Studentska prehrana+boni

_ZALA_  

član od: 21.10.2003

sporočila: 982

tema odprta - 22. sep 2004 20:45 | ogledi: 5.021 | odgovori: 48

Pozdravljeni,

ja, ljubljana se vztrajno bliza, jaz pa si doma na veliko ze blansiram vso mozno domaco zelenjavo za razne juhe, pripravljam si cmoke, pitulice, struklje....:))...kaj morem, imam pac najraje domaco hrano. Pa vseeno bom morala tu in tam pojest tudi kaj v restavracijah in drugje na studentske bone...pa me zanima, ce mi lahko kdo kje priporoca kaj res dobrega in kvalitetnega na bone (nisem ravno obozevalka mesa, ocvrtih stvari in drugega fast fooda, tako da to ne pride v postev).....malo butasto bi se pocutila, ce bi dobila na prodajnem mestu bonov seznam gostiln ki sprejemajo bone, pa ne bi vedela kaj v bistvu tam sploh strezejo (ok, razen ce pise pizzeria) in kje v LJ to sploh je, ker se mi gre da je vse skupaj bolj kot ne v centru. PAc tako me malo zanima, kam hodite studentje jest, in tudi ostali, kaj mi priporocate?!

LP

Zala

vcibej  

član od: 31.1.2004

sporočila: 1264

22. sep 2004 21:08

Zala imaš na naši strani tedenske jedilnike Guliverja in Via Bona. Jedilniki po prebranem sodeč so za vse okuse, verska in drugačna prepričanja. Nisem pa nikoli poskusila. Sama sem pa v tistih letih ( ni bilo bonov ) hodila v dom starejših občanov Tabor. Kuhinja je bila super. Predvsem dosti jedi na žlico IN TO TOPLIH kar študentom zelo manjka. ( včasih je vmes tudi lenoba ) Lumpica

binka  

član od: 26.7.2004

sporočila: 16

22. sep 2004 22:47

Picerija Foculus je super, (to je tam pri Križankah), potem če praviš da ne maraš cvrtja, ti priporočam mehiško restavracijo v City Parku. Sem pa ravno včeraj na Trubarjevi opazila eno restavracijo Palačinka, kjer imajo vse sorte palačink, od sladkih do slanih tko da bi blo za sprobat. Lp binka

lonygirl  

član od: 13.12.2002

sporočila: 167

22. sep 2004 23:18

Sicer ne vem kje hodiš na faks, ampak če si za bežigradom je meni osebno zelo všeč Šumi na FDV-ju, kjer imaš več menijev. Jaz vedno vzamem vegeterjanski meni, kjer ponavadi ni ocvrtih stvari ampak bolj zdrava hrana. Drugače pa kot je omenila že Binka je Palačinka vredna obiska, ker so palačinke zelo okusne in boni zelo poceni. Lp, Polona

matejac  

član od: 8.6.2004

sporočila: 446

23. sep 2004 10:02

Lahko greš v Mercator center, imajo veliko solat (mislim da okoli 30 vrst), pa Šumi je res v redu, v centru pa Mirje (italijanska), kjer imajo res izvrstne pice in ostalo ponudbo, tudi kosila Sporočilo je spremenil(a) matejac dne 01. dec 2008 14:52:09

p|na  

član od: 1.3.2004

sporočila: 234

23. sep 2004 10:26

na bone lahko ješ skoraj v vsaki restavraciji....priporočam Puccinija, Vio Bono, Foculus, Guliver in še mnogo drugih. Niso fast food varianta ampak res dobiš odličen obrok. Včasih je bil odprt Tavčarjev hram pa se neki že predolgo prenavlja....??? Šumi na fdvju je baje dobr ampak majo bolj ocvrte, hitro pripravljene jedi... Sicer pa na internetu dobite informacije o gostilnah.... Lep pozdrav, Nina

damis  

član od: 20.10.2003

sporočila: 125

23. sep 2004 11:01

Meni je všeč Stadra - če greš iz Kongresnega trga, mimo Knjižnice Otona Župančiča, proti NUK-u. Imajo tudi zelo dober vegetarjanski meni, zanimive kombinacije. Predvsem pa je gospod (mislim da lastnik) zelo prijazen!

matejac  

član od: 8.6.2004

sporočila: 446

23. sep 2004 11:04

Aja, poglej si tale naslov www.rompompom.net/bonapetit Sporočilo je spremenil(a) matejac dne 01. dec 2008 14:54:54

_ZALA_  

član od: 21.10.2003

sporočila: 982

23. sep 2004 22:07

Ojla! Hvala vsem za informacije...Longygirl, faks imam pa pri klinicnem centru, torej prakticno v Mostah, in tudi stanujem precej blizu. Zame torej pride v postev kakrsna koli lokacija od Most do centra. Bi lahko dobila malo bolj natancna navodila, kako se pride do Stadre? Mislim, da sem nekje slesala, da imajo bolj eksoticno ponudbo - mi kdo ve povedat kaj vec o tem? Ja, Foculus je pa meni tudi zelo vsec. Slisala sem tudi, da naj bi v Joe Penasu ukinili bone...je to res, ve kdo kaj o tem?? Poznate se kaksno dobro mehisko restavracijo v LJ? LP Zala

drejcek  

član od: 11.1.2004

sporočila: 1028

27. sep 2004 20:59

po mojih informacija Joe ostaja.... ma zadost prometa.... drugač pa prašej na K4 pa nej ti dajo seznam restavracij; 4 leta nazaj sem kot bruc dobil precej zelo koristnih informacij v knjižicah, ki jih je izdal SOU... so pa tud page-i na netu, kjer vse lepo piše, Matejin je med njimi... drugač mam pa rad picerijo Tunel; sicer je mal od rok pa ni najcenejša, ampak se splača... Drejček

_ZALA_  

član od: 21.10.2003

sporočila: 982

28. sep 2004 22:21

Drejček, hvala ti :) LP Zala

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti