ločevanje živil 90 dni - 3. del

tema je zaklenjena

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

2. mar 2005 21:51

OJLA! Evo me še enkrat. Jutri bom imela rižoto z radičem. Še nikoli je nisem jedla. Našla sem recept v eni reviji. Sestavine so prave. Brez prekrškov. Al bom pa kr mal fižola okisala s čebulo. uuuuuuuuuu bodo sodelavci veseli. Bo vsaj mir in me ne bojo gnjavli. Drugače pa je tudi pri meni veliko komentarjev iz okolice. Moji starši so se sprijaznili s tem, da ne jem vsega po vrsti. Vidijo da jem vse, sam vse ob svojem času, tako da nč ne težijo. Ampak "bodoča tašča"!!! Ta se je zredila k slon, zdej je pa prou fouš ker sem se jaz v dobrem mesecu otresla 7 kg. Se že kr vidi, pa tudi hlače so postale ohlapne. In mi je zadnjič naredila tako pridigo da je kr glava pekla. Da si bom uničila želodec, da ni zdravo, da bom imela slabo kri. da ne bom nikoli mogla imet otrok, da bom imela posledice na stara leta.......... za bruhat. Ampak se ne dam. Vem kaj delam. Meni je tako fajn hujšat s to dieto. Še nobena do sedaj mi ni omogočala take izbire hrane. In super se počutim. Za besede se ne menim več. Drugače za vednost so pa moje mere takele 164/76.6kg na začetku, danes zjutraj pa 164/69.2kg. Ja še vedno je dosti viška, ampak počasi kopni. juhuhu. Zdaj se pa počasi odpravljam k počitku. Se beremo jutri. Želim vam lahko noč.

marjanca45  

član od: 9.1.2005

sporočila: 744

2. mar 2005 22:17

Pa še jaz, preden grem pod kožo gledati. Jutri na Š bom jedla juho iz krompirja, cvetače in pora. Sem si jo naredila že zdaj zvečer, ker sem potem vedno tako pozna. Ne vem katera, ampak mislim da Francka mi je rekla, naj jem repo, pa me bo WC vesel. In zelo me je vesel. V slabi uri in pol sem šla 8X ( pravkar 9x). Generalno čiščenje prebavnega traku. saj ni slabo, samo komaj pravi čas pritečem do tja. Pa spat bi šla rada, ampak ne vem, kako bo. morska medvedka, ne sekiraj se za to, kar pametuje tvoja "bodoča". Jaz sem stara 46, pa mi oče še vedno govori, kako sem nespametna, pa kako slabo izgledam, pa ne vem, kaj še vse. Važno je, da sva si podtavili cilj, da veva, kaj počneva in da se pri vsem skupaj dobro počutiva. Pa ne vem, zakaj se imaš za tko močno. Ko sem začela (3.1.2005), so bile moje mere 170/78,8 kg, sedaj pa 170/67,3 kg. Pa še nisem suha. Imamo pač ta višek različno porazdeljen. Mojih jošk skoraj ni več. Groza. Ko bi mi r... šla tako hitro stran ali pa trebuh. Grem v posteljo in upam, da mi bodo čreva dopustila spanec. lahko noč vsem, tiste, ki pa ste jutri na vodi - pogumno. Če sem zdržala jaz, ko sem paničarka, boste tudi ve. Brez skrbi. marjanca marjanca45

ivonja  

član od: 26.2.2005

sporočila: 523

2. mar 2005 22:31

Prav luštno vas je brat - sem imela veliko za pregledat, ker sem bila nazadnje opoldne na forumu. Sem bolj nočni ptič in ponavadi pišem ko ve že vse spite... Danes sem (po vodnem dnevu) imela problem pri kosilu vse pojest (se mi je želodec skrčil?!!). Sem si naredila polno skledo kitajskega zelja s črnimi olivami ter tuno in kos kruha zraven, tako sem se veselila da lahko spet jem, potem sem pa jedla kot kakšen piščanček... Morska medvedka, sem videla ta recept za rižoto z radičem - se mi zdi v Dober tek. Boš poročala če se splača to skuhat?! Včeraj ko je bil vodni dan sem gledala Dober tek, to je bilo res precej pametno...Ta tvoja (bodoča) tašča je res čudna - ona bo imela posledice ker je predebela, ne pa ti!! Najbrž ti res zavida! Jest bom jutri rižoto s porom in too much začimbami in kitajsko zelje v solati. Se že veselim!! Lahko noč, četrtkove vodne držte se!! ivonja

aknirad  

član od: 26.2.2005

sporočila: 87

2. mar 2005 22:31

Kakšno repo? A kar tako surovo? Potem jo kar jutri kupim. aknirad

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

2. mar 2005 22:48

HOJLA! Ja glih še enkrat se moram oglasit. Glede WC ja. Jaz nisem verjela, da "kesava" tako pomaga. Jaz sem na sadni dan, dopoldne uro in pol po jabolku pojedla čajno skodelico surovega kislega zelja. Ampak brez namena. Ga mam ful rada, pa je bil ravno tam. In.......... potem sem šla 3X pod nujno na WC. Skor ne moreš verjet. Ga ni odvajala ti povem. Drugače pa sem jaz bolj zaprtega tipa kar se WCja tiče, tako da imam odvajala. Zdravnik mi je priporočil, če se zgodi da 14 dni ne grem nč. Do zdaj sem jih uporabila 1X, pa sem imela ful krče v trebuhu. Tako da .......... ga ni čez naravne zadeve. Kr kislega zelja in repe pa bo. Pa še glede postave. Pri vsaki dieti do zdaj sem tudi jaz izgubila joške. Ampak zdaj........ juhuhu. Zaenkrat so še taki kot so bli. Mene začne najprej pobirat v vrat, potem v ramena, tako da nekaj časa izgledam kot hruška. Potem pa lica, trebuh, počasi joški in potem čez ddddddooooollllllggggggggggoooooo časa še ta rit in stegna. Jaz sem stara 23 let, tako da imam še ful prožno kožo in se mi kr lepo stiska, tako da nimam problemov z visečo kožo. Hvala bogu. Sam stegna mam pa že od osnovne šole ful bulaste in polne celulita. To bo težko spravit dol. Ampak v kopalkah sem itak sam tistih 14 dni na morju, v postelji me pa tud sam 1 gleda. V hlačah pa ni ne duha ne sluha o celulitu. Mam dobro tolažbo a ne :) Zdaj pa res počasi pujsam v mojo šukco. Po 48 urah se bo prav prilegla. Pa lahko noč.

marjanca45  

član od: 9.1.2005

sporočila: 744

3. mar 2005 6:26

Eno lepo mrzlo jutro, rožice ! Pa kdaj bo že konec te sibirije, ej ! Upam, da nas ne bo jutri spet zametlo, pa spet moram na obalo. Ja, morska medvedka, to so res odvajala, ki sedaj, ko smo "prečiščene" še bolj intenzivno delujejo. Včeraj nisem mogla kar takoj zaspati, danes pa tudi še nisem dobra, tako, da ne vem, kako bo v službi. Kot da me nekaj peče v želodcu. verjetno imam sluznico nadraženo ali kaj takega. Bo že. Aknirad, kupim kislo repo in jo skuham toliko, da se na pol zmehča, ker imam rada, da krepko vgriznem. Ker včeraj nisem bila pridna, sem dala zraven 1 žlico ocvirkov, sicer pa jem prazno. Niti moke za zgostitev ne dam zraven. Samo jej jo takrat, ko imaš blizu WC in čas, da boš tekala tja. Meni je začelo delovati čez dobre 4 ure. lep dan vsem skupaj, vodnodnevne, za vas pa držim pesti !!!!!!!! Ne se dat ! marjanca marjanca45

vipercat  

član od: 21.2.2005

sporočila: 102

3. mar 2005 7:47

dobro jutro no vidim da nas je veliko takih, ki imamo danes skrobni dan - moj najljubsi, saj sem cista krompirjevka. torej pomarancka za zajtrk (jo ravnokar jem) potem pa pecen krompircek za kosilo in juhhhuuuhhhuuu se polovico take porcije zavecerjo. no drugace pa sem imela danes spet tehtanje in merjenje. danes je 2. teden od zacetka moje dijete in rezultati so taki: v dveh tednih: kile -2.7 prsa -4 trebuh -4 tusita (rit) -2 = ampak je treba priznat da ni vec tok velik celulitasta stegno -1 tko to je moj tedenski report. cez joske prevec, cez rit premalo ampak vazno da gre dol!!!!! vipercat

lkc  

član od: 24.1.2005

sporočila: 66

3. mar 2005 8:46

Jutro. Ja, okolica naša je taka, da ne prenese, če nekaterim uspe narediti kaj za sebe. Res je menda čudno videti, kar naenkrat same suhice, ko smo pa prej bile lepo zalite, okrogle, tako da je kaj za prijet. Kisla repa in zelje pa menda res najbolje pomagata pri hoji na WC. Sicer se pa ne damo, ane. Že veliko "diet" sem dala skozi, a tale se mi zdi še najbolj zdrava, saj lahko poješ "vse", seveda kadar je na vrsti, pa tudi vitaminov ne manjka, pa tudi stradati ni treba. Pa tudi otroci bodo, dokaz sta že "dve" na našem forumu, samo delat na temu, pa bo lkc

Darchy  

član od: 3.2.2005

sporočila: 213

3. mar 2005 9:45

Ja, eni so čudni, pa začnejo pamet soliti joj pa želodec, pa kri... madonca no, saj vse jemo in v normalnih količinah! Saj ne stradamo - odrekanje bibilo slabo za želodec. Me pa jemo čisto vse, pač ob določenih dnevih. Če pa ima kdo probleme s tem, jih ima verjetno sam s sabo, pol pa drugim teži. Favšija ja - res ne smemo pozabiti,d a smo Slovenci! Če favšija bi gorela... Jaz sem pa ful vesela, da kolegica npr. shujša in če ji gre bolje kot meni logično, da ji zavidam, ampak ji ne bom brezveznosti pridigala, temveč se bom sama še bolj potrudila - na tak način pač deluje motivacija, tudi jaz želim doseči to. Čo ona zmore, lahko poizkusim in zmorem tudi jaz. Če vam bo še kdo težil mu/ji preprosto povejte, da je škodljivo samo stradanje, nam se pa preprosto lušta pravilno kombinirane prehrane... Presneti jeziki!!! Bojijo se, da bi izgledale boljše kot oni samo. Pa dajmo strahu argumente! Darchy

marjanca45  

član od: 9.1.2005

sporočila: 744

3. mar 2005 10:09

Darcy, to je ta pravo !!!!!!!! Odlično razmišljaš. Pri vseh dietah, ki sem jih v mojem življenju "delala", je ta po moje najboljša. Nikoli nisem lačna in tudi količinsko ne pojem malo, pa se vseeno pozna. Daleč od tega, da bi jedle nezdravo. Tisti, ki nas tako "prijazno opozarjajo" delajo bedarije s svojim telesom in res nam zavidajo. Pa ne samo kg, ki padajo z nas, po moje še bolj voljo in vztrajnost, ki jo pokažemo. Ta prave smo, punce ! marjanca marjanca45

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti