Hrana vaših otrok

vcibej  

član od: 31.1.2004

sporočila: 1264

14. apr 2006 14:51

Ni res, da otroci jedo kar jih navadiš. Dokler so manjši pač jedo ponujeno hrano. kasneje pa si otrok izoblikuje svoj okus. Imam dva lumpa, ki sta od malega bila navajena jesti to kar odrasli. Sedaj, ko sta večja pa imata svoj okus. Enemu je dobro to, drugemu drugo. Določeno hrano, ki sta jo redno jedla ( jajca, špinača, brokoli, BANANE ) sedaj na krožnik ne smeta dobiti. Pa še niti v puberteti nista..............tako da bomo imeli še živahne jedilnike. Lumpica

ami  

član od: 17.1.2006

sporočila: 132

14. apr 2006 15:00

Se strinjam vcibej. Pri nas je ravno tako. ami

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

14. apr 2006 15:11

Lidka, po mojih izkušnjah kuhajo v šolah dobre in kvalitetne stvari (saj morajo- obstajajo navodila, ne bom pa za prmej rekla zakoni, ker v to nisem 100% prepričana). Kaj pa otroci pojedo in kaj je njim dobro, je pa druga stvar, to je že maestro ugotavljal. To, da se v zbornicah šibijo mize od raznolike hrane, je pa po mojem malo bosa. Iz prve roke ti povem, da če nimam kakšne "frej" ure, da imam za malico, reci in piši, na voljo deset minut časa. Če sem pa dežurna (1-2x na teden), pa še tistih desetih minut ni. Upam, da nisem bila nesramna, povedala sem stvari, kakor jih vidim iz svojega zornega kota. Me pa malo zaboli , ko od časa do časa poslušam, kako se učiteljem dobro godi (počitnice, kratek delavnik, malica, če hočete), v resnici pa presneto dobro vem, da nič od tega ne drži. LP cervus

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti