prijava na kulslo

Dusano  

član od: 29.9.2001

sporočila: 322

16. dec 2005 16:08

tjas je napisal/a:
Dragička, meni se (v službi seveda) zgodi isto. Po malem sumim, da je mogoče krivec mreža v službi... mogoče pa še kdo pri vas v službi občasno hodi na Kulinariko (in nima svojega uporabniškega imena), pa ker je v isti mreži kot ti, ga sistem prepozna kot tebe. Kdo bi vedel! tjas
tjas kolački se nalozijo na racunalnik in ne v mrezo , tko da ce nedostopa iz istega racunalnika , to ni možno Lep dan še naprej Dušan Sporočilo je spremenil(a) Dusano dne 16. dec 2005 16:08:48

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

16. dec 2005 17:03

Saj ko se odjaviš kolaček kao pobriše ne... Samo prej so bili stari, potem pa novi, torej so dvojni. Ko se odjaviš pobriše le ene, drugi pa ostanejo... Zato sem vsem obrisal vse stare kolačke z diska (zato nihče ni bil prijavljen več prejšnji teden)... Vse ostalo so žal le napake brskalnikov... In vse težave so itak le z Internet Explorerjem... Samo kaj ko je večina iz službe tam pa pač ne moreš izbirati, kaj ti bodo dali. In ponavadi ti dajo ravno najbolj nevaren brskalnik, ker je pač pri roki. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

16. dec 2005 17:57

Njah, mi imamo sicer tudi Mozillo v službi, pa je jaz ne maram in uporabljam še naprej IE. Zaradi tistih težav z izginjanjem zvezdic in puščic sem prejšnji teden zamenjala svoje geslo. Mislim, da od takrat dalje nisem več opazila tega NLP izginjanja. Bomo videli, če bo pri tem tudi ostalo. Vem, vem da ne maraš IE in da je poln hroščev in star in ne-vem-kaj-še-vse... nanj sem navajena, ne da se mi prenašat vseh bookmarksov in ostalega, pa še barve je tako grozne, da ga ne morem gledat - tega pa v službi ne moremo spreminjati, ker imamo vse osebne nastavitve zaklenjene... tjas

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

16. dec 2005 18:24

Ko namestiš drug brskalnik se ti vsi favourites in celo kolački prenesejo če želiš... Ne razumem dobro tistih, ki so navajeni enega brskalnika... A se lahko brskalnika navadiš? Hočem reči, tistih 5 tipk za naprej nazaj in print? Saj so si vsi glih na zunaj Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

16. dec 2005 20:55

jernej je napisal/a:
Ko namestiš drug brskalnik se ti vsi favourites in celo kolački prenesejo če želiš... Ne razumem dobro tistih, ki so navajeni enega brskalnika... A se lahko brskalnika navadiš? Hočem reči, tistih 5 tipk za naprej nazaj in print? Saj so si vsi glih na zunaj Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije
Lahko, lahko Jernej... . Isto, kot se navadiš na določeno postavitev kozic v kuhinji ali pa na to, po kateri poti se pelješ v službo ali pa domov. Navada... železna srajca. tjas

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

5. jan 2006 18:10

Jaz sem se pa tako navadila na Mozillo Firefox... Tisti zavihki so ZAKON!!!! Explorerja sploh ne odprem več! Pa sem ga do zdaj vedno uporabljala. Atina

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

5. jan 2006 18:37

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

matjaž  

član od: 13.1.2002

sporočila: 1059

6. mar 2006 13:02

Jernej Ali je možno urejanje priljubljenih receptov v beležki, naprimer po abecedi! Matjaž

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

6. mar 2006 13:20

Avtor: jernej Član od:30.8.2001, poslanih sporočil:1332 Odgovor z dne - 03. mar 2006 06:31:38 Priljubljeni recepti... Klikneš na Ime recepta pa se uredi po tem polju. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije Saj ti je že odgovoril v temi Jernej..... pa si verjetno spregledal. Tudi jaz sem si jih takoj dala po abecedi. jade Sporočilo je spremenil(a) jade dne 06. mar 2006 13:21:22

matjaž  

član od: 13.1.2002

sporočila: 1059

6. mar 2006 17:57

Jade ne znam. V beležki v mapi priljubljeni recepti so pri meni recepti razvrščeni po datumu vnosa med priljubljene recepte. če kliknem na ime recepta, se recept odpre. LP Matjaž-šepavi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti