Hujšanje z domačim jabolčnim kisom

IČA  

član od: 9.1.2006

sporočila: 232

2. okt 2006 11:18

Tudi jaz sem hotela nekaj kilogramov izgubit z jabolčnim kisom. Žal ni bilo rezultata. Pazite, če imate kakršne koli težave z želodcem bodite z to zadevo zelo previdne Lep dan. Iča

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

2. okt 2006 11:44

[citat=--MAJAA--]anamarija 1, če sem te prav razumela, piješ kis večkrat na dan, (zjutraj, pred kosilom in večerjo). Koliko kisa pa je to v skupnem -pol deci, deci? Pa še nekaj: bi nam zaupala tel. višino in težo pred hujšanjem, če ti ni odveč. Jaz jih imam 75 pri 170cm. MAJAA[/citat Malo me je sram povedati, Maja, saj si velika, meni se ne zdi, da bi morala toliko shujšati. Še manj kot pol deci, tri jušne žlice Anamarija Sporočilo je spremenil(a) anamarija1 dne 02. okt 2006 11:46:18

mufin  

član od: 19.11.2004

sporočila: 259

2. okt 2006 12:03

Maja, ti si glede hujšanja spraševala tudi na Planetu lepote, a ne? Hektolitri jabolčnega kisa ti ne bodo pomagali shujšati dokler ne boš porihtala pravega vzroka za tvoje odvečne kile (tortice, keksi, čokolade, ... nočno hranjenje, ...) Punce tam so ti že večkrat napisale kako in kaj, in so ti tudi pripravljene pri tem pomagati. Ne razumem zakaj jih ne poslušaš, ampak še naprej vztrajno iščeš bližnice. mufin

MAJAA  

član od: 23.8.2006

sporočila: 208

2. okt 2006 12:28

saj jih probam, ampak, kakšna bližnjica bi mi pa že prav prišla, sploh pa ne morem in ne morem razumet, zakja sem ob isti prehrani(s torticami vred in še več) pred 2 leti lahko shujšala, zdaj pa že več kot eno leto ne gre nikamor, s tem, da gledam kaj pojem edino noči ostajajo iste. in kje sploh je tista meja, ko nekateri pravijo,da ni treba stradat, treba je samo manj jest. skuta, ribe, skuta, skuta, zelenjava, nič OH, sladkor še pogledat ne smeš...to je zame eno veliko veliko odrekanje, eni pa samo že, če ne večerjajo shujšajo, pa brez rekreacije. Kia je nekje napisala, da ti telo samo pove kdaj je premalo OH, ko si utrujen, brez energije,...to sem jaz že skoz, torej, še premalo pojem OH??? Še to nisem povedala, da sem se lansko leto, ko se kile niso več nikamor premaknile, odpovedala vsem sladkarijam in jih zamenjala za navadne jogurte, zgubila sem samo 2 kg in nič več, zato sem skušnjavi zopet podlegla.imam pa pobdoja ko sem zelo pridna in ker rezultatov ni,podležem....in tako je krog sklenjen, ...se mi zdi da je vse to načelo že mojo psiho MAJAA

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

2. okt 2006 13:44

Majaa, kaj pa če bi po večerji poskusila, s kolesarjenjem, tek ali plavanje? Verjami, da ne boš pomislila na hrano. lp Anamarija

špelca marelca  

član od: 31.7.2006

sporočila: 87

2. okt 2006 14:14

Kolegica moja je s domačim kisom shujšala 10kg. Pa sem še seveda samo probala to fino shujševalno kuro in po enem tednu obupala, ker sem skoraj vsaki dan bruhala. Poskusite, če bom vaš želodček za to, moj na žalost ni bil Bljek ko pomislim na to.

Otilija  

član od: 30.11.2003

sporočila: 83

2. okt 2006 16:44

Jabolčni kis zjutraj na tešče sem pričela piti ne zaradi hujšanja, ampak, da bi si uredila prebavo, pa sem vse skupaj samo še bolj zapletla. Potem sem poskusila s kapsulami jabolčnega kisa - obup. Potem pa sem si vse različne nasvete malo priredila in tako zjutraj na tešče popijem kozarec navadne vode, med pripravljanjem zajtrka pojem jabolko ali kakršno koli sadje in nato zajtrk - namazan kruh in kava ali kaj podobnega. Ko pričnem pripravljati kosilo, pa si pripravim v literski vrč 0,5 dl kisa in liter vode. To potem počasi popijem do večera. Na ta način sem si popolnoma uredila prebavo, ob tem pa so začeli izginjati tudi odvečni kilogrami. Sprva je bilo neopazno, po pol leta, pa se je že poznalo, nekje 0,5 kg na mesec. Mislim, da tudi anamarija1 ni nikjer napisala, da je potrebno piti kis na tešče, ampak pred obrokom. Če pa še povežem svojo izkušnjo s hujšanjem po rojstvu sina in pitjem kisa, pa bi lahko rekla, da sem prepričana, da bi se mi prebava uredila in kilogrami izgubili tudi če v vodi ne bi bilo kisa. Takrat so kilogrami več kot sem pila bolj izginjali, pila pa sem zato, ker sem dojila. Otilija

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

2. okt 2006 19:58

Telo se mora privaditi tudi kar se prebave tiče, to traja tudi en teden približno, nato se normalizira. Otilija, prav si razumela.. Res je, da sem tudi napisala, da sem pred kratkim začela tudi na tešče. Naj povem , da je danes dopoldan, tudi mene malce pekel želodec, jutri bom pa poskusila nadomestiti vodo z mareličnim sokom, pa bomo videli, zgleda, da tudi na to se mora telo pač privaditi. lp Anamarija

juhica101  

član od: 28.10.2003

sporočila: 814

2. okt 2006 23:08

Majaa, koliko pa si stara, če smem vprašat? Kajti po določenih letih, se ti kilce začnejo obešat, pa če jih preganjaš tako ali tako. Vsaj pri meni je tako. Kako že gre tisto: po 30-em se ti vsako leto ena na novo obesi, hahaha. Ker sem fizično precej aktivna, bolj poleti kot pozimi, poleti pridobim nekaj, pozimi pa izgubim.. Šala kajne... Glih ko je treba v kopalke.... Na kis sem pa res čisto pozabila, mogoče bom pa spet začela s tem. Moj recept pa je bil namesto vode radenska, med in kis... LP juhica

MAJAA  

član od: 23.8.2006

sporočila: 208

3. okt 2006 8:27

juhica101, jaz jih imam krepko čez 30 in tisto drži, kar ni navedla, jaz j imam od 30. leta ravno toliko več kg, kolikor let imam nad 30. bom pa vztrajala s kisom, orbitrekom. pa tudi slaščicam se bom probala izogibat-te so moja zelo šibka točka, sploh ponoči anamarija1, kis je torej treba začet na tešče, piti čez cel dan in obvezno pred obroki? MAJAA

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti