Gumijasta posoda

Nelly  

član od: 29.10.2003

sporočila: 264

24. nov 2005 15:29

Tamara, hvala za koristne informacije. Sem pa kar direktno v to podjetje vprašala, če se dobi tudi model za potice. Poročam, ko dobim odgovor. Zdaj pa vprašanji za vas: 1.Če bi hotela v njihovem modelu za šarklje speči potičko, iz koliko dag moke naj zamesim kvašeno testo, da mi pri vzhajanju testo ne bo sililo čez rob? 2. Ali ima katera že kak njihov nož oz. katerega bi kupili vi najprej. So zelo dragi, a upam, da resnično kvalitetni. Pozdravček! Nelly Sporočilo je spremenil(a) Nelly dne 24. nov 2005 15:30:07

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

25. nov 2005 10:49

Tukaj je še ena stran od podjetja, ki prodaja silikonske pekače in ni, da ni. Samo ne vem, če ni samo za podjetja. Saj, če drugega ne, si je pa že lepo oči napasti na vseh teh modelih. <http://www.kogast.si/db/priponke/katalog_Elastomou> LP

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

9. sep 2006 15:21

JAMONI je napisal/a:
Pri AMWAY-u imamo v prodaji 5-delni komplet pekačev iz silikona za ceno 7. 474 SIT! JAMONI
Samo toliko, da bo jasno... Da ne oglašuje preko teh strani neka uboga gospa, ki ji to pomaga preživeti, kot so me preko ZS opozorili nekateri dobronamerni obiskovalci. Po zgornjem stavku je razvidno, da gre za komericialne oglase podjetja, kolikor jaz razumem slovnico. Vašemu podjetju in vam svetujem, naj razmisli o možnosti komercialnega oglaševanja preko teh strani. Iz opisa dela vašega podjetja: Amway je podjetje, ki se ukvarja z mrežnim marketingom. Njegovi Samostojni nosilci posla (SNP-ji) imajo dobiček od trženja izdelkov in storitev strankam, pa tudi od trženja izdelkov in storitev tistih oseb, ki so jih sponzorirali. Torej tržite preko Kulinarika.net, kajne? Ste plačali oglas? Očitno ne... Danes sem brisal in zaklenil preko 20 vaših sporočil. Naslednjič ne bo izbrisano le sporočilo, ampak tudi vi! Takšen način poslovanja, kot ga ima vaše podjetje, torej vsiljivost, zavito v lepe besede, slabo prenašam. Prodajo preko "nasvetov" na tej strani pa še težje. In mislim, da je moja edina napaka ta, da sem vas tako dolgo toleriral. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

9. sep 2006 16:06

Mene pa zanima, če je katera kupila tiste silikonske modelčke za muffine, ki so jih imeli nekaj mesecev nazaj (mogoče več) v hoferju? Ker jaz sem do zdaj 3x pekla notri muffine, po različnih receptih pa se mi sploh niso spekli notri ampak so bili taki, kot bi se skuhali. jade

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti