Sivi lasje...zakaj pa ne?

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15823

7. jul 2014 16:03

Kotarca: Kaj je smešno, je hudo relativno. Meni je daleč bolj smešno, da se  nekatere" babice",  saj to  v resnici/ ali vsaj po letih, tudi so, pogovarjajo o linžeriji in še čem, kot  bi bile petnajstletnice.

 

Babice že vedo, kaj je to dobra linžerija, predvsem kako jo učinkovito uporabiti,  pubertetnice je pa verjetno res še ne potrebujejo ... Za pravo linžerijo je potrebna zrelost ...

Kotarca, malo heca ....

Sivolaske gor ali dol, še vedno pravim, da je vse odvisno od stila in počutja ter urejenosti.

 

mamamia

Mygrace

sporočila: 6506

7. jul 2014 18:47

Miijaaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuvvvvvvvvvv

Mygrace

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

8. jul 2014 9:21

Vanja_v_ZDA je napisal/a:

Če mi mislite zamerit, je bolje, da tega ne čitate:

 Tajsno društvo sivolasih žensk, ali nekaj podobnega.

Še enkrat sem šla pogledat prvi Lučkin zapis in vprašanja oz. mnenja ni omejila samo na sivolaske. Naj še ta n-tič povem, da ste meni sivolaske čist fajn fajn punce. :)

Vanja


Sporočilo je spremenil(a) Vanja_v_ZDA dne 06. 2014 15:05

Vanja, v sebi sem prepričana, da ti je tu ponagajal en tiskarski škrat, ne gre za Tajsno društvo......prej za " gajsno ", se pa tudi meni zdi, da smo tu same fajn punce.... naj bomo pofarbane, ali pa sivolase

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

8. jul 2014 13:52

No, zdaj pa bo

Dolores

katrin11  

član od: 3.1.2010

sporočila: 2344

9. jul 2014 23:27

Meni je pa všeč zapis od Jade. Da si je babica (ki je žal že pokojna) zaželela rdečo barvo las in se je pobarvala. Ni važno, kakšno barvo si je zaželela, svojo željo je izpolnila (in upam, da je uživala) takrat,  ko jo je še lahko.

Saj vsak svojo glavo na ogled nosi, ne tuje. In dobro je, da nismo vsi enaki in da ne mislimo vsi enako. Je manj dolgočasno. 

Katrca11

lucka52  

član od: 13.7.2007

sporočila: 1939

10. jul 2014 12:01

Meni je danes vse smešno...pravzaprav se smejim že od včeraj, ko mi je nečak  na vprašanje  kakšna se mu zdim siva,  odgovoril, da se mu zdim podobna mojemu  holandskemu petelinu ( sliko si lahko ogledate na blogu o sosedi Albini). In je bilo smeha še pa še.

Zato nadaljujem v stilu perjadi.

Dolores in ostale, če vam je prav, se dobimo   v soboto 20, ali v nedeljo 21. septembra.

Ne poznava se  in  res ne gre, da bi prilepila sem mojo sliko... zato le namig:  ko prideš  pome na štacjon,  bom zgledala približno takole( za v kapitalo sem si že nabavila  jumpsuit črne barve in sivo boršo, se sklada z barvo las. Re  ne gre, da bi "meščani " takoj opazili,da prihajam s province):

 

Za našo mizo vzamemo tudi tiste, ki  so še neodločene,  niso čisto sive, torej z narastki in take, ki se barvajo dvakrat na leto:

Pridete lahko tudi tiste, ki ste vedno lepo zrihtane in urejene, lepo pobarvane in zato nemara bolj " mladostne". K sosednji mizi, jasno  in ni  da ne prepričamo katere, da se nam pridruži.

 

 

Smeh je pol zdravja, punce!  In avtoironija najboljše zdravilo za težave, sploh tiste namišljene.

Ker temo beremo samo še tiste  ki nas zadeva  zanima, perje ne bo  frčalo in tudi zamer ne bo.

 

Lep dan želim vsem, sivim, rjavim,  rdečim in rumenim, ...pa tudi viola,  zelenim in oranžnim,  karkoli pač premorete na glavi;  da vam  je le všeč.

 

 

 

 

 



lp Lučka

 

Sporočilo je spremenil(a) lucka52 dne 14. 2014 20:21

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

10. jul 2014 12:18

Kako čudovite kokoške, če jih boste imele s seboj pridem še jaz.

A velja tudi, če mi samo obrvi sivijo?

jade

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

10. jul 2014 12:19

bravo lucka52 

Ognjič

blossom  

član od: 8.2.2009

sporočila: 383

10. jul 2014 12:53

Ognjič je napisal/a:

bravo lucka52 



Ognjič

 

+1 :D

blossom

SMARTY1  

član od: 26.2.2014

sporočila: 2750

10. jul 2014 13:33

Lučka svaka čast za ta zadnji zapis 

SMARTY1

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti