Štefani pečenka

miss jools  

član od: 7.7.2004

sporočila: 1

tema odprta - 30. nov 2005 10:32 | ogledi: 26.806 | odgovori: 5

Lep pozdrav!

Za mamičin rojstni dan sem se odločila, da jo presenetim s kosilom. V mislih imam Štefani pečenko in ker se jo sama še nisem lotila, vas prosim, če mi zaupate svoje recepte in najboljši način priprave. Že vnaprej se vsem zahvaljujem. LP, Suzana

P. S. Kakšna priloga bi se zraven najbolje podala?

suzana križanec

smrkolina  

član od: 19.9.2002

sporočila: 378

30. nov 2005 10:40

Pozdravljena, malo poglej nazaj po forumu, sem tudi jaz spraševala o peki in nasvetih in sem jih dobila mnogo in to dobrih :)). Pozdrav smrkolina

miss jools  

član od: 7.7.2004

sporočila: 1

30. nov 2005 10:45

Aha, hvala. Sem prvič tukaj in se vidi, da se na to še nisem spomnila. LP

vcibej  

član od: 31.1.2004

sporočila: 1264

30. nov 2005 17:43

Zraven šŠtefke jaz navadno postrežem z krompirjevim pirejem in brstičnim ohrovtom. Lahko jo pa različno nadevaš; - z trdo kuhanimi jajci - z na maslu pečenimi umešanimi jajci + začimbe + nariban sir - kuhan koren in por - dušeno sladko zelje in hrenavka ali rezina šunke ali pršuta gor - kisle kumarice Skratka lahko se izživljaš in ne moreš falit. Preden postrežeš naj pečenka nakaj časa stoji, da jo boš lažje rezala in bo nadev ostal tam kjer mu je mesto. Lumpica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti