Hofer

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

25. sep 2007 14:24

Pikica hvala, za tega vem, ga tudi kupujem. Žal je to edino mleko, ki mi odgovarja, nimajo ga pa povsod... Rada bi omejila nakupe pri sosedu, ker se odpre kmalu hofer blizu nas pa žal popolnoma ne bo šlo, ravno zaradi posebnih izdelkov.

kolačica  

član od: 18.3.2012

sporočila: 56

28. jul 2013 12:28

Ja, pa moram reči, da je v Hoferju veliko cenejše. Enako velja za Lidl .

 

Prijateljici sta nakupili v Lidlu in hofru za 100  €, ker sta šli na morje za 6 dni. Če bi pa šle v Mercator (oz. lani sta šle) pa sta podobno hrano in pijačo kupili za 220 €.

 

rrr- moja prijateljica ima to in je rekla da je zelo fajn.



kolačica

Sporočilo je spremenil(a) kolačica dne 28. 2013 12:30

Amanda Angelic  

član od: 11.3.2010

sporočila: 172

1. avg 2013 9:23

Je morda kdo poskušal hoferjevo želatino? Deluje? 

Amanda Angelic

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17787

1. avg 2013 9:55

Zakaj pa ne bi? Zato, ker je iz Hoferja?

rimljanka

Amanda Angelic  

član od: 11.3.2010

sporočila: 172

1. avg 2013 10:11

Hvala za prijazen "odgovor", ampak še vedno nisem dobila potrditve. Ta tvoj sarkazem mi ni preveč všeč. Sprašujem, ker ne poznam, nisem še delala z njo, tako da bi prosila, če mi lahko nekdo, ki ima izkušnjo, odgovori na vprašanje.

 

Amanda Angelic

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17787

1. avg 2013 10:20

No, pa vzemi kot sarkazem. Ne vem, zakaj bi neka želatina "ne delala", če z njo postopamo pravilno, samo zato, ker je iz določene trgovine oz. določene blagovne znamke.

Gotovo boš dobila odgovor od uporabnic te želatine, kar pa ti še ne bo dalo garancije, da bo tebi uspelo enako.

rimljanka

Amanda Angelic  

član od: 11.3.2010

sporočila: 172

1. avg 2013 10:31

Veliko kupujem v Hoferju (seveda tisto, s čimer sem zadovoljna), tako da se mi ne more očitati, da podcenjujem kvaliteto njihovih izdelkov... No dobro, tega pač nisi mogla vedeti, pa vseeno:

a če bi kupila v Sparu/Mercatorju itd. želatino xyz znamke in bi tukaj vprašala za mnenje, bi mi tudi napisala enak odgovor?

So me učili, da ni neumnih vprašanj in po naravi sem taka, da se ne maram "dajat" z nikomer,  ... ampak tvoj odziv mi pa res ni bil všeč.

 

Pozdravček 

Amanda Angelic

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5190

1. avg 2013 10:46

Amanda Angelic je napisal/a:

 

So me učili, da ni neumnih vprašanj in po naravi sem taka, da se ne maram "dajat" z nikomer,  ... ampak tvoj odziv mi pa res ni bil všeč.

Pozdravček 
Amanda Angelic

 

Narobe so te učili (pa se ne nanaša na zadeve okoli Hoferja, ampak povsem na splošno).

Meni se Hoferjevi izdelki (oziroma tisti, ki jih tam prodajajo) zdijo v splošnem zelo kvalitetni glede na ceno; to ne pomeni, da so mi vsi po vrsti všeč, ampak ne morem pa reči, da bi kdaj tam kupila kaj, kar bi bilo slabe kakovosti. Pri želatini sem jaz pač pristala na tem, da uporabljam Oetkerjevo v lističih, ker sem je  navajena in ker mi je z njo še vedno uspelo vse tako, kot sem hotela (ne pretrdo, ne premehko....). S tisto v prahu se pa nikakor ne razumem.

Sonja

suzym  

član od: 25.2.2010

sporočila: 16

1. avg 2013 10:49

Zdravo.

Jaz sem ravno v soboto vzela želatino v Hoferju, ker sem delala jogurtovo strnjenko. Na žalost se meni ni obnesla tako, kot bi pričakovala. Je sicer strnjenko malce strdila, vendar ne toliko da bi ta samostojno stala, ko bi jo stresla iz modelčkov. Zame osebno je še vedno najboljša želatina v lističih od Dr. Oetker

suzym

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti