prijava na kulslo

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8700

13. dec 2005 13:16

Jernej, sedaj, ko sem srečnica dobila plus paket, imam nekaj vprašanj. Zakaj mi na desni strani kaže "Zadnjih 10 receptov" potem je "Nagradna igra" in šele spodaj "Zadnjih 10. mnenj o receptih". Moram rolat na dol. Prej ni bilo tako. Puščica na dol pomeni, da nekdo gleda temo. Kaj ne? Zvezdica, ki utripa - kaj ta pomeni? Čez celi ekran mi kaže smeškote, ne morem pa pomakniti na gor, spodaj jih je še nekaj, pa ne morem do njih. Pozdravček!

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

13. dec 2005 13:25

Dragička... Najprej preberi navodila za Pluska na levi solnici jih imaš zdaj Nagradna igra kadar poteka je vedno med zadnjimi recepti in mnenji o receptih, tam je pač pozicionirana. To nima veze s plusom! To je zato, ker obstaja nagradna igra. Ko ne bo, bo potegnilo spet skupaj. A je kakšen problem da imaš mnenja spodaj bolj? Puščica na dol ne pomeni, da kdo gleda temo. To pomeni, da lahko skočiš na prvo novo sporočilo, da ti ni treba iskati, kaj si prebrala in kaj nisi. Zvezdica opozarja, da ima tema novosti, pušča ti pa skoči na novost... Zvezdica i utripa pomeni novost od zadnjega obiska. Zvezdica ki ne utripa pa pomeni novost od zadnjega brisanja zvezdic (z brisalcem na vrhu portala). Te zvezdice, ki ne utripajo lahko izključiš, jaz sem recimo tolikokrat gor, da jih ne rabim. To je za tiste, ki ne morejo pregledati vseh novosti naenkrat. Smeškoti - a nimaš na desni drsnika, da gre stran navzdol? Očitno imaš majhen zaslon Ampak bi morala imeti drsnik. Toliko za zdaj odgovorov. Kaj bo, ko se lotiš beležke Hehe. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

14. dec 2005 0:24

Eno napako smo imeli na portalu, občasno je prijavljenemu uporabniku napisalo, da ni prijavljen (samo na portalu), ali pa odjava ni delovala. Če ste imeli te težave jih morda nimate več!? Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

harmonija  

član od: 12.8.2003

sporočila: 222

14. dec 2005 5:56

Ojla, Jernej! Jaz pa se nikakor ne morem odjaviti. Kliknem odjavo, na vrhu strani mi vrže okenca za prijavo, pri nagradni igri pa še vedno vidim svoj odgovor na nagradno igro. Odjavo "sprejme" samo na portalu, na vsaki strani, po kateri šarim, pa sem še vedno prijavljena uporabnica. Tudi če se odjavim in zaprem IE, pa grem ponovno na internet in na kulinariko, sem že kar prijavljena. Saj ne da ni priročno. Lep pozdravček! Harmonija

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

14. dec 2005 10:50

Ja če si na službenem računalniku ni ravno priročno... Ampak najprej... Si izbrisala kolačke v brskalniku? Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

harmonija  

član od: 12.8.2003

sporočila: 222

14. dec 2005 11:28

Ojla! Hvala za pomoč. Sem jih pravkar zbrisala in zdaj dela vse po P.S.-u. Lep pozdravček! Harmonija

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

14. dec 2005 11:34

Kolački v Internet Explorerju so prava nočna mora ker se jim vsake toliko časa odtrga. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

McNena  

član od: 15.9.2005

sporočila: 166

14. dec 2005 13:24

No pa sem le izvedela (šele danes) kaj se dogaja. V službah je vedno rizično spraševati računalniške mojstre za informacijo, če je kdo šaril po tvojem P.C. Me pa zato zanima, če bo kaj narobe če pobrišem te "piškotke", da ne bo potem problem pri ostalih programih, ki jih uporabljam na mreži. Lep dan še naprej McNena

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

14. dec 2005 13:48

Ja če izbrišete vse piškotke morate tudi na drugih straneh, ki jih uporabljajo ponovno vpisati up. ime in geslo. Internet Explorer mislim da ne omogoča da izbrišete le en piškotek iz samega brskalnika. Če imate Opero ali Firefox (Netscape) lahko pobrišete le kolačke z imenom www.kulinarika.net in kulinarika.net. Sicer pa so kolački Internet Explorerja shranjeni na lokaciji: C:Documents and settings/administrator/Cookies. Tam notri lahko pobrišete kolačke ki vsebujejo ime kulinarika.net ali pa vam to naredi administrator v službi (še bolje). Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

14. dec 2005 14:32

no, jaz sem končno spet "prijavljena". Ampak ne po normalni poti. Moram iti preko "kdo smo", pa"postavitev strani", pa "reference", pa kulinarična slovenija - potem sem pa "notri", ne da bi se sploh prijavljala. A ni to malo komplicirano? Lisa

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti