prijava na kulslo

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

14. dec 2005 14:49

Zakaj pa to? Saj ko vse to kliknete in potem na reference KulSlo se vam odpre Kulinarična Slovenija. Ste prišli v krogu in nazaj na začetek... Ali ste šli notri čez vhod: http://www.kulinarika.net Da nimate bližnjice na portal nastavljene? Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

14. dec 2005 15:40

Ja, saj ravno zato ker je tako smešno, sem pa napisala! Če grem "notri" normalno, se lahko prijavim na portalu, tam se zabeleži ime, takoj ko pa grem na kakšno stran - recimo forum, pa piše "neprijavljen". Sedaj, ko mi je mulc predlagal opisano "malo popotovanje", pa pridem in ostanem "notri" brez problemov. Bližnjice pa nimam nastavljene. Saj v bistvu ni problem, samo to se mi zdi čudno, da je sprememba zadela samo mene. Lisa

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

14. dec 2005 17:26

Lisa: Sprememba je zaradi napeke v Internet Explorerju prizadela kar nekaj ljudi. Ker se kolački enostavno zmedejo... Spremenili smo pot kolačka namreč, da bo lahko serviral obe naši poddomeni (do zdaj je bila le ena)... Skratka, si poskusila pobrisati kolačke? Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

14. dec 2005 19:32

Kolačke sem pobrisala takoj, a ni pomagalo. Lisa

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

14. dec 2005 20:32

Kateri brskalnik pa uporabljaš? Kaj torej narediš? Greš na portal, se tam prijaviš in si prijavljena? Potem greš na neko drugo stran in nisi več prijavljena? Kako ti uspe pisati v forum, glede na to, da moraš biti prijavljen, da pišeš? Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

juhica101  

član od: 28.10.2003

sporočila: 814

14. dec 2005 21:41

Hejjjjjj, končno....dela..... Mislim, da sem pobrisala še zadnjo pajčevino.....Pa je ratalo...Je kar čuden občutek, če že tako dolgo čvekaš na tem forumu, da kar naenkrat izgubiš pravo na glasanje, hehehehehe... Lp juhica

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

15. dec 2005 10:08

Jernej, grem "naokoli", kot sem že opisala. Upoštevala sem vaša navodila, zbrisala piškotke, ampak prijava zame velja le na portalu. Takoj ko grem na drugo stran, se zgoraj pojavi napis "neprijavljan". Poskusila sem velikokrat, isto sranje. Zdaj grem na -kdo smo- in nadaljujem od tam. Stvar učinkuje - kar se vidi po tem, da tole pišem, je pa malo dolg postopek. Raje bi se normalno prijavila kot (očitno) vsi ostali. Lisa

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

15. dec 2005 11:12

No tole je pa višja matematika za mene. Enostavno ni logično... A si poskusila se prijaviti preko solnice že morda? Prijava na levi strani menija? Namesto na portalu. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

juhica101  

član od: 28.10.2003

sporočila: 814

15. dec 2005 19:51

Lisa, a maš kulinariko shranjeno pod priljubljene? Če jo imaš in se prijavljaš od tam, to bližnjico zbriši in si jo na novo ustvari... Men je to štekalo, četudi sem zbrisala vse kolačke in tudi začasne datoteke ... Lp juhica

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

15. dec 2005 20:08

To je pa zdaj nekaj novega. Očitno še en hrošč v brskalniku, ker to se enostavno ne bi smelo zgoditi... Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti