ločevanje živil 90 dni - 3. del

tema je zaklenjena

tejčica  

član od: 7.2.2005

sporočila: 457

1. mar 2005 14:25

Pijem vodo...jem vodo...vidim samo vodo...sanjam vodo. Se mi je prejle na sestanku tako želodec oglašal, da sem samo gledala če kdo kaj sliši. Zaenkrat kakšne hude krize še ni bilo, je pa res da ni bilo niti časa za to. Zdej pa grem naprej delat, da ne bom na hrano mislila. tejčica

ivonja  

član od: 26.2.2005

sporočila: 523

1. mar 2005 14:44

No ja, ni tako hud ta vodni dan kar se hrane tiče, samo zaspanost me daje - ni prave energije, pa zebe me non-stop. Sej bi šla na sprehod, pa me odvrača tale mraz. Najraje bi šla kar spat, ampak se bom poskusila zadržat in se bom v delo vrgla... Lep pozdrav! ivonja Sporočilo je spremenil(a) ivonja dne 01. mar 2005 14:44:29

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

1. mar 2005 15:26

Darchy, najlepša hvala za te sezname. Nikoli ni odveč ponoviti, kaj kam spada. Rada bi se še pohvalila, da sem uspešno preživela prvi vodni dan. Zjutraj sem bila vesela 4 kg minusa, naslednje jutro pa kar 5 kg, kar verjetno ne bo ostalo, lepo pa je bilo vseeno videti. Na vprašanje, koliko se shujša pa bi odgovorila takole. Odvisno je od tega, koliko kilogramov imaš preveč. Razlika je, če imaš 20 kg viška ali samo 5 kg. Težje po moje zniža kilažo tista, ki ima samo nekaj kilogramov preveč. Na sadni dan jem tudi kislo zelje z olivami.

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

1. mar 2005 15:36

Marjanca, tudi jaz mislim, da je naša voda dovolj dobra, da je še ni treba kupovati. Pijem jo že desetletja, samo zadnji dve leti malce več. Ne dodajam umetnih sirupov, samo kis in limonin sok, da je malce spremembe. Učim pa se tudi počasi jesti, tako banane namakam v kokosovo moko. Tudi jaz gledam nove oz. staronove hlače in jih že oblečem. Staronove sem napisala samo zato, ker jih še nisem mogla nikoli obleči, namenoma sem kupila preozke, tako da res moram shujjšati. Pozdravček riba-ribica

ivonja  

član od: 26.2.2005

sporočila: 523

1. mar 2005 16:27

Marjancain riba-ribica, kar se vode tiče, sem tudi jaz mislila enako kot vidve, dokler nisem po naključju pod roke dobila knjigo svobodnega raziskovalca Antona Komata z naslovom Nespametni bodo žejni - me je definitivno prepričala - nad vodo izpod pipe nisem preveč navdušana... ivonja

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

1. mar 2005 19:14

Punce, kako vam gre? Saj res, kje je pa Dušan? Če se prav spomnim, bi moral danes imeti vodo, tako kot me. A še vztrajaš, ali si nas že zapustil? Kaj pa drugi moški člani? Robi se je oglasil včeraj s svojo statistiko, ostali pa... A je že dobila katera novo knjižico oz. kdaj naj bi jo? Sama je nisem (še) naročila, čakam na vaše odzive. Bom pač dala tistega tisočaka več, če sploh....Ker mi res ni plačevati samo za recepte. Saj je dobro, da lahko nekaj "držiš v rokah" in se prepričaš na lastne oči, kako in kaj. No ko jo katera dobi, naj poroča kaj je v njej, da vidim ali jo kupiti ali ne. Tako, grem na en kozarček..., pa pod vroč tuš, da se malo ogrejem (če mi bo sploh uspelo). Jutri pa piščanec z zelenjavo....mislim da ga bom sanjala. Lp, maychi

Marina5  

član od: 6.10.2004

sporočila: 170

1. mar 2005 19:18

Na pomoc! Meni pusca ze na vseh koncih. Se kri je po moje vodena danes. Popila sem ze 6 steklenk vode (3 litre) in zdajle se nacejam s cajem. Marjetka Cvetka, bratje Srbi imajo tako dobro hrano in se zdrava je po vrhu vsega. Cudezno se mi je uredila prebava :o)). Cudno ane, od vse te masti hahahahaha. Ej punce, hvala za vso vzpodbudo. Prileze se in ceprav tako vodeno gledam, sem domacim pripravila odlicno kosilo. Pravi mazohist sem in celo uzivala sem ob kuhanju. Pecenega piscanca (da so mi sline v potokih tekle), krompir v kosih in popecen v mascobi, ki jo je spustil piscanec, zelnato solato s fizolom in za sladico se pecene banane s stepeno smetano (v dneh ko me ni bilo so popolnoma pocrnele in so bile za ponucat!). Sama pecenih banan tudi videti ne morem vec, ker so tako zelo sladke. V zacetku pa nisem utegnila ust odpirat dovolj hitro, tako so mi bile dobre. V trebuhu, ne samo da mi kruli, prav grmi mi! Pred sabo pa imam vrecko cipsa, svinjsko klobaso, bel svez kruh in polno sladkarij ... ja pa ja, pollitrskoflasodonata :o)). Pa za spremembo tudi tekne, namesto vode :o). Prav posteno me je zaskrbelo ko ste napisale, da vam jo ze zmanjkuje in sem si raje malo Donata privoscila, da ne boste brez ostale. Jutri pa meso, hvalabogu. Sicer bom spet purana (za kazen) in zeleno solato in verjetno se kuhan korencek z malo popra. Komaj cakam, da bo jutri! Takole, "ta vodene" in ostale "ta shujsane", lep vecer vam zelim. Hvala vsem za prijazne besede. Zdajle se bom pocasi spravila med rjuhe, ker cez dan nisem utegnila, na nogah pa sem ze od 2.30 in posteno zmatrana. Gotovo se mi bo sanjalo od pleskavice v lepinji, s kajmakom in cebulo :o( Lahko noc in zdrzite se teh par uric do jutri. Pa "sladke" sanje vam privoscim :o) Marina5

Irena19  

član od: 5.1.2004

sporočila: 319

1. mar 2005 19:42

No, končuje se vodni dan.Sploh ni bilo tako hudo. Meni osebno je zadnji vedno najhujši.- Dušan uspešno nadaljuje s svojo dieto. "Nadzorujem" ga na med.over.net. Poiščite ga na strani http://.mackice.gajba.net Za jutri pa sem si že pripravila kislo zelje v solati, dobro sem ga začinila s česnom in kumino, zraven pa bom puranje zrezke na žaru s kajenskim poprom, da mi spet malo pogreje telo. P?remišljujem tudi o stročjem fižolu, a to so verjetno samo "velike in lačne oči", Lahko noč in sanjajte o sadju, ne o mesu, drugače bo dolga do kosila. Irena

tejčica  

član od: 7.2.2005

sporočila: 457

1. mar 2005 19:59

Hojla! Pa gre počasi proti koncu tale vodni dan. Moram priznat, da sem mislila da bo hujše. Želodec se je oglašal samo dopoldan, popoldan pa mi je dal mir. Do sedaj sem spila 3 litre čaja in 1 liter vode. Naslednja runda čaja pa se ravnokar kuha. Čaj mi je bolj ustrezall, saj sem se tako malo pogrela. Danes smo imeli namreč tudi na obali grozen mraz. Kljub temu da ni bilo niti približno tako težko kot sem pričakovala, pa komaj čakam na jutrišnjo HRANO!!! Se moram še odločit, kaj si bom pripravila za kosilo. Komaj pa čakam, da jutri stopim na vago. O rezultatih seveda poročam (upam da ne o razočaranju)! Pozdravček! tejčica

miranda05  

član od: 9.2.2005

sporočila: 23

1. mar 2005 20:37

Čao manekenke vodenke! Super se drižite. Danes še jaz iz solidarnosti do vseh, ki ste danes na vodi oz. čaju, več pijem in pojem precej manj sadja kot je zame običajo na sadni dan miranda05

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti