Kaj beremo?

Jaz sem po vseh 50-ih odtenkih v roke vzela še Predano in Prevzeto, zdaj pa čakam še na prevod tretjega dela trilogoije Crossfire. Ocena: sicer berljivo, ne vem pa zakaj tak pomp okrog teh knjig.

lp

In katera se vam zdi boljša? Odtenki ali Predana? Odtenke sem že, ker pa se govori, da je tale Prevzeta veliko boljša, me malo mika, da bi jo prebrala. Sedaj berem od Marie Louise Fischer: Senta. Sem na začetku, vendar mi je kar všeč .

Uly

Chris Carter - Podobe smrti

Binko83

Prebrala Nicholas Sparks - Najboljše v meni.

Dobra knjiga, kot vse njegove - priporočam.

 

Veronika

Carlos Ruiz Zafon - Senca vetra

Vau! Malo sem sicer vdihnila, ko sem jo prijela, je namreč ornk špeh, ampak se bere kot namazana, nič se ne zatika. Super zgodba, super speljano, liki dobro izrisani, med seboj precej prepleteni. Res odlična. Bom pustila, da se mi malo usede, pa se spravim še na 2. in 3. del (2. del je menda povezan samo v kraju in času, 3. del pa nadaljuje zgodbo tam, kjer jo 1. neha).

rag_doll

Deaver, Plesalec na krsti. Odlicna. Priporocam pa  najprej branje Zbiralca kosti (ista ekipa, nov zaplet)

LP, R. "Stressed is desserts spelled backwards!"

Med dopustniškim lenarjenjem sem prebrala

Elizabeth Buchan - Maščevanje zrele ženske

Jo Barrett - Vse se vrača, vse se plača

obe knjigi govorita o prevarah in lažeh, o uničenih življenjih...nič posebnega, je pa napeto berljivo

 

zdaj pa sem začela Cecilia Ahern - Hvala za spomine

babka1951

Tiziano Terzani  Še en krog na vrtiljaku

Iskanje odgovorov na osnovna življenska vprašanja uglednega italjanskega novinarja, potem ko mu zdravniki postavijo diagnozo rak. Priporočam.

 

Aja

James Patterson -Maxine Paetro: Zasebnost....Razburljiv krimi triler...

lp goga

Valerie Tasso - Razgaljeni Pariz

Eeeh Predvsem površno in poskus ustvarjanja žgečkljive zgodbe, ki je ni - oziroma je, a se zdi, da je napisana na silo/na hitro, nekaj kao sočnih odstavkov, rahel zaplet in hiter razplet in to je to. In je niti ne morem primerjati s Petdeset odtenkov, ker trilogije še nisem brala. V bistvu bi tule pritisnla smeškota/emotikon *kr neki*, če bi bil.

rag_doll

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Izpostavljeno

Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtrimljanka
malo za hecNikita2
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti