Sivi lasje...zakaj pa ne?

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

1. avg 2014 16:19

Vsake oči imajo svojega malarja, pa ne da se ne strinjam s tabo . Komaj čakam septembra, da vidim tvojo novo pridobitev, samo da ne boš do septembra slučajno obupala.

Dolores

lucka52  

član od: 13.7.2007

sporočila: 1939

3. avg 2014 19:51

Dolores, da  bi si  premislila??? Niti slučajno. 

Še nikoli se nisem tako dobro počutila kot zdaj.  Čisto resno. Očitno mojim sivim celicam ( kolikor jih še ostalo) paše( siva)  družba....

 

 

lp Lučka

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

3. avg 2014 21:39

Hehe, si pa dobro pogruntala tole sivo družbo.Slovenski jezik je res bogat v svoji večpomenskosti in podtonih.

Dolores

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

5. sep 2014 16:53

V imenu idejne vodje projekta razglašam zbiranje prijav na veliki dogodek, Lavanda party, ki se bo zgodil v soboto, 20. septembra ob 12.00 uri v gostilni Livada: http://www.gostilna-livada.si/, program po želji udeleženk/udeležencev lahko vključuje tudi vožnjo z ladjico po Ljubljanici.

Dolores

lucka52  

član od: 13.7.2007

sporočila: 1939

6. sep 2014 6:40

Prijave in  morebitne informacije izključno na ZS, Dolores. " Pogoji "  so opisani na strani 29.

Prisrčno vabljene/i če vam je do druženj, sicer pa lepo prosim da se( vsaj v tej temi) vzdržite neumestnih pripomb in komentarjev.

lp Lučka

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

12. sep 2014 12:35

Prijave se še vedno zbirajo.

Dolores

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

5. nov 2014 20:02

Za vse tiste, ki še oklevate: " Bi, ali ne bi ??? " ena moja vzpodbuda.

Ko bi se jaz že prej okorajžila, bi že par let prej s ponosom s sivo glavo okrog hodila. Danes mi niti na misel ne pride, da se bom še kdaj pobarvala. Imam luštno, kratko frizurco, ravno danes zopet pristriženo. In, ko sem se na poti domov, ustavila v našem Hofer-ju, me je eno mlado dekle vprašalo: " Gospa, a dovolite, da vas slikam? " Moja mami, se ne more odločiti, bi se barvala naprej, ali naj si pusti sive lase. Rada bi ji pokazala vašo frizuro in karizmo, prelepo šminko, ko bo to videla, mislim, da bo v trenutku odločitev padla.

Malo sem bila zbegana, po uri in pol sedenja pri moji vaški frizerki tudi zelo utrujena, mi moje zdravstveno stanje še ne dopušča velikih naporov, kljub vsemu pa zelo, zelo zadovoljna

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

lucka52  

član od: 13.7.2007

sporočila: 1939

5. nov 2014 21:23

Babka 51, še kako  verjamem, da ti  barvanje ne pade več na  pamet.

V velikem trgovskem centru( v Slo)se mi je prejšnji teden primerilo tole.

Ponavadi plačujem s kartico, ampak ta dan  ni ubogala in sem  zato plačala s 100 evri, razliko cca 50 evrov, pa pozabila na blagajni, pač nisem vajena na ostanek denarja.   Ko sem bila že  parkirišču, je za mano pritekel    mlad fant, ki ga je poslala blagajničarka z naslednjim opisom: denar je pozabila ena" luštna"  gospa  kratkih sivih las, gotovo jo boš našel, ni veliko takih.

Seveda sem vrnila v trgovino, da bi gospodični zahvalila in ji plačala vsaj  kavo, hkrati pa me je zanimal njen skop, a učinkovit opis.

"Veste, takoj ste mi padla v oči, drugačna ste. Če  bi imela rjavo, oranžno ali vijoličasto glavo, bi se vas ne zapomnila, preveč jih je".

Tako pa me  "ustavljamo promet." Neopazno. Ker prava eleganca je po enem zelo starem a  vedno aktualnem

pravilu  še vedno tista, ki je ne opazimo na ... kilometre daleč.  Pa naj so to lasje, mejkap ali pa cunje.Tako je vsaj izjavil en svetovno znani italijanski stilist oni dan na TV. Nemara že ve.

 

 

 

 

lp Lučka

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12664

5. nov 2014 22:13

Babka in Lucka.

mopsika

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

6. nov 2014 3:05

Babka, Lučka, ko vam pa mi tukajle rečemo, da ste zagotovo prav super s sivimi lasmi, nekaj nas je vztrajalo, da je to bolje, kot kar tako neka barva....nas pa ne šmirglate, a ne? 

Bom še ta nevemkolkič prav ljubeznivo napisala, (verjetno se ne bo tako slišalo), da je problem sivih las samo v glavi. Veliko se o tem res  prebere v modnih in lepotnih revijah. Da pobereš iz njih pozitivno in ne pisarije o nekih nedosegljivih standardih, je pa res treba veliko samozavesti o lastni podobi. z barvo las mene sicer ne ganejo, če bi se pa toliko sekirala zaradi svoje nesuhosti, kot se ve zaradi sivih las, bi verjetno sama sebe pokončala. In meni tudi drugi rečejo, da prav v redu izgledam. 



Vanja

Sporočilo je spremenil(a) Vanja_v_ZDA dne 06.nov 2014 04:15

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?malaga
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti