novoletno pecivo 2017

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4526

5. nov 2017 14:32

SMARTY1 je napisal/a:

 Angie, hvala  . To so "Bečki punč kolači"  in so vredni truda in greha. In ker še vedno ne morem u forum dat povezavo, jo lahko najdeš na ZID-u, pod mojo sliko teh piškotov.

SMARTY1

 Lahko jo daš takole  

Pa še bolj čedno je

lp

mzm

SMARTY1  

član od: 26.2.2014

sporočila: 2750

5. nov 2017 16:35

lunacka je napisal/a:
SMARTY1 je napisal/a:

Te krhke mini roladice so tudi dobre .

SMARTY1

SMARTY1 joooj kako dobro izgledajo! Bi lahko tukaj napisala recept in potek izdelave? Prosim, prosim ... hvala!

lunacka

 Bom, obljubim.... takoj ko me Miška nauči naredit tisto čedno zadevo, namesto linka .

Rimljanka me je naučila, in recept in načrt imaš tukaj

SMARTY1

Sporočilo je spremenil(a) SMARTY1 dne 5. nov 2017 17:07

SMARTY1  

član od: 26.2.2014

sporočila: 2750

5. nov 2017 16:38

mišzmoke je napisal/a:
SMARTY1 je napisal/a:

 Angie, hvala  . To so "Bečki punč kolači"  in so vredni truda in greha. In ker še vedno ne morem u forum dat povezavo, jo lahko najdeš na ZID-u, pod mojo sliko teh piškotov.

SMARTY1

 Lahko jo daš takole  

Pa še bolj čedno je

lp

mzm

 Hajde Miška , nauči me, nauči me  .

SMARTY1

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

5. nov 2017 16:45

NeMiška te tudi lahko:

1. Link počrniš in kopiraš (desni klik miške ali ctrl c))

2. Počrniš besedo ali besedno zvezo, pod katero želiš skriti link.

3. V vrstici zgoraj klikneš na zaprto verigo: Vstavi/uredi povezavo.

4. Z desnim klikom miške v polje povezava vstaviš link (torej: paste/prilepi ali ctrl v).

5. Potrdi.

To je  to.

rimljanka

SMARTY1  

član od: 26.2.2014

sporočila: 2750

5. nov 2017 17:02

rimljanka je napisal/a:

NeMiška te tudi lahko:

1. Link počrniš in kopiraš (desni klik miške ali ctrl c))

2. Počrniš besedo ali besedno zvezo, pod katero želiš skriti link.

3. V vrstici zgoraj klikneš na zaprto verigo: Vstavi/uredi povezavo.

4. Z desnim klikom miške v polje povezava vstaviš link (torej: paste/prilepi ali ctrl v).

5. Potrdi.

To je  to.

rimljanka

 Rimljanka, hvala ti  .

SMARTY1

lunacka  

član od: 13.6.2005

sporočila: 156

5. nov 2017 21:02

SMARTY1 je napisal/a:
lunacka je napisal/a:
SMARTY1 je napisal/a:

Te krhke mini roladice so tudi dobre .

SMARTY1

SMARTY1 joooj kako dobro izgledajo! Bi lahko tukaj napisala recept in potek izdelave? Prosim, prosim ... hvala!

lunacka

 Bom, obljubim.... takoj ko me Miška nauči naredit tisto čedno zadevo, namesto linka .

Rimljanka me je naučila, in recept in načrt imaš tukaj

SMARTY1

Sporočilo je spremenil(a) SMARTY1 dne 5. nov 2017 17:07

 Hvalaaaa! 

lunacka

noemi  

član od: 4.10.2008

sporočila: 364

5. nov 2017 22:04

ribica je napisal/a:

Maslo po zelo ugodni ceni lahko kupite v Zadružni trgovini na Opčinah pri Trstu (bolje poznana kot Zadruga Gigi). Tam dobite maslo, orehe in drugo suho sadje po zelo ugodnih cenah.

 

P.S.: gospod Gigi je sicer pred enim mesecem umrl, trgovina pa je še vedno poznana pod imenom Zadruga Gigi.

ribica

 V Zadrugo Gigi pa smo svoj čas (še v YU) veliko zahajali. Lani sem bila po dolgih letih spet tam in presenetilo me je, da je gospod Gigi kljub svoji starosti še vedno na oddleku sadje in zelenjava malo pomagal, predvsem pa se pogovarjal s strankami. Je bil kot zaščitni znak trgovine. Se mi je prav milo storilo, ko sem prebrala, da se je poslovil. 

Noemi

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

9. nov 2017 8:47

Seveda so normalni, kako ne? Treba je še dodatno vzpodbuditi potrošništvo, torej je treba nakupovalni čas premakniti vsaj za mesec dni v naprej. Počakajte, da Američani kupijo še Pro plus, bomo še bolj prevzemali navade. Pa bomo božičkovali že septembra, za noč čarovnic (kaj je že to???) pa se začeli prirpavljati junija. Za valentinovo (zame eden bolj tumastih praznikov) bodo začeli reklame objavljati  takoj po novem letu in tako bomo vse leto samo trošili za nekaj, kar sploh ne potrebujemo.

No, jaz ne trošim pod vplivom tovrstnih reklam. Mi je pa jasno, akm pes taco moli, ko mi praznične lučke svetijo že v začetku novembra. Prazniki se bližajo, gremo nekaj kupit, kajne?

 

mamamia

helgula  

član od: 21.4.2006

sporočila: 551

9. nov 2017 8:54

Ne, nič ne gremo kupit! Naj se raje katera pohvali s poskusno serijo kakšnih nesramno dobrih in lepih piškotkov!!

helgula

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti