VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1035

5. maj 2017 13:39

Danes sem nekaj stikala po štacunah z razno kramo...komplet izsekačev (sicer manjših dimenzij- srčki, zvezdice, metuljčki) točno taki, kot jih za 8,90€ ponuja Pekis.si, so v Tedi-ju po 1€. Imajo pa tudi precej ostalih pripomočkov (tako kot tudi KiK-u, ki je pri nas sosed Tedi-ja). Celo fondant imajo, bel in barvast, pa valjarje z vzorčki- da na fondant odtisneš zvezdice, rožice, en kup lušne embalaže za peciva... Jaz sem nabavila valjar za fondant, ker je bil (se mi zdi) 2,50€...saj ne, da ga krvavo rabim...pocen je bil 

V.

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

5. maj 2017 15:49

veliiko se dobi tudi pri "Kitajcih" pa v Tediju...drugače pa imaš tudi že veliko slovenskih spletnih strani za nakup...

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1035

5. maj 2017 16:19

Ooooo, Katka, tebe sem pa pogrešala (tvoje recepte prispevke velikokrat "ponucam"). Lepo, da si spet tu  

V.

darjuška  

član od: 4.7.2005

sporočila: 1067

5. maj 2017 20:32

Pri nas koristimo predvsem ebay in aliexpres - slabost je le nekoliko daljša čakalna doba a se glede na ceno splača (tudi 5X ceneje kot pri nas) počakati in v primeru, da izdelek ne pride ali ni OK dobiš denar brez problema nazaj. Pri nas taki paketki prihajajo kar pogosto in konec leta našega poštarja počaka škatla božičnih piškotov v zahvalo, ker je celo leto nosil paketke. Potem pa je tu še Lidl (zadnjič sem med zadnjimi kosi videla plastičen testomat za 3 €, ki ga jaz spridom uporabljam za polnjenje piškotov z marmelado - gre veliko hitreje kot z žlico). Tudi pekače, posode in ostale pripomočke se za majhno ceno a zelo dobro kvaliteto dobi v Lidlu, Tediju, Kiku in v kitajskih trgovinah. Pekija, pekarne Vrhnika, nekaterih naših spletnih trgovin se zaradi visokih cen pripomočkov ne poslužujem. 

Če bo veliko pekla piškote se splača kupiti valjar z distančniki, ki so ga lani prvič imeli v Intersparih pri nas (v ponudbi božične peke).

Katka, dobrodošla nazaj.

Sporočilo je spremenil(a) darjuška dne 05. 2017 20:36

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.

Nagradna igra

Kolikšni del redne ponudbe svežega mesa je v HOFERju slovenskega porekla?

Število odgovorov:

O POKROVITELJU »
O NAGRADAH »
POGOJI SODELOVANJA »

Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtjohana
Kaj danes za zajtrkanasteele
malo za hecrajko0028
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti