Kam na dopust?

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

8. apr 2006 16:09

Naj še jaz pridenem svojo skledico. Sicer nisem direktor in zato še nisem prepotovala vsega sveta, nekaj pa kljub vsemu. Bila sem na vseh celinah na primer. Hrvaška JE lepa, vendar so tudi drugje lepe plaže. Liparski otoki ob Siciliji imajo nekaj čudovitih plaž, pa Elba in potem malo bolj oddaljene in eksotične plaže. Avstralija ali pa za mene še vedno sanjske plaže na Zanzibarju. Snežno bela mivka, čudovito morje in nikogar na plaži. Ja, še to. Moje ocene so pač moje, subjektivne, povezane pa so tudi s tem, da potujem zunaj sezone. mimika

Teka  

član od: 21.8.2005

sporočila: 1151

8. apr 2006 16:14

nola ne bodi smotana!.Vsak ima lahko svoje mnenje, zahteve, enemu se zdi tu, drugemu tam! Teka

kalcicl  

član od: 10.7.2005

sporočila: 435

8. apr 2006 16:18

Izgleda ,da jeNola danes vstala z levo nogo in svojo slabo voljo stresa tu na forumu. Nola poglej malo skozi okno kjer je lep sončen dan in takoj boš boljše volje. kalcicl

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

8. apr 2006 16:22

Mimika, ja, Zanzibar....peščena plaža, polno školjk, palma nad teboj...pa ne smao to. Stonetown, Stonetown, to je nekaj - ulice s tistimi čudovitimi vrati, zavite, tržnica....da mi je še enkrat stopit tja...Mamamia mamamia

mamazeljka  

član od: 29.3.2006

sporočila: 462

8. apr 2006 16:26

Vsem tistim ki ste bili drugje prav zavidam kako bi mi radi šli kam drugam ampak nam zaenkrat to ne dopuščajo finance. mamazeljka

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

8. apr 2006 16:35

Teka je napisal/a:
nola ne bodi smotana!.Vsak ima lahko svoje mnenje, zahteve, enemu se zdi tu, drugemu tam! Teka
Zate Teka , pa še za vse druge, ko ste zavrele, Sem Istriana, živimo tudi od turistov. Nobenega ne maramo, najmanj tiste, ki se najbolj silijo med nas. nola

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

8. apr 2006 17:31

Če jaz tu kaj razumem... Nisem zavrela, samo žalit se ne pustim zgolj zaradi tega, ker dopuščam možnost, da je nekomu všeč nekaj, kar drugim ni. In nikomur se ne silim, še najmanj tistemu, ki mi da vedeti, da me noče k sebi. Jaz sem tudi sama s seboj lahko zelo zadovoljna, in ker sem takšna, so z menoj zadovoljni tudi drugi. Če pa turiste jemlješ tako, da se silijo k tebi, čeprav Istriani od njih živite, me pa res zanima, kako gre to skupaj. Tudi moja tašča se v Istri ukvarja s turizmom, bolj za hobi kot iz potrebe, tako da si nekako predstavljam, kako je to... Pa dobro, nasmeh na usta, pogled proti soncu in svet je kar naekrat lepši. Samo hoteti i ga moraš takšnega....Mamamia mamamia

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

8. apr 2006 17:45

ta je pa dobra. jade

Teka  

član od: 21.8.2005

sporočila: 1151

8. apr 2006 18:06

Bravo mamamia! nola, pa če tudi grki komentirajo turiste na tak način kot ti, potem si za njih tudi ti KMETUZELJ? lep sončen pozdrav Teka

vcibej  

član od: 31.1.2004

sporočila: 1264

8. apr 2006 18:06

Babe dejmo nehat - ta tema je vedno znova aktualna vsako leto in vsak naj si misli svoje ( le zakaj vedno podležem tudi sama ???????) Raje mi povejte kaj o guštih kulinaričnih. Kaj ste zanimivega jedli v obmorskih krajih - za naše take, ki bi najraje videli da bi tudi ribe imele rilček Lumpica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti