Sivi lasje...zakaj pa ne?

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

9. nov 2014 22:34

Ali, kot je nekoč rekel znani prekmurski kantavtor, "glavnik svoj davno sem zamenjal za viledo..." lp, proxima

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

9. nov 2014 23:00

zzak1977 je napisal/a:

babka1951 je napisal/a:

Naj bo še tako hudo, na koncu sta vedno dve poti, izberi tisto, v katero močno verjameš...

 

To je ena velika laž, Vili je prav ugotovil desetletja nazaj...

 

https://www.youtube.com/watch?v=0tS7J1FGXpQ



Commis débarrasseur

Pri meni nikoli ni laži. Sem ti hvaležna, da si me spomnil na to pesem. Ampak pred mnogimi leti, ko je moj mož obljubil zvestobo meni, na Blejskem otoku, mi je dejal: " Nikoli ti ne bom lagal !!! " Še vedno ga vidim, kako močno je na tisti zvonec trkal. In res je svojo zaobljubo držal !!! Danes se tega več ne spomni, žalostno...jaz pa sem mu hvaležna, ker je do mene vedno bil iskren, čeprav sem včasih slišala tudi mnogo tega, kar si nisem želela... Še vedno sva skupaj...

In tebe zzak, danes vidim desetletja nazaj... takrat si bil majhen, lušen fantič...danes se mi pa zdi, da si en tečen dedec, en bav-bav, ki misli, da lahko vsevprek kritizira in ki misli, da kdo potrebuje zaveznika...

Ko boš dorasel meni, obul moje čevlje v življenju, takrat ti dovolim, da lahko sodiš...

Ubogi Vili, smiliš se mi, kako malo je potrebno, da se plaz vsuje drugam...

Jaz imam čelo pokrito, podstreho res mal plesnivo, mi je pa neizmerno všeč, da na naši strani sidrajo ljudje, ki se nikoli z nami ne strinjajo...

Ufff, sem se razpisala, pričakujem napad padavin, branit se pa tudi znam...

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

10. nov 2014 11:38

Babka, nikar ne kliči padavin, jih je bilo dovolj, zdaj je čas za sonce, za nasmehe, za dobro voljo.

 

naor

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

10. nov 2014 13:39

@ naor, kaj si ti ena ljubezniva dušica, zelo rada te berem

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

10. nov 2014 17:24

babka1951 je napisal/a:

zzak1977 je napisal/a:

babka1951 je napisal/a:

Naj bo še tako hudo, na koncu sta vedno dve poti, izberi tisto, v katero močno verjameš...

 

To je ena velika laž, Vili je prav ugotovil desetletja nazaj...

 

https://www.youtube.com/watch?v=0tS7J1FGXpQ



Commis débarrasseur

Pri meni nikoli ni laži. Sem ti hvaležna, da si me spomnil na to pesem. Ampak pred mnogimi leti, ko je moj mož obljubil zvestobo meni, na Blejskem otoku, mi je dejal: " Nikoli ti ne bom lagal !!! " Še vedno ga vidim, kako močno je na tisti zvonec trkal. In res je svojo zaobljubo držal !!! Danes se tega več ne spomni, žalostno...jaz pa sem mu hvaležna, ker je do mene vedno bil iskren, čeprav sem včasih slišala tudi mnogo tega, kar si nisem želela... Še vedno sva skupaj...

In tebe zzak, danes vidim desetletja nazaj... takrat si bil majhen, lušen fantič...danes se mi pa zdi, da si en tečen dedec, en bav-bav, ki misli, da lahko vsevprek kritizira in ki misli, da kdo potrebuje zaveznika...

Ko boš dorasel meni, obul moje čevlje v življenju, takrat ti dovolim, da lahko sodiš...

Ubogi Vili, smiliš se mi, kako malo je potrebno, da se plaz vsuje drugam...

Jaz imam čelo pokrito, podstreho res mal plesnivo, mi je pa neizmerno všeč, da na naši strani sidrajo ljudje, ki se nikoli z nami ne strinjajo...

Ufff, sem se razpisala, pričakujem napad padavin, branit se pa tudi znam...



"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

Vsak ima svoje čevlje.

Neke velike doraslosti v tvojem pisanju ne vidim, najlažje se je branit z vzbujanjem slabe vesti. Če bi že bila toliko zrela kot se sama hvališ, bi mogoče ločila kaj sodi na kulinarični forum in kaj ne.

Ker nekatere stvari nas zanimajo prav toliko kot glasbeni dosežki Vilita.

Preberi še enkrat prvi stavek.

Čeprav ne vem, če si ravno razumela moj prispevek z linkom, oz. si razumela veliko več, kot je bil njega namen.

Commis débarrasseur

kozamurnik

sporočila: 2311

10. nov 2014 22:21

 



Commis débarrasseur[/citat]

 

 Če bi že bila toliko zrela kot se sama hvališ, bi mogoče ločila kaj sodi na kulinarični forum in kaj ne.

Ker nekatere stvari nas zanimajo prav toliko kot glasbeni dosežki Vilita.


Commis débarrasseur[/citat]

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 

In kaj  po tvoje  sodi v Kulinarčni forum? Ta tema sodi na kuharsko stran  ravno toliko  kot Modni nasveti, pa Ikea ali  hrošči v krompirju. O kakih bolj delikatnih, zelo zelo specifičnih,  raje ne  bi.

 

Očitno pa je, da tema ne zanima samo babke 51 in tistih ki so se odločile biti take kot so, ampak tudi vas, ki trdite da vas sploh ne zanima. 

Ne bo držalo, sicer je že zdavnaj ne bi več  brali, še manj replicirali.



murnik



Sporočilo je spremenil(a) kozamurnik dne 10.nov 2014 22:28

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

11. nov 2014 8:57

Zakaj pa ne bi spadala sem, saj ni med kulinaričnimi temami, ampak točno tam, kamor sodi. Zzak, mogoče si pa malo mazohista, daa vztrajno bereš temo, ki ti gre že od začetka na živce?

Sonja

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

11. nov 2014 10:30

Ne moti me tema, sploh ne. Ampak vztrajno povdarjanje osebnostnih tezav, takih in drugacnih., ki nimajo s temo nic. Obstajajo boljsi kanali za resevanje le teh in vseckanje, smajlckanje na kulinaricnem forumu niso znak neke dorastlosti, katera mi je bila ocitana.

Commis débarrasseur

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

11. nov 2014 10:33

Nihče ti ni očital doraslosti, zzak1977.

rimljanka

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

11. nov 2014 13:38

@zzak1977

Čudi me, da sploh bereš tisto, kar te ne zanima. Je pa tako - ljudje smo si različni in tudi možganov nimamo vsi enako naravnanih, jaz sem zase že sama napisala, da imam podstreho že malo plesnivo

Ampak veš kaj, malo sem po babje radovedna:

Ko že tolikokrat obiščeš to temo, daj malo napiši ali že kaj siviš ? Meni so vedno bili malo sivolasi moški tako zelo šarmantni, da še tega nisem opazila, če so tečni . Bom všečkanje in smajlčkanje še naprej uporabljala, ravno danes pa pogrešam enega, ki bi ti ga z veseljem pripopala.

Lep dan ti želim in kaj dobrega skuhaj

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti