Kuhinja - kje dobiti malo drugačne ploščice?

helgula  

član od: 21.4.2006

sporočila: 551

17. feb 2011 14:12

Ja, se strinjam s tabo, borka7. Jaz imam kuhinjo v barvi magnolije in zraven stene nežno vijolične barve. Delovni pult je marmoriran, črne barve in tla so v sivem granitogresu. Zaves sploh nimam, ker sem se odločila, da nikakor ne bom čudovitega razgleda zastirala z "zadevami za nabiranje prahu". Na srečo pa je najbližji sosed oddaljen toliko, da mi nikakor ne more pogledati v lonec.

Zato sem se odločila, da si lahko privoščim sliko živahnih barv, ker bo samo popestrila celoten prostor.

helgula

borka7  

član od: 23.2.2009

sporočila: 268

17. feb 2011 14:28

No, če imaš ostalo 'prečiščeno', potem bo nalepka na steklu gotovo lep poudarek. Uživaj v opremljanju in seveda uporabi nove kuhinje!

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

17. feb 2011 14:52

Jaz tudi čakam na steklo, oziroma je že, samo še fototapeta se dela. Nisem pa izbrala fotografij, niti trav, niti kapljic vode, ravno zato, ker zadeve izpadejo zelo močne, ampak nekaj podbnega temu, pa ne zelo velike rožce ( s strani fototapete.si):

Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti