ločevanje živil 90 dni - 3. del

tema je zaklenjena

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

1. mar 2005 12:30

Hojla! No,Marina5,lepo,da se boš zdaj prečistila z vodo in naj ti ne bo žal,ker si uživala,saj takole po svetu pač ne gremo vsak dan,pa si ne bi mogli takole malo privoščiti! In kako vodarke,gre?Pol dneva je že za vami.Prejle sem posodo pomivala,pa odprem pipo,je pa sam mal kihnila,vode pa od nikoder.Hej,malo vode mi še pa le puste,no! No,vso srečo še naprej! Marjetka cvetka

Encijan  

član od: 11.5.2004

sporočila: 399

1. mar 2005 12:37

Ojla, vodnarke & Co! Zunaj je tak lep sonček, meni pa tako iz nosa kaplja in curlja, da me že vse boli! Kot vidim, pa nisem edina! Tole je udarilo kot strela z jasnega, tako da upam, da se bo tudi pobralo tako hitro! Sicer pa sem na sadju (že drugi dan - namesto vode). Malo sem preskočila en Š in OH dan, da sem vas ujela, saj mogoče se katera spomni, da sem ga februarja malo biksala in grešila in zato prirejala dneve. V nedeljo sem si za večerjo ali pa bolje za pozno kosilo privoščila prekrasno kitajsko pojedino (koščki piščanca in purana z ogromno zelenjave in malo sojine omake). Bilo je mnjam, tako da sem se okužila s kitajsko kuhinjo in jo bom najbrž poskusila prakticirati vsaj enkrat na teden! Sicer čisto s preprostimi stvarmi za začetek, pa vseeno. Razen okusa mi je všeč tudi to, da je jed tako hitro pripravljena. Zelo pa uživam tudi v gibanju in rekreaciji (hoja, tek, pohodi na bližnji hrib), tako da je tudi to najbrž pripomoglo, da so se kg pomaknili navzdol. Danes zjutraj 56.5, tako da mi do prvotno zastavljenega cilja manjka še pol kilce. Marjanca45, v soboto sem sprobala tvojo progo in je res super! Sem se ti hotela že oglasiti, pa me baše čas! Bom napako popravila! Uživajte v soncu in preženite mraz s toplimi mislimi! Encijan

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

1. mar 2005 12:45

Hvala bogu, da je zunaj sneg - bomo pa tajali, če bodo tiste vodne žolne vse polokale! Ena je prej spraševala, kaj naj večerja na OH dan, ker ji ni do tort. Kaj pa košček kruha, lepo namazan z medom ali marmelado - tudi ne bi šel dol? Ali pa kakšen knedelček, posut s sladkorjem, cimetom in malo maka (ali pa čokolado), ali pa piškot in puding skuhan na sadnem soku? Drage moje, jaz imam B dan in to je prima! Na ta dan pa res nisem nikoli v zadregi (bi ga imela večkrat, če bi smela!) Lisa

tabina  

član od: 15.2.2005

sporočila: 474

1. mar 2005 12:55

hojla. vodnarke. še smo z vami! držimo pesti. še polovica proge je pred vami. hop hop... me zanima če bom jaz tako glasna čez 14 dni :/ ej encijan, jaz si pa riž delam s kitajsko zamrznjeno zelenjavo. me pa zanima kako nardiš tole na B dan. sliši se slastno. sojino omako kupiš najbrz, kaj? jaz kr sanjarim, tud jaz imam drugi sadni dan. sem lih solatko zmlatla, ni šlo drugače (čeprav sem pred pol leta od sadja in zelenjave jedla samo meso :) vipercat, kaj bo dobrega na krožničku? jaz sem včeraj spet pečene banane. samo banane. ne vem kaj je tako okusnega, ampak noro dobre so mi. sicer pa...zdaj se mi slina cedi ob najbolj norih (beri povprečnih) jedeh.... včasih bi ubijala za eno žlico mlečnega grisa.... marina5...a ne da paše ta moralni maček k tej dieti :) ma tukaj smo, da se vzpodbujamo. imamo ta svoj svet lih zato, ker zunaj okvirjev tega monitorja nas kdo pa res težko razume . (v službi se lih pritožujejo, da še nikol se ni tolk o hrani govorilo kot se zadnje čase :) tabina

marjanca45  

član od: 9.1.2005

sporočila: 744

1. mar 2005 12:56

Punce moje drage, jaz vodo, vodo, vodo, ve pa knedlčke, pa kruhek....... Mogoče pa bo res zmanjkalo vode, Marjetka Cvetka, ko jo toliko pijemo. 2L jo že imam v sebi in 5x sem že odvodnjavala. Ampak še malo, pa bo polovico za nami. Me pa kar muči, moram priznati. Še dobro, da sem daleč od kuhinje in sinove hrane, ki prav gotovo omamno diši, še posebej danes. Gremo dalje, z naslednjimi kozarci vode ( v Mariboru imamo odlično vodo, ki ni klorirana !) Bonaca, super - še ena "naša" več med hujšarji. Upam, da se ne bo tako, kot me, skrčila še Štajerska. šibam registrirat avto. Adijo do jutri ! marjanca marjanca45

Irena19  

član od: 5.1.2004

sporočila: 319

1. mar 2005 12:57

Tudi jaz uživam ob vodi in vodi in vodi..... Kmalu bo 2,5 litra, pa tudi službe bo kmalu konec. Še dobro, da moj dela popoldan in ne bo več dišalo po hrani, ko pridem domov. Ampak nekaj pa ni v redu; ob vsakem vodnem dnevu imam menses, še bolj sem napeta, pa tudi pri teži se pozna, tako, da slika ni ravna tista prava. Šele po naslednjem sadnem dnevu, ko teta odide, je pravo. Mi je pa lažje držati vodni dan kot sadni. Niti ni želje po hrani, samo dela mora biti dovolj. No, jutri je pa nov, mesni dan!!!! Pa na zdravje!!! Irena

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

1. mar 2005 13:26

Zdravo. Javlja vam se še ena vodena... Jaz sem danes bolj na čaju, ker me tako zebe,oblečena sem tako, kot da bi smučala, pa gretje mam v hiši skoraj na full...ko bodo pa ostali prišli domov me bodo malo čudno gledali... Imam malo krizo, tako kot vedno na V dan ob takem času-saj ne da sem lačna (brez skrbi ne bom se pregrešila) samo brez energije sem, pa trese me malo, špa zebe, kot sem že napisala... Encijan, katero progo imaš to v mislih...ob prvi priložnosti bi jo dala čez. Grem na kosilo...... bom popila eno kavico. Jutri pa meso, kaj bo dobrega na vaših krožnikih? Lp, maychi

vipercat  

član od: 21.2.2005

sporočila: 102

1. mar 2005 13:32

ja dobre ste ni kej. mene je kar strah tegale vodnega dne, sej se pri sadju komaj zdrzim. tabina ravnokar papcam peceno sadje (banano, jabucka in pa mandarinco) mnjam. vsem prav lep pozdrav vipercat

tiina  

član od: 23.2.2005

sporočila: 26

1. mar 2005 13:57

No vse na vodi, jaz gresim za vas.. v dveh urah mi je uspelo zbasat vase eno vrecko bucnih pesk.. sicer sem v seznamu od Darchy jih nasla kot nevtralna zivila, ampak so uspesno polna mascob.. tako da sem se odlocila, da imam za kosilo prebranac, vecerja pa le kaksna pomaranca... ampak po tej pticji pozrtiji se prav nic dobro ne pocutim, vcasih sem se spravila tudi na ta veliko vrecko, pa ni bilo panike, zdaj pa se pocutim tko nabasano.. tiina :)

patricija  

član od: 4.1.2005

sporočila: 109

1. mar 2005 13:59

Pozdravljene sotrpinke. Tako, ene 3 litre sem že pospravila. Vsake toliko časa se malo želodček oglasi, pa ni hudega. Vsaj dokler sem v službi ne. Ampak je pa res, da je prvi vodni dan najtežji, naslednji so lažji. Tiste, ki obupujete - treba se je samo prepričati. Meni je prijateljica rekla, ko sem rekla, da ne vem če bom zmogla: kako da ne bi zmogla, jaz pa sploh ne razmišljam o tem da ne bi zmogla. Kaj pa je to, en vodni dan! To nam pa res ne more do živega. Tudi mene mal skrbi, da je tole z dojenčki nalezljivo. Jaz se takih stvari hitro nalezem - sem se že trikrat in bo kar dovolj! Nalin, le oglasi se še kaj in poročaj! Lepo preživite današnji dan, pa malo si pojdite nove cunjice ogledat! Patricija

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti