Kam na dopust?

*Etka  

član od: 19.2.2004

sporočila: 744

4. feb 2006 20:45

Parga obstaja in je v Grčiji. Marjetica

aki  

član od: 23.4.2004

sporočila: 1330

4. feb 2006 20:48

To sem imela v mislih.Torej PARGA v Grčiji- vtisi,napotki !? LP Aki

tasyka  

član od: 16.4.2005

sporočila: 120

5. feb 2006 13:48

Mene pa zanima Krk. Ali je v Baški oz. v bližnji okolici kakšno turistično središče, tko mislim, za mlade. Pa da so trgovince pa tako? Ali pa kje drugje (ni nujno, da je Krk), če kdo pozna kakšno mesto, ki je tako bolj turistično, pa da so v neposredni bližini lepe plaže, lepo morje? S fantom se namreč ne moreva odločiti kam letos na morje. Lani sva bila blizu Poreča (Zelena laguna) in sva šla vsak dan peš v Poreč, zelo atraktivno mesto. Samo morje je bilo res umazano, plaže pa nič kaj lepe (vse kamnite). Vem da mam zahtevne želje, a se priporočam če kdo pozna kakšen kraj, ki ustreza temu. :) Hvala, tasyka Sporočilo je spremenil(a) tasyka dne 05. feb 2006 13:49:17

Majuska  

član od: 23.7.2005

sporočila: 83

5. feb 2006 14:06

Mene pa se zanima, ce je ze kdo bil v Trogirju in kako je kaj tam. hvala za informacije in lp, M

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

5. feb 2006 15:52

Tasyka, mislim da bi za vaju bila Novalja na Pagu - tam imaš vse, od trgovin, dobrih lokalov z vsemogočo ponudbo, zabava od jutra do večera in čez noč, predvsem na Zrći, tudi za kopanje se najde... Malo spremljam tudi hrvaške časopise in berem njihove turistične informacije, skozi vse leto seveda, posebej pa še med sezono, ko "patruljirajo" in ocenjujejo ponudbo. Prav lani so imeli izbor 20 najbolj iskanih in najboljši destinacij in Novalja je bila v samem vrhu kot primerna za mlade, željne zabave in sproščenega počitnikovanja, polnega zabave. Glede Trogirja vem, da je čudovito lepo mesto, a že dolgo nisem bila in ne vem, kakšna je zdaj ponudba. A če je v lepem spominu ostal tudi pokonemu monaškemu knezu Rainerju, potem ni čisto brez duše... Je pa svetovati najbrž zelo subjektivno delo: vsakod nas doživlja posamezne kraje po svoje, vsak ima svojo izkušnjo, navsezadnje so tudi naša pričakovanja različna...Jaz svoje Premanture ne menjam za nič na svetu, tako super zatočišče je, predvsem pa izhodišče za uživaške vožnje s čolnom na številne otoke... Upam, da bo čas do dopusta hitro minil...Mamamia mamamia

Robida  

član od: 4.7.2004

sporočila: 780

5. feb 2006 18:41

Zdravo, mi smo nekaj let počitnikovali v Seget Vranjici, 7 km od Trogirja. To je prijeten, miren majhen kraj z dvema gostilnama in dvema trgovinama. Kot je napisala že mamamia je Trogir krasno mesto, vedno polno turistov in razkošmnih jaht na rivi. Ponudba je pestra, cene niti niso pretirane (glede na okoliščine). Turistično zanimiv je otok Čiovo katerega povezuje s celino mesto Trogir. To je običajno malo problem, ker je gužva na edini cesti ki vodi na otok skozi mesto. Lp, Robida

strukelck  

član od: 2.12.2002

sporočila: 91

5. feb 2006 21:58

Čau. Lani smo letovali v Primoštenu, ki sicer ni prav tako blizu Trogirja, ampak tudi ne tako daleč, da se ne bi tja odpravili. In ker sva bila razočarana nad hotelsko ponudbo primoštenskega hotela, sva v enem tednu bila skoraj vsak dan v Trogirju. Čudovito mestece, zares vredno ogleda. Gnečo, cene... pa moraš vzeti v zakup. Če bo možnost, se zagotovo še vrneva tja. Tudi Primošten je čudovit kraj, le varianto nastanitve morava zamenjati. Na Pagu je lepo, vendar sem se ga po šestih zaporednih sezonah malce naveličala. Od tega sem bila trikrat v Kampu Šimuni, ki je lepo urejen in temu primerno tudi drag, vendar ima to slabost, da je nekako "razdeljen v četrti", kjer se družijo sami poznani. Tako sem ves čas imela občutek, kot bi bila v trgovini v domači vasi. strukelck

kalcicl  

član od: 10.7.2005

sporočila: 435

6. feb 2006 19:34

Letošnji dopust nameravamo preživeti na Korčuli.Zanima me ,če je kdo letoval na tem otoku invaši vtisi. kalcicl

župca  

član od: 12.5.2004

sporočila: 348

6. feb 2006 19:52

Parga, Praga - sorry

Robida  

član od: 4.7.2004

sporočila: 780

6. feb 2006 20:14

Lani smo bili v Prižbi na Korčuli, zahodni del otoka, blizu Vele luke. Zelo lepo, voda topla, kristalno čista. otok je zelo zelen, obdelan, veliko vinogradov. Plaže pa so večinoma kamnite, redko prodnate. Kalcicl, poglej na internet strani, nam je bil všeč "Mali žal". Lp, Robida

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti