Galja

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8697

7. okt 2006 21:24

Stara sablja, pristavi kavico! Si me do srca ganila Pozdravček!

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

7. okt 2006 21:33

Živjo! Postajam mala odvisnica od druženja z vami in uživam v tem!!! Lepo je v vaši družbi. Ne razumem "glih", kaj vas je tako razjezilo?? Je kdo kaj zasmodil ali mala jezica kar tako? Veste, sem po duši bolj dobrovoljček, ne bi nobenega "zgazila" pa menim, da je škoda, če se kaj jezite med seboj? titta

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

7. okt 2006 21:39

Ah, saj se tudi v najboljših družinah skregajo, pa to ne pomeni, da se nimajo radi. Morda se imajo še bolj kot tam, kjer je vse "v redu". Vsaj za javnost, na zunaj. Sicer pa, poznate pregovor: Kdor te spravlja v solze, ta te ljubi.Vsaj za zrnce soli je le v njem, kajne???? rimljanka

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

8. okt 2006 7:08

Tudi jaz pošiljam stani.r, dušanki, dragički, nena-morje, ognjič, rimljanki, val, lisicki, stani, verovniki, gogad, jelcy, helena45, ligojna, tejča, varia. In komaj čakam, da se še enkrat letos vidimo, preden se bom razdelila na dva dela . No ja saj tudi druge (drugi) niso napačni ampak jih pa ne poznam tako dobro. Evo tole je pa za vse http://unix.rulez.org/~calver/funny/swf/behappy.swf . jade Sporočilo je spremenil(a) jade dne 08. okt 2006 07:11:33

VEROVNIKA  

član od: 28.8.2005

sporočila: 639

8. okt 2006 7:40

O Jade, zdaj sem se pa skoraj jaz zjokala. Lep dan vam želim! Veronika

stana.r  

član od: 28.11.2004

sporočila: 2909

8. okt 2006 10:38

Jade stana

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

8. okt 2006 18:31

Oooo jade ,sem že v pozdravčke vsem goga

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

8. okt 2006 19:25

Jade,pošiljam ti , pa čeprav nisem skoraj NIČ na slokul.....Mi zelo manjkate, ampak imamo nove težave (zdravstvene) s hčerko. Se javim, ko pridejo izvidi z onkologije...nekje do petka.... Nena Nena-morje

Varia  

član od: 3.1.2006

sporočila: 108

8. okt 2006 19:59

Za darilo, sem od običajnega ,klasičnega šopka cvetja dobila obvestilo, da so me vpisali na Kulinariko. Pred letom dni, še nisem vedela, kako se bom vključila in počutila med vami. Sedaj ste moje prijateljice in marsikatera mi je od vas že veliko pomagala z nasveti in spodudami, kadar se je kakšen vprašaj preveč pogosto pojavljal, v mojem življenju. Veliko receptov sem našla, tukaj, na naši kulinariki, veliko praktičnih nasvetov, kako se kaj pripravi hitro in dobro. Največ pa mi pomeni naše prijateljstvo, da se lahko tudi nasmejimo in sproščeno razvedrimo, kadar odpremo te strani. Srčno si želim, da bi tako tudi ostalo in da bi nas bilo še več. Prijaznih,spretnih pri ustvarjanju kulinaričnih dobrot. In na koncu, obljubim, da bom kmalu tudi sama prispevala kakšen recept iz svojih kuh. izkušenj. Jade, hvala za ponovno razvedrilo. Varia Sporočilo je spremenil(a) Varia dne 08. okt 2006 20:58:50 Sporočilo je spremenil(a) Varia dne 08. okt 2006 20:59:44

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti