Prestižna restavracija

Pomlad  

član od: 26.5.2004

sporočila: 91

25. avg 2004 12:44

Jaz sem bila nad Manno prvič čisto očarana, drugič in tretjič malo manj. Še vedno je bilo dobro, le ne morem reči, da čisto vrhunsko. Sploh pri sladicah imajo še veliko za nadoknaditi. Je pa atmosfera in postrežba tisti "nice touch".

Marjana1a  

član od: 24.5.2004

sporočila: 11

8. sep 2004 13:05

Za restavracijo če si želiš pice ali kaj okusnega ti svetujem Lanterno na Viču. Men je zelo ušeč pico naredijo zelo dobro in tudi ostale jedi, jaz uglavnem jem pico, učasih tudi solato. Take porcije imaš da se res naješ. Name je naredila dobr utis ker tudi ni ne vem kolko nabito, včasih že; ampak imaš mir... Marjana

vcibej  

član od: 31.1.2004

sporočila: 1264

8. sep 2004 18:06

Včasih je bila inn restavracija Marina v Portoroški marini. Bila sem samo enkrat pred 15 leti in še vedno ne morem pozabiti škampov ( prvič vidla in jedla ) ter pašte z lososom in še ene pašte z tartufi pa riba.......Njami....Sem bila pa kot slon v trgovini z porcelanom. Non stop mi je pribor padal po tleh.....bogi natakar je imel veliko dela z pobiranjem orožja pod mizo, jaz pa še večje delo, da sem nekako rdečico držala v mejah normale. Eh kaj češ. Kmet. Spomnim se tudi čudovite jagodne sladice. Ali se kje sploh da kupit sveže tartufe ? Lumpica

pegasti  

član od: 7.1.2003

sporočila: 258

9. sep 2004 8:42

Kje se kupijo tartufi v Sloveniji, ti žal ne znam povedati. Če pa boš kdaj v Puli, pa vsekakor obišči malo trgovinico pri njihovi tržnici (naprej od ribarnice, na spodnji ulici). Tam boš našla konzervirane tartufe, pa tartufovo olje, v sezoni gob pa tudi sveže. Ampak pazi - cene so divje! Lenka Sporočilo je spremenil(a) pegasti dne 09. sep 2004 08:42:36

modrijan  

član od: 29.12.2004

sporočila: 148

4. mar 2005 17:29

Reca ali Mimika, Mene pa zanima kako je bilo v Manni. Jaz namreč na teh straneh ne najdem ocene. Kakšna je hrana, postrežba, cene? modrijan

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

4. mar 2005 23:04

V Mani in Maximu so cene malce visje a se splaca. Jaz sem se za jedilnike zmenila v naprej in bila sva prijetno presenecena. Skratka od postrezbe do izbora jedi (pa sva zelo zahtevna)... odlicno. Cene pa kot receno. lp Vesna Vesna Milek Recko

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

15. apr 2005 15:29

Reca glede na moj zadnji obisk v Pikolu je Maksim zelo ugoden. Ampak se splača. Suzi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti