Gumijasta posoda

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

15. nov 2005 9:49

tamara1 je napisal/a:
Je, to je ta stran Julija ali lahko prosim napišeš, kako narediš link. Vem da se je o tem že pisalo, samo nikoli si nisem zapisala. Hvala v naprej Tamara
Tamara link narediš tako, da v gornji vrstici, kjer imaš link napisan, s klikom na levo tipko označiš naslov, nato klikneš desno in izbereš kopiraj. Greš na mesto, kjer želiš prilepiti link, klikneš desno tipko in izbereš prilepi. Pred linkom in za linkom daš . To je vsa umetnost. Ponekod pa link deluje tudi brez Tegale znakca večje, manjše. Upam, da ti bo zdaj bolj jasno. lp Še to, nikjer ne sme biti nobenega presledka, sicer link ne deluje. Julija Sporočilo je spremenil(a) Julya dne 15. nov 2005 09:50:51

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

15. nov 2005 9:55

Trikotna oklepaja (><) za linke sta potrebna samo na med.over.net. Tule na kulinariki jih pa ne rabiš dajat... tjas

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

15. nov 2005 19:49

Tjaš, prav imaš. Tudi jaz sem to zasledila samo na med.over.net. Ampak nikoli ne veš, kdaj ti znanje prav pride. lp Julija

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

15. nov 2005 20:53

Še enostavneje je, če z levim gumbom miške označiš tekst, potem pritisneš ctrl in c hkrati, greš tja, kamor želš prilepiti tekst, tam pritisneš ctrl in v hkrati. To je vse. In še to: vaja dela mojstra, ponovitve pa utrjujejo spomin. Če pozabiš, pa vprašaš, pa je. rimljanka

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

16. nov 2005 10:28

rozanec, meni padejo kolački iz silikonskega pekača (če ni bil v pomivalnem stroju) lepo ven kar takoj. Priporočljivo jih je vsaj čisto malo ohladit, ker so vroči zelo krhki in se hitro razletijo, ampak jaz tega svojega nasveta nikoli ne upoštevam, ker imam par lačnih fantov za hrbtom, ki tega ne bi dopustili:) Zelo enostavno jih vzameš ven, če z eno roko pritisneš na dno, z drugo pa ga zgoraj vzameš ven, saj kar skoči ven, boš videla, je super zadeva:) Veri

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

21. nov 2005 11:25

Veri je napisal/a:
rozanec, pred prvo uporabo moras silikonski pekac namastit z oljem. če ga nisi, ni nič izgubljeno, samo dobro ga operi in zdaj namasti, potem pa ga peri samo na roke in bo ostal tak malo masten na otip in na takega se nič ne prime. Če je "čisto čist" se pa prime nanj, vsaj na te od Tescome (oranžni in sivi). Probaj še 1x, škoda je pekač stran vršt, ker bo čisto lepo delal, boš videla! Veri
No Veri, sporočam, da so danes kolački super uspeli. Držala sem se tvojih nasvetov in vse je šlo brez problema... zdaj pa čakam, da se še ohladijo, da jih pomočim v čokolado. Danes bodo za posladek po kosilu. HVALA TI! rozanec

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

21. nov 2005 19:12

Ni zakaj! Sem ful vesela, da je lepo ratalo in da si se oglasila! V bazi je kar nekaj receptov za mafine(moja zaenkrat samo dva, bom dala še kakega gor, čim najdem malo časa), boš mela kaj sprobavat:) Peči še zame, nam je pečica crknila:( Dober tek! PS: aja, danes sem prebrala en citat: "Znanstveno dokazano je, da 14 od 10ih osebkov, ljubi čokolado;)" Veri

Vlado  

član od: 1.8.2002

sporočila: 547

22. nov 2005 9:52

Tjaš, me je predhodnica malo ujezila s spakedranščino, zato takšen odgovor. Ker pred to debato o silikonskih pekačih še nisem slišal, mi ni dalo miru in sem si v Tušu kupil en "srček" od Oetkerja , cena 999 sit. Sem navdušen, testo lepo pade ven, tudi ko je testo nadevano s kremo ter prelito z želejem, se da tortica lepo in brez poškodb vzeti iz modela. Edina zamera modelu je ta, da je premali oz. je za pol mase. lp

tamara1  

član od: 10.11.2005

sporočila: 109

24. nov 2005 11:03

Očitno sem res za v Butale link deluje ko ga pošlješ. Vedno je enkrat prvič LP Tamara tamara1

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti