ločevanje živil 90 dni - 3. del

tema je zaklenjena

Barbolinka  

član od: 27.4.2004

sporočila: 143

3. mar 2005 10:33

heeeeelowwww! Tak sem dobre volje danes, včeraj sem se po večerji vagala in glej ga zlomka 2 kg manj! Juuuuuupppppppppiiiiiiiiiiiii! Danes imam pa špagete s paradižnikovo omako zvečer pa tojtico! Barbolinka

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

3. mar 2005 10:33

Se čisto strinjam, punce! tukaj smo same "ta prave", take, ki smo se ODLOČILE in tudi bomo shujšale. Morda kakšna ne toliko, kot bi si želela (moj špeh noče z mene), ampak vsekakor nam bo ratalo!! Na jetra mi grejo cmere (ki jim vsako odrekanje škodi in enostavno ne morejo zdržati v nobeni dieti) in pametnjakoviči, ki bi bili radi najboljši in najlepši, pa jim gremo v nos ker smo uspešnejši pri tem. Tale forum je prav balzam - ko druge divje hujšate, me kar vleče naprej - začenjam verjeti, da bodo tudi moje kile šle. In če ena shujša 30 kil, bom pa ja še jaz tistih 5. Bolj hujšate, več veselja imam s tem! Taščam je pa treba povedat, da pri tej dieti dojenčki kar sledijo! Lisa

bonaca  

član od: 1.3.2005

sporočila: 215

3. mar 2005 10:51

Hej, pozdravljene hujšarice! Naj se najprej zahvalim Marjanci45 za dobrodošlico. Morski medvedki pa - ne se pustit ... tašči! Sicer si pa v tej igri bistvena ti in tvoje počutje in ne tašča. Kaj jo briga! Vztrajaj! Barbolinka in Bambola - pa kaj, če gre od začetka bolj počasi. Bolj počasi je bolj zdravo. Kar nadaljujta, saj pravijo, da vsak zgublja kilograme na drugačen način. Eni zelo hitro, pa potem nič, eni pa najprej nič, pa potem ... o la la. Dajta no, zato pa smo tukaj, da si bomo pomagale, se veselile, klepetale, vzpodbujale, tolažile. Sončen pozdrav iz Celja! Bonaca

Barbolinka  

član od: 27.4.2004

sporočila: 143

3. mar 2005 10:56

Bonaca hvala za lepe besede. Opažam, da si ti tudi iz Celja! Barbolinka

bonaca  

član od: 1.3.2005

sporočila: 215

3. mar 2005 10:58

Morska medvedka, sem ti še pozabila pripisati, da sva na istem - mislim glede višine, glede začetne teže in glede tašče. In na koncu bova na tudi istem - uspešni, shujšani!!! Bonaca

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

3. mar 2005 11:24

Hojla! Tako je prav punce,ne se dat!!!!!!!! Kar naj vas zavistno gledajo in dajejo neumestne pripombe,a to je sama favšija,nič drugega. In tale forum je the best na celem svetu in si zasluži eno veliko medaljo! Pa še to je res,da ste tukaj same suhice, v primerjavi z mano,ki mam še vedno več ko sto kil. Pa vas vseeno podpiram in vam želim vso srečo in veliko volje,da bi dosegle svoj cilj. Vem da ste lepe,a če si želite bit še bolj lepe,zakaj ne bi bile.Uresničite si svoje želje,naj vam ves svet leži pod nogami.Naj vas tašče zavistno gledajo,naj bodo možje in fantje ponosni na vas! Kar se pa tele diete tiče,je tudi meni najboljša,kar jih svet premore in hvala bogu,da sem jo odkrila,ker bi sicer še sedaj tam pri enih stodvajstih kilah jamrala in se čudila,zakaj je življenje tako nepravično in kruto. Zdaj se mi pa zdi življenje prav čudovito in sem vesela in dobre volje in prav uživam v tej vojni s kilogrami. Mogoče bo zelo dolgo trajalo,a ni vrag,da nebi tud jaz enkrat hodila po svetu s kakšnimi šestdesetimi kilami! Sicer bom pa zadovoljna,če bom prišla tam nekje okol 80 kil in to težo tud obdržala. No,mejte se lepo in ne obupat,ampak vzrajajte na svoji poti,kajti uspelo vam bo! Marjetka cvetka

patricija  

član od: 4.1.2005

sporočila: 109

3. mar 2005 11:28

Marjetka cvetka! Iz srca ti želim, da bi ti uspelo. Sadni in vodni dan sta mi odnesla en kilogram, pa mi ga je beljakovinski prinesel pol nazaj. Pa bo že! ITM še vedno rahlo nad 25. Še imam rahlo prekomerno težo. No ja, roko na srce, še nekaj časa jo bom imela v ogledalu. Pozdravček Patricija

NASTJA1  

član od: 23.2.2005

sporočila: 9

3. mar 2005 11:54

Pozdravljeni vsi na forumu! Prosim Vas, pomagajte mi, nikakor ne dobim volje, da bi začela s to dieto in verjetno nisem edina. Enkrat sem se že odločila za to dieto (takoj po porodu) in vzdržala 14 dni. V tem času sem shujšala 6 kg.... Svetujte mi, kako naj začnem, kako vzdržim...vse me premami...Vsak ponedeljek si rečem:Od danes naprej pa hujšam.....a potem iz tega že zvečer ni nič! Prosim za pomoč, začela bi že jutri! Lep dan vsem dietnikom! NASTJA1

patricija  

član od: 4.1.2005

sporočila: 109

3. mar 2005 12:13

Nastja! Pa taki rezultati, ti pa ne najdeš motivacije. Ali ti to, da si v 14 dneh shujšala 14 kg ni dovolj velika stimulacija? Ali si jih potem dobila vse nazaj? Lp Patricija

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

3. mar 2005 12:15

Nastja1, vsekakor se moraš najprej ODLOČITI. Ni važno, če se boš odločala en teden ali 14 dni, ampak moraš se. Pripravi si vso literaturo na to temo, beri, razmišljaj kako bi sestavljala jedilnik, kje so problemi...naštudiraj sistem. Medtem pa brezpogojno začni s pitjem vode - že danes. Vsak dan 2 litra poleg vsega, obvezno. Naslednji korak je sadje za zajtrk. Potem pa določi datum -( ne "jutri" )in tisti dan začni. Takoj tisti dan se javi na forum in poročaj o stanju - te bo sram nehat. Pa razumen cilj si postavi! Če si ena tistih "debeluhinj", ki morajo shujšat od 54 na 49kil, pa itak ne rabiš hujšat 3 mesece. Lisa

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti